Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Panowie, spokojnie ;)
Tam wszytko jest przemyślane, ekran jest akustycznie transparentny, a sprzęt fachowo skalibrowany.
Mało tego, za central służy ta sama kolumna co na froncie, mało tego, z tyłami jest podobnie, czyli absolutnie idealne rozwiązanie! Zauważcie jeszcze odległość tylnych od miejsca odsłuchowego, czego chcieć więcej.

image.jpg

360 stopni ;P

Diamond Room

zakładam że wchodzi się przez okno ;P

[youtube]NCQbdflaJD4[/youtube]
To wiele wyjasnia :)
Nurtuje mnie jednak jedna rzecz, skoro ekran jest transparentny, to klocki elektroniki chyba już nie? :)
Mimo wszystko absolutny TOP bez dwóch zdań!
 
W sumie te jakieś wytłumaczenie :)
Piękne to, chciałbym tam zasiąść na sekundę...:)
Choć może lepiej nie, jak mówi sam gość, to może być niebezpieczne :)
 
Ostatnia edycja:
Poprzez ampli hk byłem już przyzwyczajony do grania tej marki więc wzmak hk podniósł jakość ale nie wprowadził czegoś nowego. Tu jest inaczej nie, narazie się przyzwyczajam i napisze więcej za kilka dni.
 
a Ty z policji ?? zaraz bedziesz machał szmatą?? żart. ;););)
wiedział. dwoch kolegów z forum chciało go kupić odemnie ale szczerze odradziłem...
 
Drodzy rodacy, szanowni znawcy. Dzisiaj zostałem niespodziewanym posiadaczem wzmacniacza Marantz pm 7200 i kolumn Mordaunt-Short ms 902 z czego się strasznie ciesze, bo nic mnie ten zestaw nie kosztował . Kolumny graja świetnie po podłączeniu do mojego
"all in one"Onkyo . Właśnie niestety do onkyo bo ten wzmacniacz cholera nie chce odpalić ,zero reakcji. Już patrzyłem na kabel i bezpieczniki wewnetrzne ale to nie to.. Kondesatory wydaja się ok żaden nie jest jakoś spuchniety... W środku jest dość zabrudzony będę go zaraz czyścil ... Może coś pomoże :/
Pytanie do was, jeśli okaże się że mu jednak nie pomoże to czy opłaca się taki sprzęt reanimować i ponosić koszty .
Ps. sprzet znalazlem na smieciach :d tu gdzie mieszkam nie dzialajacy sprzet pozbywa sie wtyczki a potem wyrzuca ten miał wtyczkę i nawet prześciówke z Euro na GB.
Z góry dziękuje i pozdrawiam .
 
jeśli masz znajomego kumatego elektronika to tanim kosztem można go reanimowac , w innym przypadku może być różnie , zależy co poszło i na kogo trafisz ;)
 
Podczas czyszczenia przyjrzalem sie jeszcze raz i znalazlem problem . Jest przy włączniku , cos popukalem docisnolem i zaskoczyl . Gra super ale po wyłączniu czynnosc z pukaniem i dociskaniem włącznika musialem powtorzyć . Wiec wizyta u znajomego morowana . mam nadzieje ze taki wlacznik nie kosztuje fortuny . znalazlem na rynku tylko jeden uzywany pm 7200 w cenie 210 funtow . Chyba sie oplaca naprawiac , bo z Tymi ekranami sluchanie Jazzu jest wprost ucztą dla uszu.
Dzieki za zainteresowaniem sie ale prosze jeszcze o jakas opinie apropo tego wzmacniacza . Bo dobrze by bylo wiedziec co sie znalazlo ...
 
Do góry