Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
D
HQ150, u Ciebie aż się prosi projektor :)
Wiesz to może być następny krok. Już i tak pokonałem wewnetrzny niepokój i panujące stereotypy i kupiłem plazmę. Też krok w dobrym kierunku. Ale łobuzy mam jeszcze małe a puszczanie im bajek na projektorze? No nie wiem. Musiałbym u kogoś w akcji ten sprzęt zobaczyć.
 
Listwa RGB 150 Led ze sterownikiem z pilotem. Z zasilaczem kosztowała około 170zł. Dowolna możliwość zmiany i intensywności koloru.

Pamiętasz jaka długość listwy była potrzebna do podświetlenie 50''?
Czy ta listwa jest na tyle elastyczna, że można ją giąć na rogach czy ją przecinałeś i później łączyłeś?
No i jeszcze jedno :) jaki margines zostawiłeś między krawędzią TV a Ledami, żeby uzyskać jednolite światło?

Z góry dzięki za pomoc i Wesołych... życzę Wszystkim
 
D
Pamiętasz jaka długość listwy była potrzebna do podświetlenie 50''?
Czy ta listwa jest na tyle elastyczna, że można ją giąć na rogach czy ją przecinałeś i później łączyłeś?
No i jeszcze jedno :) jaki margines zostawiłeś między krawędzią TV a Ledami, żeby uzyskać jednolite światło?

Z góry dzięki za pomoc i Wesołych... życzę Wszystkim
U mnie jest 55". Kupiłem 5m. i obciąłem chyba z pół metra. Na rogach giąłem nie obcinałem. A przykleiłem do TV w miejscach gdzie nie ma otworów wentylacyjnych żeby ich nie zasłaniać. Może 1-2cm od krawędzi. Świeci bardzo równomiernie. A i jeszcze wazne żeby nie kupowac listwy RGB 300 Led bo moim zdaniem za mocno by świeciła. 150 jest O.K.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D
HQ150 - super sprzęt:)
Dzięki. W planach rozbudowa do 7.1. Dodatkowe Aelite 2 już dawno kupione i nie ma czasu ich zamontować. Do tego planuję jakieś panele akustyczne na scianę. Myślałem o ramach drewnianych z wełną wewnątrz obciagniętę jakąś ładną tkaniną. Ma może ktoś z Was namiar na jakąś hurtownię z dobrymi materiałami? No i może dodatkowa końcówka mocy na przody żeby RSIIIb uczciwie zasilić. Jak się jakaś okazja pojawi to kupię.
 
D
Panele można zainstalować w środku blejtramy z wydrukiem na płótnie - sam robie takie wydruki:)
O widzę że musimy coś bliżej pogadać. Możesz mi coś więcej na ten temat. To znaczy jaka jest jakość tego wydruku, na jakim płótnie, może masz jakieś próbki, zdjęcia?
 
Galeria obrazów | Album index - wydruki są jakościowo super - tak jak zdjęcie i co najważniejsze nie śmierdzą - drukuje je na drukarce wielkoformatowej Epsona tuszami wodnymi ( niektórzy drukują to na ploterach solwentowych - zapach jest nie do wytrzymania )

Tak ogólnie to zamierzam sobie wykonać ekran do projektora ramowy z elektrycznie zwijanym takim płótnem, ale to w nowym roku bo teraz pełno pracy.
 
Ostatnia edycja:
Zdjęcie robione telefonem, więc nie jest najlepszej jakości. Dlatego przedstawiam niżej spis mojego zestawu.

TV - LCD 42 LG 5000
Amplituner - Denon AVR 1306
DVD - Denon 1720
Głośniki Koda
Playstation 3

Odtwarzacz multimedialny: MediaThorHD
Nbox HDTV Recorder



 
Ostatnia edycja:
witam

to i ja wstawię swoje fotki
sprzęt tak jak w podpisie
 

Attachments

  • DSC09398.JPG
    DSC09398.JPG
    173,2 KB · Wyś: 189
  • DSC09400.JPG
    DSC09400.JPG
    190,2 KB · Wyś: 165
  • DSC09401.JPG
    DSC09401.JPG
    197 KB · Wyś: 152
  • DSC09402.JPG
    DSC09402.JPG
    175,7 KB · Wyś: 146
Ostatnia edycja:
D
Armi
center postaw na szafkę pod TV. Nie duś go w tej półce.
 
Zestaw

Mój zestaw.
Centralny i tyły chce zmienić tylko nie wiem na jakie?
A sub nie potrzebny, nawet nie używam.

Pozdrawiam!;-)
 

Attachments

  • PC2600482.jpg
    PC2600482.jpg
    439,9 KB · Wyś: 304
Witajcie.

Na początku chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za fachowe

doradztwo a w szczególności dla "blackninja" dzięki któremu zakupiłem swój

sprzęt w super cenie.

W poście 294 jest mój pierwszy sprzęt a teraz przesiadka na całkowicie inną klasę.

58973367.jpg

47818450.jpg

32847308.jpg

10355665.jpg

82600464.jpg

85472045.jpg

30547841.jpg

97111267.jpg

90807132.jpg

92288344.jpg

81025519.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kolego "armi" wszystko fajnie i gustownie, ale kolumny efektowe (surroundy) to żaden producent na świecie, nie zaleca umieszczania ich na tak małej wysokości. Ich zadaniem jest rozpraszanie dźwięku, a nie walenie dźwiękiem prosto w głowę słuchacza. Stojaki o takiej wysokości do kolumn podstawkowych są dedykowane, gdy wykorzystujemy je jako przody - wówczas to ma sens. Pozdrawiam
 

Attachments

  • speakers system.jpg
    speakers system.jpg
    20,4 KB · Wyś: 339
Ostatnia edycja:
dzięki za uwagi
centralny ma wycięty tył szafki żeby mógł lepiej 'oddychać'

co do surroundów - zdaję sobie z tego sprawę
niestety tak to jest jak wszystko /wypoczynek, kino, jadalnia itp itd/ musi się zmieścić w jednym małym pokoju

docelowo pewnie coś zmienię bo ... kanapa ma być wymieniona na narożnik, fronty na ... tu jeszcze nie wiem na co budżet pozwoli, tv na plazmę 46 lub 50 cali, no i jakiś lepszy ampli /na 99% H/K/
 
Nie przesadzajmy, kolega armi moze nie ma najlepszego ukladu, ale chyba miesci sie z tyłami ,w przedziale 120-150 cm. Pamietajmy, ze wiekszosc z nas musi pogodzic marzenia z rzeczywistością, czyli nasze salony, pokoje, musza pozostac pomieszczeniami uzytkowymi, malo kto moze przeznaczyc jedno pomieszczenie tylko do kina czy do sluchania muzyki

Matysh_2006, gratuluje sprzetu!

Pozdrawiam
 
Do góry