Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Fakt tu masz rację. Jak ma służyć również do muzy to chyliłbym się pod kątem Pioneera, ma analogowe wyjście.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
To kup coś zupełnie taniego, samsumgi są już po 300 zl.
O wzmak stereo, pięknie i tu będę bardziej ciekaw co zestawisz z Onkyo ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
To kup coś zupełnie taniego, samsumgi są już po 300 zl.
O wzmak stereo, pięknie i tu będę bardziej ciekaw co zestawisz z Onkyo ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Ja mam badziewiaka BDP S4500 i nie ma tragedii. Do koncertów i filmów na jakiś czas wystarcza.

Choć ponoć najwyższy model Sony 6500 dość chwalony.
 
Nie bede słuchał na nim stereo ,chodzi mi tylko ,zeby wrzucić raz po raz jakąś płytkę blu-ray.
Jestem na etapie wyboru wzmacniacza stereo,następnie cd jako osobnego napędu.

To luzik Kolego jak nie chcesz kasy wydawać to za 800 zł jak napisałeś taka kwota Ci wystarczy - ja bym pewnie brał Panasa albo Soniaka.. pewnie przy koncertach będzie słabiej ale myślę, że Ci wystarczy ...
 
Ostatnia edycja:
Domino, tak sobie myślę, że brałbym najtańszy player.
Zakładam, że w przeciągu najbliższego roku, półtora pojawią się na rynku nowe odtwarzacze w "normalnych" cenach, więc warto zastanowić się czy jest sens inwestować ;)
Ja mam jakiegoś "biednego" Szajsunga i póki co daje radę, swoje zadanie spełnia.
Też myślałem aby w końcu go zmienić, ale czekam na nowy format.
 
Koris w Poznaniu najlepszy.
Nie myślałeś o uzywce zawsze kupi się coś lepszego.
Na alledrogo stoi Denon 1500ae zawsze to dual mono ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
d55aacfacc6e9cbe46a1b5723acea274.jpg


nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Też ciekawie, dla mnie dual mono to ogromny plus, słuchałem kilka takich klocków. Grają moim zdaniem bardziej starą szkoła, więcej tam analogu ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Chciałem wziazc x3200 lecz za duzej roznicy nie odcUłem dlatego wziołem tanszy model.
I nareszcie bass jest i to olbrzymi.jednak wysokie miał sporo lepsze cambridge

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Do góry