Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Witam, oto mój 2-letni już zestaw:
Pioneer LX5090
Pioneer VSX-LX52
Pioneer BDP-LX52
JBL 5.1: ES 90, ES 25C, ES 250PW, ES 20
Xbox 360 SLIM (na zdjęciu stary)


 
Ostatnia edycja:
D
Giziu ładnie.
Ale te tylne głośniki to tak mają być?
Ich usytuowanie w stosunku do widza na kanapie wydaje mi się nie do końca trafione.
 
GIZIU co z tym stolikiem? chce Ci się tak wstawać z kanapy za każdym razem żeby podnieść kieliszek bądź browar? i czy sub nie dudni w tym rogu, próbowałeś postawić go pomiędzy kolumną, a szafką od telewizora? Postawiony na przeciwko widza potrafi lepiej poczuć niskie tony :mrgreen:
 
Hiehie. Miałem to samo napisać. Wstawać po pilota to trochę dziwna idea. :D
Cały bajer z pilotami rozchodzi się o to, aby nie ruszać czterech liter przecież.:-D
Poza tym całkiem przyjemnie, aczkolwiek osobiście uważam, że ustawienie kanapy przy samej ścianie to zły pomysł. Swoją postawiłem na środku pokoju i jestem z tego ustawienia bardzo zadowolony.
 
Nie przesadzaj, miejsce masz a i ekran zrobi się większy. Oki wiem, dywan:)
Ekran obecnie jest idealny, siedzę w odległości ok 2,5m. Przecież nie usiądę 1m przed :)

GIZIU co z tym stolikiem? chce Ci się tak wstawać z kanapy za każdym razem żeby podnieść kieliszek bądź browar? i czy sub nie dudni w tym rogu, próbowałeś postawić go pomiędzy kolumną, a szafką od telewizora? Postawiony na przeciwko widza potrafi lepiej poczuć niskie tony :mrgreen:
Sub nie dudni, zresztą od 4 miechów jestem ojcem małej córeczki która śpi w pokoju obok więc nie mogę sobie pozwolić na "dudnienie" ;)

Hiehie. Miałem to samo napisać. Wstawać po pilota to trochę dziwna idea. :D
Cały bajer z pilotami rozchodzi się o to, aby nie ruszać czterech liter przecież.:-D
Poza tym całkiem przyjemnie, aczkolwiek osobiście uważam, że ustawienie kanapy przy samej ścianie to zły pomysł. Swoją postawiłem na środku pokoju i jestem z tego ustawienia bardzo zadowolony.
Nikt po pilota nie wstaje ;) Jak oglądam sam to pilot leży obok na kanapie. Jak z żoną to mam pod ręką taki mały stolik. Zapomniałem dodać że jeszcze między kanapą a stolikiem stawiamy puffę pod nogi ;) Co do ustawienia całego zestawu to wiem że jest tak naprawdę "z pupy". Planuję remont strychu gdzie planuję montaż projektora. 50" będzie służyć wtedy tylko do oglądania jakichś TV czy bajek dla córki jak podrośnie. Tatuś po ciemku będzie w tym czasie "dudnił" oglądając Star Wars na ponad 100 calach :grin:
 
D
To i ja może zapodam moją próbę pogodzenia starego z nowym.
No i chyba się nie uda. Widzę że moje zdjęcia są bmp a dla takich jest możliwość tylko 19.5KB. Jest na to jakaś rada? Bo w tym to całkiem zielony jestem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Audio robi wrażenie, ale tv z takiej odległości troche niknie ;) Chyba że to wina aparatu i w rzeczywistości jest bliżej niż ukazuje to zdjęcie

No i ampli na subie?
 
Ostatnia edycja:
D
Audio robi wrażenie, ale tv z takiej odległości troche niknie ;) Chyba że to wina aparatu i w rzeczywistości jest bliżej niż ukazuje to zdjęcie

No i ampli na subie?
Ustawienie foteli jest płynne. Podczas ogladania najczęściej idą do przodu. tak ze 55'' oglądane z 4-4,5m. Dla mnie O.K. Ampli oczywiście nie jest na subie. Sub stoi na podłodze, a amplituner stoi na uchwycie przykręconym ściany. Pomiędzy nimi około 8cm ,,powietrza'' zamaskowanego zaślepką.
 
Do góry