Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Mam taką małą, gorącą prośbę, może tylko wskazówkę dla wszystkich, którzy wklejają foty, mianowicie proponuje zmniejszać pierwotny rozmiar zdjęć przed wklejeniem. Kiedy jest ich kilka strona potrafi łądować się dość długo, a nie żyjemy w czasach modemu ;)

Krzysiu to fotki, które wklejałem w wątku Audio Show chyba pół dnia Ci się otwierały.... ;-( Ja mam 100mb z kabla więc nawet tego nie zauważyłem bo otwierają się wszystkie naraz...;-)
 
Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś ostatnio próbował przeglądać wątek nasze zestawy od początku tj. od 1 strony do aktualnej 983....;-)? Ja kiedyś jak było ok 150 stron to raz na jakiś czas sobie przeglądałem a teraz już odpuściłem bo mnie ta ilość przeraża ... ;-(
 
Ja kiedyś przejrzałem ok 300 stron. To na początku mojego udziału na forum. Później też próbowałem ale co 10 stron ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś ostatnio próbował przeglądać wątek nasze zestawy od początku tj. od 1 strony do aktualnej 983....;-)? Ja kiedyś jak było ok 150 stron to raz na jakiś czas sobie przeglądałem a teraz już odpuściłem bo mnie ta ilość przeraża ... ;-(

;-) Ja. Straciłem 3,5 godzin , ale warto było. Teraz mam nowy spis:smile: Miasto na podium trochę zmieniło się. Mam własny spis najlepszych "kin domowych" :p. Wkrótce zobaczymy. :popcorn:
 
;-) Ja. Straciłem 3,5 godzin , ale warto było. Teraz mam nowy spis:smile: Miasto na podium trochę zmieniło się. Mam własny spis najlepszych "kin domowych" :p. Wkrótce zobaczymy. :popcorn:
To widzę, że sobie zrobiłeś prywatny konkurs na najlepsze kina domowe czy też salki naszego forum jak już miejsce na podium zmieniłeś.....? ;-) A ranking zrobiłeś sobie na salki przygotowane tylko do KD i osobno na salki które pełnią zarówno funkcję salki do kd, pokoju dziennego, jadalni itd...;-)? Czy wszystko razem do jednego rankingu..?:D Też sobie kiedyś taki konkurs zrobiłem jak przeglądałem wątek nasze zestawy.... :) ale to było dawno temu...;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja natomiast straciłem kilka dni, dodatkowo posegrowalem te wszystkie zdjęcia zgodnie z data publikacji, pozbierałem do kupy zdjęcia autorów które były wklejanie po latach (czyli porozrzucane po całym watku). Cel był jeden, zrobić osobny wątek w którym mamy zebrane wszystkie zdjęcia, a w konsekwencji możliwość szybkiego przeglądania samych fotek bez zbędnych dyskusji.
No, ale nic, być może kiedyś wrócimy do tego pomysłu?
Myślę, że warto, bo galerie mamy piękną. Tez mam swoich faworytów, ale chyba lepiej będzie jak darujem sobie "rankingi". Nie o to w tym chodzi.
 
Pamiętam, jak o tym kiedyś pisaliśmy. Ale z tego w sumie nic nie wyszło a szkoda...;-(
Mnie się bardzo podoba ta galeria, są ikony użytkowników przedstawiające wstępnie fotki które są w środku, po kliknięciu w ikonę wchodzisz w jego galerię a cała dyskusja jest pod zdjęciami w tej galerii. Użytkownik co jakiś czas wrzuca fotki ale do zdjęć które są cały czas na początku. U nas miało wyjść podobnie tylko, że jak założyliśmy każdy swój wątek to zrobiło się coś takiego że: zdjęcia owszem są na początku ale dalej już są komentarze, jeśli chcemy dodać kolejne zdjęcie w naszej galerii to się wkleja już po pierwszych komentarzach a nie mamy możliwości edycji zdjęć które były wklejone na początku. Musimy pisać do moderatora, a moim zdaniem wątek danego użytkowania ze swoją galerią powinien być cały czas możliwy do redagowania tak aby kiedy tylko chcemy możemy podmienić zdjęcia lub dołożyć następne... chociaż pierwszy post ze zdjęciami.. tak jak jest na minhembio.com.
 
Ostatnia edycja:
Pokój tv + stereo, widzę pewne podobieństwo ;) czekam jaki efekt wyjdzie u Ciebie :)

View attachment 11293

Witaj, powoli dojeżdżam do końca, a że robię sam to trochę schodzi cały dom wykończyć. Niestety na audio nie zostanie :(

K7KKG3mXEli2QQAt6l75CMqjhAs9LvOHmUeahAG3XOBYZpLPqesPg_pgem7avRBNZTPgMx1go-9R7L8Wi0fGQtUd76WxLiW7FlFno8d0pd-GAKf-yj7kV3VIpajIVWjmN9zDy5-kgLSDsHzWLxRtY_qsGF3S2bMofr0odt3a6_YNXIPkHJMEPLxb8sgBBp8MSFFVZKsrnp8SAQ4kyirEZwgO2NeUDKeoPUHB2Tq_i6X_AUaHAWhF2Iz_FFAI0ol-QS9MVTgv4pHS_L1Tv23VE4ulMOTA3r2GYee8JaPazIoSYoehyYTtbzEL73ossdfpAokSdwIi8dmwWl0ohCQSy8zANfKv8P2CeVGlwLlWEjWLIaQPdG5IURdfaJKy9cLzl11_aQq8K3BajI1qGPhw_BZOF_B7KAZjsKQR1zDCnm2hYCPEefINgrbVtX5BOlC84PDDAC-X5mQqUXnffdza3JFSZsTYe2tGbQNA5kQFmJMPcAzN4HcZZEGMoNNIKS2Z53I5k_euTYmfNIn6Lwme1NFtHp6PQrY4yYv79-JiLA8=w1375-h773-no
 
Ja natomiast straciłem kilka dni, dodatkowo posegrowalem te wszystkie zdjęcia zgodnie z data publikacji, pozbierałem do kupy zdjęcia autorów które były wklejanie po latach (czyli porozrzucane po całym watku). Cel był jeden, zrobić osobny wątek w którym mamy zebrane wszystkie zdjęcia, a w konsekwencji możliwość szybkiego przeglądania samych fotek bez zbędnych dyskusji.
No, ale nic, być może kiedyś wrócimy do tego pomysłu?
Myślę, że warto, bo galerie mamy piękną. Tez mam swoich faworytów, ale chyba lepiej będzie jak darujem sobie "rankingi". Nie o to w tym chodzi.
;-) Ja zrobiłem po innemu. Mam już na penie najlepsze fotki. Zrobię album , obwoluta metalowa i taki tam bajery.;-)
"Armani", przeraża mi Twoja myśl o "darowaniu" rankingu.:D Masz swoich "faworytów" ????? Bez wazeliny , ale z twoją salą kinową bardzo ciężko konkurować. I nie chodzi tu o sprzęt , chodzi o "otoczkę" i jak to wszystko poukładano. Szacun. Bo i tak ......jesteś zawsze na podium.:D
A tak na serio, to oczewiscie ze "nie o to w tym chodzi". Ale..... to nasza pasja. I bardzo smutno czasami oglądać jak naprawdę zacny sprzęt jest poukładany, reprezentowany i td. Nie chcę nikogo tutaj krytykować. To moje prywatne zdanie. Czołem.
 
Marcin,
Super, sam miałem podobny pomysł co do szafki, ale jak wiesz jest jeden jedyny problem: brak miejsca na frontowe skrzynki. Tzw.dizajn gryzie się ze stanem posiadania.
Wyjaśnij gdzie zamierzasz ulokować fronty (w przyszlosci)?
 
O tym właśnie piszę, wygląda świetnie, ale na skrzynki miejsca już nie ma.
Monitory? Ok, gdzie? Na szafce? Powodzenia.
Standy? Bez różnicy, zajmują tyle samo miejsca co stojące skrzynki.
Zostaje soundbar, wysunięte skrzynki, lub coś w ścianie frontowej, ale przecież nie taki był zamysł.
Generalnie wygląda to super, dla jasności.
Tyle, że nie pod KD, czy stereo. Każde inne rozwiązanie, to już będzie ingerencja w "dizajn" pomieszczenia, a szczególnie tej pięknej wiszącej półeczki.
Mówiąc wprost, albo rybki, albo akwarium ;)
 
O tym właśnie piszę, wygląda świetnie, ale na skrzynki miejsca już nie ma.
Monitory? Ok, gdzie? Na szafce? Powodzenia.
Standy? Bez różnicy, zajmują tyle samo miejsca co stojące skrzynki.
Zostaje soundbar, wysunięte skrzynki, lub coś w ścianie frontowej, ale przecież nie taki był zamysł.
Generalnie wygląda to super, dla jasności.
Tyle, że nie pod KD, czy stereo. Każde inne rozwiązanie, to już będzie ingerencja w "dizajn" pomieszczenia, a szczególnie tej pięknej wiszącej półeczki.
Mówiąc wprost, albo rybki, albo akwarium ;)

A dlaczego nie na szafce? Widzialem juz wiele takich ustawien. Nie widze problemu.
 
Do góry