Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Kiedyś i Dziś

4j6nva.jpg


2s13j1u.jpg


2u4pxrk.jpg
 
Grisza mi czegos tu brakuje...dywan ni z gruszki ni z pietruszki, ten dywanik czarny tez gustownie sie nie przedstawia. Sciana za tv jakas taka gola i bez wyrazu. Do tego cala platanina kabli i ten okragly stolik...No ja mysle ze cos tu jeszcze pozmieniasz ;-) BTW jak z akustyką?
 
GriszaHD- wal to w tyłek , kręć se piętą i miej minę uśmiechniętą. To jak sobie meblujesz, to Twoja sprawa i basta. :D;)
 
fajny dywan z rozprutego futra super.

To jest prawdziwe furto po dziadku, podszewka odpruta. Trzeba to jakoś przeszyć leży tak na razie.

Zacna :)

Kobiecej ręki :)
Grisza, mam nadzieję, że to pęknięcie ściany nie jest tylko zaszpachlowane i nie wpływa na ogólną nośność budynku...?

Nie ściany stoją stabilnie nie ma żadnego zagrożenia. One mają po 0,5 m grubości jak nie więcej. Te zdjęcia też oszukują oko widzę.

Grisza mi czegos tu brakuje...dywan ni z gruszki ni z pietruszki, ten dywanik czarny tez gustownie sie nie przedstawia. Sciana za tv jakas taka gola i bez wyrazu. Do tego cala platanina kabli i ten okragly stolik...No ja mysle ze cos tu jeszcze pozmieniasz ;-) BTW jak z akustyką?

To jest tak na teraz, jak będzie prawdziwa wyprowadzka to przyjdą meble jakieś, dywan wełniany, poukłada się kable bo może jakaś inna koncepcja przyjdzie ustawienia sprzętu nigdy nic nie wiadomo. A ten okrągły stolik musi zostać bo to jak goście przyjdą to muszą gdzieś usiąść. Na środku zostanie albo w którąś stronę pójdzie lekko. To nie jest w 100% tylko pokój kinowy.

Są gusta i guściki jacquess podoba się futro. Jak bym znalazł rogi jelenia z lasu to bym nad TV zawiesił bo podobają mi się takie rzeczy klimaty.
 
Na tylu metrach to można trochę poszaleć :)

18 m2 :roll:

no to zalamaliscie chlopaka ;-). Jeszcze bedzie gotow ponowny remont zrobic :)

Nie co ty :eek:k:, może przy następnym odświeżeniu pokoju coś się pomyśli za 3-4 lata.

Kiedyś i Dziś

... jestem pod WIELKIM wrażeniem "postrzegania Świata" :grin: ..... i życzę dobrego dalszego samopoczucia w otaczającej rzeczywistości hdtv.com.pl :eek:k:

No dzięki nie nadaremnie mam bloga, ze zdjęciami bo lubię fotografować zwiedzać i jeździć rowerem.

MÓJ BLOOG Rowerem przez świat

GriszaHD- wal to w tyłek , kręć se piętą i miej minę uśmiechniętą. To jak sobie meblujesz, to Twoja sprawa i basta. :D;)

No tak. To jest temat pokaż swój zestaw sprzętowy, a nie kolor ścian czy jaki masz dywan. O gustach sie nie rozmawia. Jest tam wszystko z unijną normą zrobione. Ale pisałem wcześniej że to nie jest skończone w 100% i nie które rzeczy się zmienią. A ludzie nei czytają do końca i ze zrozumieniem i tak jest. :krol:
 
Grisza HD ja tam w tym poście z fotkami nie zauważyłem wzmianki o tym, że nie jest na 100% skończone :p Ale nie ważne - Twój salon i Ty masz się w nim dobrze czuć :) Ale jeśli wrzucasz fotki na forum no to musisz się liczyć z komentarzami. Czasem można coś wartościowego zaczerpnąć ;)
 
Grisza ze zdjęcia to powiem Ci że myślałem, że ten Twój salonik to ze 30 m ma.... jak to zdjęcie może oszukać :) Duży mi się wydał ten salon..
 
Grisza HD ja tam w tym poście z fotkami nie zauważyłem wzmianki o tym, że nie jest na 100% skończone :p Ale nie ważne - Twój salon i Ty masz się w nim dobrze czuć :) Ale jeśli wrzucasz fotki na forum no to musisz się liczyć z komentarzami. Czasem można coś wartościowego zaczerpnąć ;)

W 100% nie urządzony, ale w 100% skończony w remoncie ;-)

Grisza ze zdjęcia to powiem Ci że myślałem, że ten Twój salonik to ze 30 m ma.... jak to zdjęcie może oszukać :) Duży mi się wydał ten salon..

No mówiłem tak samo TV wygląda na mały na zdjęciu. 30m to już duży pokój jest. I podejrzewam że ten Rel T5 by dał sobie radę na 30 m2. Jak tu mam go na 40% i czuje go na klacie filmach.
 
za wasza rada pokoj troche przemeblowany zostal a telewizor zawieszony na scianie jedyne co mi przeszkadza to ta maskownica szara na rzepy co moznaby zamiast tego zamontowac zeby wygladalo schludnie?
 

Attachments

  • IMG_1816.jpg
    IMG_1816.jpg
    394,3 KB · Wyś: 128
Do góry