Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Chyba jednak denona. Na cambridgu odtwarzał kodi z android boxa i chodzilo wszystko pieknie,natimiast jak odtwarzam kodi z androida na denonku to słychac same szumy.działa tylko dzwiek w stereo,pomimo ze film jest np w dts-ie.
Na laptopie mam tez kodi i tam rowniez dobrze po podłaczeniu denonka.
Wyglada na to iz danonek nie lubi android boxow. Znacie moze jakies urzadzonko multimedialne ktore odtwarza bez problemow kodeki dts,trueHd na denonku?

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!

Witam.

Ja odtwarzam filmy z pc dzwiek idzie po hdmi z karty graficznej(nie wszystkie karty graficzne to obsluguja) wystarczy zaznaczyc w codeck pack zeby puszczal dts hd maser, true hd po hdmi.
 
Witam.

Ja odtwarzam filmy z pc dzwiek idzie po hdmi z karty graficznej(nie wszystkie karty graficzne to obsluguja) wystarczy zaznaczyc w codeck pack zeby puszczal dts hd maser, true hd po hdmi.
Z laptopa kazdy kodek mi działa. Chodzi o problem z tv boxem kolego

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Panowie odkopię trochę temat, pytanie techniczne w sprawie podstawek granitowych pod kolumny. Czy taka podstawa wykonana nie z granitu, a zrobiona z np. cementu spełni taką samą lub podobną rolę? Czy raczej nie ma to racji bytu?
 
No właśnie, zaczałbym od podstaw ; )
Czy chodzi o kruchliwość tudzież wytrzymałość materiału, czy może chodzi o aspekt audiofilsko-brzmieniowy ; ) a może tylko wizualny?
 
Bardziej chodzi o wytrzymałość i wygląd. Bo ten aspekt audiofilsko-brzmieniowy jakoś do mnie nie trafia ;) Taki beton można zabarwić i wyszlifować więc może wyjść ciekawie. Zostawiając taki porowaty też dobry efekt wizualny. Chyba spróbuję zrobić.
 
To działaj, dalej wiesz co robić.
Nasze Zestawy > Fotki > nasze gratulacje, podziw i poszanowanie, ew. konstruktywna krytyka ; )
 
Armanig , mozę troche OT ale jesteśmy prawie tyle samo na portalu i zawsze chciałem Ci zadać to pytanie ...

Kto to jest "kurteczka" ta smakowita blondynka w Twoim awatarze ;)
 
Kiedyś już był wątek na ten temat, ale spokojnie, fotka z sieci ;)
Już tyle lat przy moim boku, że żal się rozstawać.
Jeszcze trochę i będzie jubileusz, 10 lat.
U Ciebie nieco prędzej, trzeba będzie to jakoś uczcić ;)
 
Boooj oplaca ci sie bawic w betony? Przeciez marmur jest tani. Idziesz do jakiegos pomnikaza inci wytnie prostokat jajo czy cus. 1m^2 od 600 do 1200zl za wynalazki w stylu star galaxy.

Jak juz chcesz sie bawic w betony, ktore beda ci sie kruszyc jak nie zatrzesz dobze to juz kupuj wtedy beton dobrej jakosci np. Lafarge expert, (kupisz zwykla 350 to moze sie kruszyc - mam ten problem ) do tego w formie dodaj jakies proste zbrojenie kilka drucikow lub zbrojenie rozproszone wlokna (zaden koszt a placek nie peknie ci chociaz i tak nim rzucac nie bedziesz) no i najgorsze i najtrudniejsze zatarcie. Do tego trzeba zastosowac odpowiednia chemie aby byl wspanialy efekt.

Koszt takiej podstawki wyjdzie cie pewnie w granicach 50 zl ale roboty full.


Na zdjeciu ponizej taki beton po zatarciu swieci jak lusterko (jest suchutki)
 

Attachments

  • image905.JPG
    image905.JPG
    640 KB · Wyś: 67
Awgust,
Żebyś wiedział. Ja nie patrzę na nicki, a intuicyjnie na avatary.
Kilku tu takich mamy niestałych w uczuciach, tydzień potem się zastanawiałem kto do mnie piszę ; )

Lolo,
Kiedyś miałem robić taką podłogę u siebie (połysk). Odpuściłem po rozpoznaniu tematu, ale jak dla mnie bomba.
 
Ostatnia edycja:
Z tym betonem czy innymi wylewkami to full roboty, kamieniarz granity zrobi Ci do 100 zł za sztukę.

Mam dostęp do wszystkich takich materiałów jak na foto lecz babranina, zacierki itp.. Szkoda czasu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Fajnie wyglada ale tylko pierwszego dnia.... wystarczy podeptac po tym i przestaje sie swiecic. Po tygodniu juz wyglada syfiasto.

Pod podatawki lepiej zainwestowac w granity czy marmury. W zeszlym roku moja mila chciala blat kuchenny w czarnym marmurze ze srebrnymi centkami no ale jak mi zawolali za blatbtyle co za cala kuchnie to odpuscilem .... ;)
 
Do góry