Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dzięki, kolumny grają super. Nawet przy cichym słuchaniu potrafią ładnie przytupnąć. Niedługo pojawi się zmieniony wizualnie Mivoc SW1100 (tymczasowo, w przyszłości może jakiś Rel)
 
Witam
A oto mój zestaw :
1.TV Sharp LC60
2. HK 260
3.JBL ES 90, 25, 20
4. PS3
Następny zakup to sub JBL ES 250 i będzie komplet.
Pozdrawiam
 

Attachments

  • IMG_8856.jpg
    IMG_8856.jpg
    106,7 KB · Wyś: 508
D
Witam
A oto mój zestaw :
1.TV Sharp LC60
2. HK 260
3.JBL ES 90, 25, 20
4. PS3
Następny zakup to sub JBL ES 250 i będzie komplet.
Pozdrawiam
A jak tam z tyłu?
Center zdecydowanie za nisko. Do tego masz miejsce więc fronty moim zdaniem z pół metra do przodu.
 
Witam od dłuższego czasu przeglądam to forum więc i ja przedstawię swój kącik z aktualnym zestawem , Onkyo TX-SR304e jest właściwe przypadkiem u mnie ale spełnia swoje zadanie, PS3 40GB +Verbatim 500GB + MOVE (jeden z najlepszych zakupów , polecam dla niedzielnych graczy i nie tylko) , Philips Streamium NP1100 , Sagemcom 500GB DVR , Front DIY na AWX (własnej roboty wraz z podstawkami i kabelkami :-D ) , C,SR,SL M-Audio (na miejscu centrali dwa minimonitory skierowane wysokimi do siebie , centralny daje tło w sypialni , subwoofer Koda SW1000v2 stoi tydzień więc się wygrzewa .Za jakiś czas mam w planie budowę centralnego- nie dużego 3-way z kopułką na środku ale to po wymianie tv.
P.S. Przepraszam za kiepską jakość zdjęć , słaby aparat plus nie specjalne umiejętności :)
 

Attachments

  • kino (5).JPG
    kino (5).JPG
    256,4 KB · Wyś: 201
  • kino (6).JPG
    kino (6).JPG
    224,3 KB · Wyś: 157
  • kino (7).JPG
    kino (7).JPG
    249,8 KB · Wyś: 123
  • kino (8).JPG
    kino (8).JPG
    227,7 KB · Wyś: 142
Witam. Ja troszkę nie na temat może ale muszę się czymś pochwalić. W końcu, po wieeelu latach lenistwa:mrgreen: zacząłem robić porządek z kablami w moim zestawie. Wyglądał ten bajzel za szafką mniej więcej tak:
scaled.php


Zaczyna wyglądać tak:
scaled.php

scaled.php

Czyli tzw. bałagan kontrolowany. No a to dopiero połowa kabelków :lol:
Zdjęcia robione oczywiście "aparatem zastępczym". Dlatego takie piękne.
 
ile to ma? 12 m2?


zawsze podziwiam tego typu widoczki :D

To jest aneks więc dźwięk się roznosi dość dobrze , a całość w kształcie litery L ma z 25m2 , jestem świadom Panowie że w większym pomieszczeniu przy odpowiednim rozstawieniu sprzęt gra zupełnie inaczej ale na chwilę obecną inaczej się nie da :-( - życie ;) Pozdrawiam.
 
Witam. Ja troszkę nie na temat może ale muszę się czymś pochwalić. W końcu, po wieeelu latach lenistwa:mrgreen: zacząłem robić porządek z kablami w moim zestawie. Wyglądał ten bajzel za szafką mniej więcej tak:
scaled.php


Zaczyna wyglądać tak:
scaled.php

scaled.php

Czyli tzw. bałagan kontrolowany. No a to dopiero połowa kabelków :lol:
Zdjęcia robione oczywiście "aparatem zastępczym". Dlatego takie piękne.
ja pierdziele ale zbieranina kabli dobrze że wziąłeś się za to :)
 
karmelarz jak Ci się spisuje PS3 40GB, nie brakuje Ci miejsca na dysku? Ile gier masz zainstalowanych? Ja kupiłem sobie 160GB i obawiam się, że zbyt w przyszłości mogę żałować... ale z drugie strony nie wgrywa żadnych filmów na dysk tylko oglądam przez DLNA więc większa część będzie przeznaczona na gry
 
karmelarz jak Ci się spisuje PS3 40GB, nie brakuje Ci miejsca na dysku? Ile gier masz zainstalowanych? Ja kupiłem sobie 160GB i obawiam się, że zbyt w przyszłości mogę żałować... ale z drugie strony nie wgrywa żadnych filmów na dysk tylko oglądam przez DLNA więc większa część będzie przeznaczona na gry

PS3 znalazła się u mnie po zamianie , dlatego tylko 40-stka :-( jeżeli chodzi o gry to jestem raczej niedzielnym graczem i nie mam wielu gier jednocześnie , ze trzy pełne instalacje , WipEout cały , z 6 x demo (niestety muszę usuwać i później instalować jeżeli chcę wrócić do tytułu) . Media odtwarzam z zewnętrznego dysku 500GB po USB , i ten jest dla mnie za mały ;) chociaż to w końcu malutko w tych czasach. Na razie i tak nie mogę mówić o pełnej radości z tej konsoli - Vintage CRT jest niby 720p podłączony component ale to nie to ...
P.S. Do PS3 można wstawić zwykły dysk z laptopa w razie potrzeby , nie pamiętam do ilu GB ale dość sporo.
 
Witam
A oto mój zestaw :
1.TV Sharp LC60
2. HK 260
3.JBL ES 90, 25, 20
4. PS3
Następny zakup to sub JBL ES 250 i będzie komplet.
Pozdrawiam

Duzy plus za tv bez kabli. Czysto i swiezo.


Ps. Do moderatora: gdzie sie podzialy ostatnie wypowiedzi z tego watku?
Troche sie mecze piszac na forum z ipada chcac komus pomoc i nie fajnie by bylo jakby bez slowa informacji byly kasowane.
EDIT: dzieki za przeniesieni tematu :)
 
Ostatnia edycja:
hmm...

Witam. Ja troszkę nie na temat może ale muszę się czymś pochwalić. W końcu, po wieeelu latach lenistwa:mrgreen: zacząłem robić porządek z kablami w moim zestawie. Wyglądał ten bajzel za szafką mniej więcej tak:
.

Arsenal fajny patent te 'uchwyty' na kable - jest toto dostępne gdzieś komercyjnie?
 
Do góry