Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Kianek:

Rewelacja!
Przestaw tylko centrala tam gdzie jego miejsce, no chyba ze tylko pod
projekcje jest wycentrowany.
Akwarium na rogu sciany? Jezeli nie to byloby idealnie. Swietne.
Ogrod na boku.. - klasa.
 
Ostatnia edycja:
kino06.jpg
Ostatnio nieco przesiaduje na tym forum ,więc zaprezentuje swój zestaw . Zestaw kilkuletni centralą jest amplituner Yamaha RX-V450 zakupiony równocześnie z DVD s-550 , które służy tylko teraz jako CD ( padło coś z obrazem ,nieraz jest nieraz występują tylko jakieś łamańce) wraz kompletem głośników Eltax Discovery i subwooferem Atomic A-8. Za DVD służy nagrywarka Panasonic DMR-EH65. za obraz odpowiada 37" Toshiba XV733. Dodatki to gramofon Unitra oraz MediaBox HD UPC , wszystko w miarę możliwości spięte markowymi kablami (Profigold , Vivanco ). Odległośc do ekranu około 220 cm do frontów podobna zatkane bass reflex'y , subwoofer przy oglądaniu jest wystawiany do przodu na dywan. Łączna powierzchnia około 14m2 mieszkanie wysokie na 270cm.



kino06.jpg

kino06.jpg


kino06.jpg
 

Attachments

  • kino06.jpg
    kino06.jpg
    180,6 KB · Wyś: 190
  • kino01.jpg
    kino01.jpg
    153,9 KB · Wyś: 148
  • kino05.jpg
    kino05.jpg
    143,7 KB · Wyś: 150
  • kino02.jpg
    kino02.jpg
    156,3 KB · Wyś: 165
  • kino04.jpg
    kino04.jpg
    143,3 KB · Wyś: 140
D
Jupiter.
Super. Mimo niewielkiej powierzchni udało Ci się całkiem poprawnie ją zagospodarować. I do tego estetycznie i schludnie.
 
Jupiter, masz super pokój :D taki przytulny, niby dużo gratów ale fajnie się wszystko komponuje i na pewno masz fajną akustykę też przez to. Nie to co u mnie, asceza hhehe
 
Przeglądam sobie te fotki i jestem pod wrażeniem , Jupiter baaaardzo fajne pomieszczenie , na pewno miło się przebywa w takim pokoju ;) Połączenie formy z funkcją to jeżeli mogę , daję 10/10 :)
 
a to moje małe 7,1 głosniki to hk mas i 16..
 

Attachments

  • moje 007.jpg
    moje 007.jpg
    830,4 KB · Wyś: 188
  • moje 008.jpg
    moje 008.jpg
    858 KB · Wyś: 134
  • moje 009.jpg
    moje 009.jpg
    825,5 KB · Wyś: 124
  • moje 010.jpg
    moje 010.jpg
    804,9 KB · Wyś: 153
I
tomik696 Kino domowe prawie niewidoczne i prezentuje się świetnie ,
ale jak te głośniczki dają radę w tym pomieszczeniu ?
 
barek chętnie bym opanował;D, a meble wypas wszędzie czysto i nie mają się gdzie smoki osadzać pod meblami bajer
 
na poczatku grały tylko 16 harmana .kinie rewlacyjnie daja sobie rade ale w stereo było troszke cienko wiec dokupiłem massy teraz jest wystarczajaco.. i tak kobieta zawsze krzyczy zeby sciszyc..
 
baby zawsze krzyczą jedynie się nie buntuje jak oglądamy jakieś romansidło bądź romans muzyczny, ale niestety tam szaleństw z efektami nie ma:(
 
ja lubie dzwiek co mnie otacza a nie jak wali z całej siły jazgot i sam bas .. ma byc bum bum i cyk cyk..hee i tak jak sub zaczyna dawac o sobie znac to czasami słychac kabelki w suficie podwieszanym...
 
Dzięki HQ150, krazy777,Krzysztofradio ,karmelarz za ocenę.
Pewnie , że marzyłby się pokój odsłuchowy. ale życie to nie bajka -mieszkanie w bloku . Znajomych również trzeba gdzieś przyjąć i nie zawsze jest to uczta dla uszu i oczu ;-) a i samemu człowiek po pracy gdzieś musi przebywać .

W sumie również mogę podziękować mojej żonie ,która również lubi to oglądnie z efektami i rozumie męskie zajawki .
 
tomik696 ten barek który masz w okolicy suba nie emituje niechcianych dźwięków podczas mocniejszych wrażeń w oglądaniu filmów?
 
nie nic nie słychac to drewniane meble nie z płyty no i butelki nie sa puste.. heee

panele sa na 1cm podkładzie z miekkiego materiału wiec tłumia ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry