Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Miałem 980, ciepły lecz bardzo skrajny, mój avr460 wnosi nie wiele mniej. 651 to w miarę nowy model i cena dobra, 740 nie słuchałem ale niby półka wyżej. Do CA trzeba się przyzwyczaić, jest zupełnie inny niż hk, dokładniejszy, wyrazniejszy, bardziej jasny i dosadny, bas zupełnie inny, mniej skrajny i bardziej twardy nie schodzący tak nisko lecz bardzo dobrze odczuwalny.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Zabawki dotarły. Blackninja dzięki za słuchawki ;-)

2b9501326d6775dbf58f2df27c5c5330.jpg
 
Fajną masz podłogę ;-) Podobna do mojej :p
Podłączaj i opisuj wrażenia. Ciekaw jestem czy będzie jakaś słyszalna różnica?
 
Foto na szybko masz w osobnym temacie z moimi zabawkami. Wrażenia też tam opiszę

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Myślę, że z PM7005 byłbyś zadowolony :)
Chociaż PM6005 również da sobie radę z Z3 ;-)
Wypożycz... Marantz jest ogólnie dostępny.
Powinnien Ci spasować ten duet ;-)
Ja żałuję, że nie skusiłem się na Music Hall a35.2 od Vectra1.
Miał prawie nówkę w dobrej cenie.
Nawet gdybym docelowo miał go sprzedać i kupić Marantza ;-)
Słyszałem go w połączeniu z Z7 i grał super.
Było bardzo muzykalnie :)

Na dniach będę miał PMA-1520 lub PM 8005 do opchnięcia w zależności, który zdecyduję się zostawić :p
 
Na dniach będę miał PMA-1520 lub PM 8005 do opchnięcia w zależności, który zdecyduję się zostawić :p
Przecież masz już PMA 1520 to po co Ci drugi?
Mnie ten PM 8005 by interesował tylko, że jeszcze nie odłożyłem tyle gotówki :-(
Daj znać jak wypadnie porównanie obu wzmaków...?
Jak cenę dasz z tych nie do odrzucenia to... pod ziemią będę szukał :p
Sprzęt nowy rozumiem czy używki? PL czy z zagranicy?
Aaa... do opchnięcia jeden z dwóch ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mam taką małą, gorącą prośbę, może tylko wskazówkę dla wszystkich, którzy wklejają foty, mianowicie proponuje zmniejszać pierwotny rozmiar zdjęć przed wklejeniem. Kiedy jest ich kilka strona potrafi łądować się dość długo, a nie żyjemy w czasach modemu ;)
 
Ostatnia edycja:
Co Ty ja nie mam żadnego problemu... Fakt jak robię tel czy aparatem to format jest spory i nigdy go nie zmniejszam. Ok będę się starał.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry