Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
To żart oczywiście? ;)

A dlaczego ?? Kiedyś zobaczyłem gdzieś i tak mi się spodobało, że zrobiłem bardzo podobnie :)

RfXer73Unhi-GopYM5LuGJlUETQ5YESeSagh18nVpqoIgQxRAHjCjoT4l-fv_w6did-8cjq6Y4kgacI-oh_W8jKzxuJxbYGeDXZaL24ArIFMon4HlcPFOTeCAcPCkqIB9LoXqv6MVztHE3sCo4z0TG2T8lXL3hKXqHdH_GMMvbPnEktqhwoYVMyxV2vHlgcyD2CwRae6l3r7sFhVplYBY6-y6dB7atrbt-m-7pdbHW-X0TuqI7ZlEwWAQ8e6Rs4Dj3aT8j3i2l23M63it9wPjYH0Rox6Wyo90r5PG9Wzx20hbkjPNuJYK5HAEMPHPR0m2EvAIKlPlR0cNYhdxgl7rELVi59fkcZRnES5iPMaay8AlwaLUVf3yVVMflKzt8ZYFVUCC8_9ala9HUjcH_n8idqXB_pCJVgTMom0BlDTv2sIcA0U0eykfp09xEXM_kZ55NrviXdSDZ5_3lIfEmmkCJyZwC2HGxUDWJ8gDRKB-MN8uV2Yga2WIPwur3e96_JwLYjtpCH5vH2me_nsFYV3cCB3R-UNNfZCA8rPe2Co22Y=w1100-h733-no
 
Coś tam wykombinuje kiedyś ;) półkę mogę przesunąć w prawo, żaden problem :) Ca tą zapłaciłem 100 zł tylko musiałem sam skręcić
 
Ostatnia edycja:
A dlaczego nie na szafce? Widzialem juz wiele takich ustawien. Nie widze problemu.

Tak, ja też widziałem. Widziałem też różowe pokoje i słonika pluszowego na ścianie ; )
Zacząłbym od tego, że monitory będą za nisko. Pominę taki "pikuś" jak drgania, a zakończę na wspomnianym "dizajnie". Jakoś mi się to gryzie z koncepcją pomysłu wiszącej szafki.
Tak, wiem. Może się czepiam.

A dlaczego ?? Kiedyś zobaczyłem gdzieś i tak mi się spodobało, że zrobiłem bardzo podobnie :)

Czyli mamy winowajce, a raczej inspirację.
Widziałem już tą fotkę.
Po pierwsze, to render. Po drugie, pomysł projektanta którego zdecydowanie poniosła fantazja (w temacie audio).
Po trzecie, sam zerknij co tam widzisz.
Tak czy inaczej, świetny pokoik. Podoba mi się i nie podlega to dyskusji, ale jak faktycznie zdecydujesz się na haratanie dziury, to koniecznie zdaj fotorelacje, chciałbym to zobaczyć :)
 
Tak, ja też widziałem. Widziałem też różowe pokoje i słonika pluszowego na ścianie ; )
Zacząłbym od tego, że monitory będą za nisko. Pominę taki "pikuś" jak drgania, a zakończę na wspomnianym "dizajnie". Jakoś mi się to gryzie z koncepcją pomysłu wiszącej szafki.
Tak, wiem. Może się czepiam.



Czyli mamy winowajce, a raczej inspirację.
Widziałem już tą fotkę.
Po pierwsze, to render. Po drugie, pomysł projektanta którego zdecydowanie poniosła fantazja (w temacie audio).
Po trzecie, sam zerknij co tam widzisz.
Tak czy inaczej, świetny pokoik. Podoba mi się i nie podlega to dyskusji, ale jak faktycznie zdecydujesz się na haratanie dziury, to koniecznie zdaj fotorelacje, chciałbym to zobaczyć :)

Jeżeli przyjdą fronty będę kombinował z tą lub zamówię nową półkę z miejscem z lewej ;)

Najgorzej będzie z tylnymi głośnikami, bo nie ma gdzie ich powiesić, a na środku pokoju nie chciałem robić gniazd w podłodze do podłączenia.
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli przyjdą fronty będę kombinował z tą lub zamówię nową półkę z miejscem z lewej ;)

;-) Nie ma co tam "kombinować" :) Bierzesz topór , piłę mechaniczną albo ręczną i robisz miejsce na fronty. Masz naprawdę bardzo dobrze zrobiony "pokój kinowy" i ciekawy dizajn. Nie możesz tego popsuć jakimś wierceniem dziur. Jak to zrobisz , to ja poproszę filmik, nie fotki. :)
 
Do góry