Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nic nie sprzedawakj, wygląda to super, Pioneer tak samo jak Denon wygląda zajbiście w kolorze srebrnym.
I jak Cambridge :)


Panowie, jak miałbym podłączyć pc do ampli żeby muzy w stereo posłuchać? Obecnie mam po USB do DAC lecz jak jego by nie było?
I nie chce po jack - cinch.
Asus transformer, posiada mini hdmi ale czy to coś da??
Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
U mnie mała zmiana :bober: :bober: :bober:

ferrari.jpg


DSC_1730.jpg


DSC_1728.jpg


DSC_1729.jpg


Jak dla mnie połączenie poprzez bi-wire brzmi lepiej, cieplej, bas lepiej pracuje bo czuć też z tyłu głośnika, końcówki pozarabiałem aby było ładnie czy coś to daje ? nie wiem... kabel Cordial CLS 225 2x2,5 mm. Dobrze wygląda na podłodze, jestem zadowolony.

Odtwarzacz sieciowy rewelka :) stacji masa, wifi działa, tylko jak połączyć to cholerne Spotify :blagam:
 
Też używam Tidal, Metallica tylko nie gości, ale jakość lepsza.
Pany bo ja noga jestem z tych bezprzewodowych połączeń jak połącze tablet z Windows z ampli żeby słuchać tidal bezprzewodowo?? Mam adapter WiFi do ampli.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Wpisz tidal w allegro i tez sobie kupisz premium za grosze.

Kawalki Lipali - w spotify jest jeden Ludzie 1.2 a w tidalu cala masa koncertow, Lao che jedna plyta w spotify w tidal pelno. Bardzo duza roznica w ilosci muzy.

Na allegro sobie kupisz premium, za grosze. Ale jest mozliwosc kupienia "super premium" i wtedy niby masz dzwiek hifi.
 
Borixon zobacz na stronie producenta avr, u mnie na str, denona pisze jak połączyć ze spotify, ale dziś już nie mam siły na to ;)
 
Do góry