Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dzięki. Też mam taki pstryczek, ale w ramce i pełny wyłącznik, jak do światła - dobra rzecz.
Z subem to masz racje, większym może być jeszcze lepiej. A teraz brakuje łupnięcia w kinie?
Chętnie się spotkam, brak czasu nie jest mi obcy. Obecnie montuję szafę dla dziecka i kończę wielotygodniowy remont u teściów, w pracy zaległości, ech... Jak tylko odchaczę rzeczy na liście to się zgadamy :)
PS - jak tam Real Racing 3? ;)
 
Mój pokój

Zmiana koloru ścian bocznych i oświetlenia na żarówki GU10 z pilotem.

Świecenie 16 kolorami do wyboru (zgodnie z kolorami na pilocie)
Regulacja jasności
Funkcja FLASH: szybka automatyczna zmiana kolorów
Funkcja STROBE - wolna automatyczna zmiana kolorów
Funkcja FADE - szybkie automatyczne, płynne przechodzenie z jednego koloru na inny
Funkcja SMOOTH - wolne automatyczne płynne przechodzenie z jednego koloru na inny


fotka zrobiona przy zaciemnionym pomieszczeniu
23be322159f087575650e62f8704530e_1.jpg

a tutaj przy świetle dziennym.
 
Ostatnia edycja:
Zmiana koloru ścian bocznych i oświetlenia na żarówki GU10 z pilotem.

Świecenie 16 kolorami do wyboru (zgodnie z kolorami na pilocie)
Regulacja jasności
Funkcja FLASH: szybka automatyczna zmiana kolorów
Funkcja STROBE - wolna automatyczna zmiana kolorów
Funkcja FADE - szybkie automatyczne, płynne przechodzenie z jednego koloru na inny
Funkcja SMOOTH - wolne automatyczne płynne przechodzenie z jednego koloru na inny

Co do oświetlenia to kwestia gustu, ale pokój zacny !
Gratuluję i delikatnie zazdroszczę ;)
 
Remipl: pokój super, czerń i jeszcze raz czerń. Teraz tylko wykończyć bo brakuje wisienki na torcie.... rozumiem że wszystko w planach bo troszkę pusto tj. jakieś rozpraszacze dźwięku na bocznych ścinach i suficie bo z fotek widać że możesz mieć pogłos. Przydały by się jakieś pochłaniacze akustyczne np:z wełny mineralnej, które są już gotowe dostępne na portalu aukcyjnym wszystkim znanym..;-)
 
Czarna

W związku z dużym zainteresowaniem na priv, odnośnie zastosowanej farby odpowiadam przyszłym zainteresowanym: Lateksowa farba akrylowa o matowym stopniu połysku SCALA projekt 04 dorabiana z czarnym pigmentem KOD: P19 12 5, SS 30Y, 04"C". Bardzo wydajna i świetnie pokrywająca podłoże. Dobre opinie na jej temat znalazłem na zagranicznym forum o pokojach kinowych. Za 10l zapłaciłem 400 zł.
 
A może tak wrócimy do esencji tego tematu... fotki koledzy/koleżanki, fotki ;)

Szkoda, że nia mamy osobnego wątku, ale jako uzupełnienie obecnego.
Tu zostałoby jak jest, czyli dodatkowo ew.pytania/komentarze/pogaduchy do poduchy, natomiast w dodatkowym mielibyśmy zebrane same fotki + komentarz autora (tylko i wyłącznie).
Nic więcej, autorskie zdjęcia swoich zestawów i absolutny szlaban na dyskusje.
Wchodząc na taki wątek, mielibyśmy szybki dostęp do samej galerii, jedna po drugiej.
Teraz już pewnie na to za póżno, ale fajnie by było wchodząc na taki wątek mieć bezpośredni dostęp do samych zdjęć.
Obecnie mamy ponad 563 strony, a podejrzewam że po selekcji mielibyśmy +/- przynajmniej kilkadziesiąt stron z samą galerią.
W sumie jest to do zrobienia. Można przefiltrować wypowiedzi każdego użytkownika który wklejał w tym wątku swoją galerie, a następnie umieścić (jako kopie) w nowym. Trochę pracochłonne, ale do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Wiem co masz na myśli, widziałem na którymś portalu w ten sposób zrobione. Jeden wątek tylko z galerią użytkownika i jego opisem a osobny wątek na dyskusje co się komu podoba, pytania i odpowiedzi.
Przez ten okres czasu sporo się wszyscy nauczyliśmy i widać że wątek wyewoluował. Trzeba by zrobić taki upgrade tego tematu :)
 
Wiem co masz na myśli, widziałem na którymś portalu w ten sposób zrobione. Jeden wątek tylko z galerią użytkownika i jego opisem a osobny wątek na dyskusje co się komu podoba, pytania i odpowiedzi.

Nie, nie. To co innego. Wiem o czym piszesz i znam to forum, ale ja mam na myśli jeszcze inny myk.
Też sprawdzony na zagranicznym forum i doskonale spełnia swoją funkcje.
W obecnym temacie wklejamy swoje zestawy/zdjęcia, a do tego każdy z forumowiczów może coś dodać od siebie, co, jak, gdzie i za ile.
Czasem robi nam się kilka stron dyskusji, wiadomo ;)
Jak kogoś interesują same fotki, to musi przebrnąć przez ten gąszcz dyskusji.
W nowym (uzupełniającym) mielibyśmy samą galerie, ale wszystkich użytkowników/autorów.
Czyli jeżeli wklejałeś swoją galerię rok temu, to kopia tej galerii znalazłaby się w nowym wątku, oczywiście także z kopią wypowiedzi i opisem. Zaraz po Twojej galerii, następna w kolejności już innego forumowicza, ale bez żadnych komentarzy osób postronnych.
Tylko i wyłącznie same fotki i czysta przyjemność oglądania ;)
 
Czyli jeżeli wklejałeś swoją galerię rok temu, to kopia tej galerii znalazłaby się w nowym wątku, oczywiście także z kopią wypowiedzi i opisem. Zaraz po Twojej galerii, następna w kolejności już innego forumowicza, ale bez żadnych komentarzy osób postronnych.
Tylko i wyłącznie same fotki i czysta przyjemność oglądania ;)
Chyba nie precyzyjnie napisałem bo dokładnie takie rozwiązanie miałem na myśli (jak na zagranicznym forum). Jeden wątek/temat tylko z galerią (po jednym poście na użytkownika z jego zdjęciami i opisem) a drugi wątek/temat z dyskusją do tamtego wątku ze zdjęciami.
Jedynym który mógłby wprowadzić to w życie jest ar2 ... hmmm ;) Można zacząć od nowa, założyć dwa tematy, jednak szkoda by trochę było zdjęć z tego tematu, który świetnie pokazuje jak się nasze podejście do tematu/designu zmieniało.

henry1979 - ogólnie galerie w profilach zostały wyłączone. Ja też miałem. ;)
 
Szkoda, że nia mamy osobnego wątku, ale jako uzupełnienie obecnego.
Tu zostałoby jak jest, czyli dodatkowo ew.pytania/komentarze/pogaduchy do poduchy, natomiast w dodatkowym mielibyśmy zebrane same fotki + komentarz autora (tylko i wyłącznie).
Nic więcej, autorskie zdjęcia swoich zestawów i absolutny szlaban na dyskusje.
Wchodząc na taki wątek, mielibyśmy szybki dostęp do samej galerii, jedna po drugiej.
Teraz już pewnie na to za póżno, ale fajnie by było wchodząc na taki wątek mieć bezpośredni dostęp do samych zdjęć.
Obecnie mamy ponad 563 strony, a podejrzewam że po selekcji mielibyśmy +/- przynajmniej kilkadziesiąt stron z samą galerią.
W sumie jest to do zrobienia. Można przefiltrować wypowiedzi każdego użytkownika który wklejał w tym wątku swoją galerie, a następnie umieścić (jako kopie) w nowym. Trochę pracochłonne, ale do zrobienia.

Armanig bardzo dobry pomysł. Trzymam kciuki żeby on wszedł w życie :)
 
Do góry