Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Oto mój zestaw na dzień dzisiejszy:
9kvu3o.jpg

Oczywiście dojdą jeszcze kolumny, szafka rtv i cały osprzęt :) Nie będzie to może hi-end ale...moje ciasne własne ;)

Ps. Jakby kto pytał to te jasne przebarwienia na ścianie pochodzą od światła z żyrandola, który de facto żona wybrała :) Nie to żebym się usprawiedliwiał czy co xD
 
Oto mój zestaw na dzień dzisiejszy:
9kvu3o.jpg

Oczywiście dojdą jeszcze kolumny, szafka rtv i cały osprzęt :) Nie będzie to może hi-end ale...moje ciasne własne ;)

Ps. Jakby kto pytał to te jasne przebarwienia na ścianie pochodzą od światła z żyrandola, który de facto żona wybrała :) Nie to żebym się usprawiedliwiał czy co xD
A dlaczego nie symetrycznie , czemu jakis niby bar przed tv , czy co to jest , czemu kwiatki na podstawkach , gdzie normalnie powinny byc BOXy
 
A dlaczego nie symetrycznie , czemu jakis niby bar przed tv , czy co to jest , czemu kwiatki na podstawkach , gdzie normalnie powinny byc BOXy
Już Ci tłumaczę :) Ten niby bar przed tv to jest część narożnika, kwiatki na podstawkach pilnują miejsca dla kolumn, które już do mnie jadą. Układ jeszcze się zmieni jak dojdzie reszta sprzętu no ale o tym pisałem już w poprzednim poście :)
 
Czemu szklane niebezpieczne? Mam stoliki Norstone ze szkła hartowanego, obciążenie dla półek dolnych to max 40kg, wydają się solidne...
Chodziło mi o spadające z góry szklane kule lub inne świeczniki od teściowej ;)
Zależy co komu pasuje. Jednak w szkle wszystko odbija się, co dotyczy też podobno akustyki.
 
Szerokosc 3m.Optoma HD 131xe ,Ampli Onkyo TX-NR 838,kolumny Jamo 606 ,reszta w trakcie budowy,niedlugo sie ogarne i skoncze].W rogu pokoju stoi takia tam zbroja która uwielbia moja kocica LEIA:):D
 

Attachments

  • 20140930_214607 - Kopia.jpg
    20140930_214607 - Kopia.jpg
    592,3 KB · Wyś: 154
  • 20141221_192833.jpg
    20141221_192833.jpg
    532,3 KB · Wyś: 103
Seboolba jak te Jamo sprawują się w stereo, bo widać że nieźle je upchnąłeś w samych rogach.

Piteero szkoda że za tv nie masz tej ściany co poprawo, ładnie by się tv na takiej ścianie prezentował.
 
Ostatnia edycja:
Kapusta ,na razie jeszcze kompletuje drobiazgi(meble itp)bede sie bawic z ustawieniem bo mam troche akustyke slaba.Napisze wiecej za 2 tyg.Jak na dzisiaj to tak sobie,graly lepiej gdzie indziej
 
Seboolba jak te Jamo sprawują się w stereo, bo widać że nieźle je upchnąłeś w samych rogach.

Nokinomaniak szkoda że za tv nie masz tej ściany co poprawo, ładnie by się tv na takiej ścianie prezentował.

Ale to chyba fotka kolegi Piteero, a kolega Nokinomaniak tylko zacytował post ze zdjęciem.
 
Do góry