Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Chyba nie precyzyjnie napisałem bo dokładnie takie rozwiązanie miałem na myśli (jak na zagranicznym forum). Jeden wątek/temat tylko z galerią (po jednym poście na użytkownika z jego zdjęciami i opisem) a drugi wątek/temat z dyskusją do tamtego wątku ze zdjęciami.
Jedynym który mógłby wprowadzić to w życie jest ar2 ... hmmm ;) Można zacząć od nowa, założyć dwa tematy, jednak szkoda by trochę było zdjęć z tego tematu, który świetnie pokazuje jak się nasze podejście do tematu/designu zmieniało.

Mniej więcej :) Z tym że ten wątek normalnie sobie funkcjonuje jak dotychczas (fotki/komentarze), a uzupełniający to już same fotki.
Dubel tego co tutaj mamy, tyle że bez komentarzy. W sumie prosta sprawa. Nikt nic nie straciłby, a zyskalibyśmy przejrzyste i wolne od dyskusji miejsce do przeglądania samych fotek.
Ten wątek powinien spełniać taką rolę, ale się rozrósł i siłą rzeczy mamy tutaj komentarze, dyskusje i pogaduchy, ktoś kogo interesują same fotki musi przez to przebrnąć.
Wystarczy przefiltrować wątek, zgodnie z kolejnością dat. Znajdujemy użytkownika która wklejał fotki, kopiujemy je i wklejamy do nowego wątku. Z każdym następnym robimy to samo.
Te czynności powinna wykonać jedna osoba, dochodząc do dnia obecnego. Potem już każdy indywidualnie dorzucałby sam (tylko) fotki.
Lub, mogłaby zajmować się tym jedna osoba i uzupełniać na bieżąco. Bez znaczenia.
Pewnie nic z tego nie będzie, ale to fajna sprawa taka "czysta" galeria. Doskonale się to sprawdza i przyciąga sporo zainteresowanych do przeglądania.
Sam chętnie zobaczyłbym zebrane wszystko do kupy.
Jak ar2 nie ma nic przeciwko, to mogę wykonać pilotażowo 2/3 strony takiej "galerii" w osobnym wątku.
 
Ostatnia edycja:
jest to ciekawy pomysł jednak bardzo dużo roboty, jak będę miał chwilę, postaram się pomyśleć nad tym, problemem może jednak być dodawanie nowych zdjęć, które będą musiały być za każdym razem przenoszone ręcznie. I nie wiem jak zareagują skrypty, które usuwają podwójne wpisy.
 
A może zrobić poprostu zakładkę galeria... gdzie będziemy wrzucać nasze zestawy, a pod każdym zdjęciem byłaby możliwość opinii. Następnie link z tej galerii mozna by było umieszczać w dyskusji...
Tak luźna sugestia...
 
PODZIĘKOWANIE dla ...

Remipl: pokój super, czerń i jeszcze raz czerń. Teraz tylko wykończyć bo brakuje wisienki na torcie.... rozumiem że wszystko w planach bo troszkę pusto tj. jakieś rozpraszacze dźwięku na bocznych ścinach i suficie bo z fotek widać że możesz mieć pogłos. Przydały by się jakieś pochłaniacze akustyczne np:z wełny mineralnej, które są już gotowe dostępne na portalu aukcyjnym wszystkim znanym..;-)

Wisienka właśnie odebrana!!! Chciałem szczególnie podziękować koledze z forum nick LOLEK126, za pomoc i cierpliwość w odpowiadaniu na moje pytania. Jakby kiedyś nadarzyła się okazja spotkania w realu to stawiam Johnnie'go Walker'a ;-)

8a0efcce99c16150909889c5d2a514bf_1.jpg
[/IMG]
 
Gratuluje, zawsze mi się podobały fronty oparte na podstawkowych kolumnach, ale chyba mnie coś ominęło, gdzie masz Oli40?

Remipl, fajny "subik".
 
Remipl: no to chłopie zaszalałeś z tym subem, kawał super maszyny. Teraz odpowiednia kalibracja i trzymaj nogawki by Ci za bardzo nie latały...;-) Gratuluję bardzo dobry wybór.
 
Dawno mnie niebylo w temacie ale brak czasu , no ale ogladam regularnie . Troszke pozmienilem , powymienialem , ale do rzeczy .Ledwo co przytargalem:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:.
Teraz znowu kupe zabawy z przepinaniem ustawianiem , i najlepsze z testowaniem .
 
Ostatnia edycja:
Dzieki :-D , zejdzie sie . Narazie 7.1 , docelowo 9.2 moze cos jeszcze ale dluga droga , narazie musze centrala zmienic ale trzeba kase dozbierac , bo szarpnelo troszke :mrgreen:.Ale podpinanie zostawiam sobie na kolejne wieczory bo czlowiek zrypany po pracusi , a jeszcze pedzil prawie 70km po ustrojstwo :grin:
 
Głośniki mają oddech. Przestrzeń. Porządek. Estetyka. Tylko tv się prosi większy :) i co to za "potworek" na ścianie? Chodzi o tą maskownice kabli :) ale ogólnie bardzo fajnie :)
 
Fajne wnętrze, projektor aż się prosi, a jak z akustyką?
Z tego co widzę, kolega chyba na wyspach mieszka, gniazdka chyba nie kontynentalne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry