Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Faktycznie go widać ;-) Kawał pięknej kolumny (jeśli to ta z linka). Nie bardzo rozumiem, dlaczego z tyłu?
Raz, że wizualnie bez sensu a dwa przede wszystkim chyba dźwiękowo gorzej? Przy takim sprzęcie nic mnie już nie zdziwi...
 
Przy takim sprzęcie nic mnie już nie zdziwi...
Mnie jednak dziwi, właśnie przy takich wydatkach. Wg mnie tu nie ma już miejsca na błędy, widać że inwestor ma nieograniczone fundusze, pomieszczenie. To my tu szalejemy jak upchać nasze wymarzone zestawy w pokoje dzienne, gościnne, salony, jesteśmy świadomi wielu błędów ustawień związanych z akustyka, idziemy na oczywiste kompromisy. W tym przypadku? Nie wiem co o tym myśleć. Pomieszczenie i sprzęt przewspaniały, ale chociażby centralny zaskakuje...
 
Zgadza się. Przecież nie ma opcji, żeby centralny zastawiony ścianą elektroniki brzmiał lepiej niż gdyby stał przed nimi.
Śmiałem się, że nic mnie nie zdziwi, bo może to jakiś inżynier zaprojektował i tak ma być a my się nie znamy :p
 
Panowie, spokojnie ;)
Tam wszytko jest przemyślane, ekran jest akustycznie transparentny, a sprzęt fachowo skalibrowany.
Mało tego, za central służy ta sama kolumna co na froncie, mało tego, z tyłami jest podobnie, czyli absolutnie idealne rozwiązanie! Zauważcie jeszcze odległość tylnych od miejsca odsłuchowego, czego chcieć więcej.

image.jpg
 
Ostatnia edycja:
To jest 4K JVC DLA-X500R, a za niskie odpowiadają 3 suby ;)
Nic tam nie jest przypadkowego, to nie jest pokój nowobogackiego, a w pełni profesjonalnie przygotowana salka z pomiarami akustycznymi włącznie.
 
Robi wrażenie :-D Tak myślałem, że to nie jest aranżacja typowo pod fotkę (bez kabli i żeby ładnie wyglądało) tylko pełna profeska.
Wygląda to kosmicznie a już nawet nie chcę sobie wyobrażać jak gra ;-)
Chciałbym kiedyś usiąść w takim fotelu... ;-)
P.s. dość blisko ekranu te fotele :)
 
Armanig taki rozstaw i takie KD to rozumiem a nie to co ja wkleiłem - jak dla mnie bzdura do kwadratu ale kto komu zabroni...
 
Do góry