Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Moj zestaw

Witam.

O to mój tymczasowy zestaw.

Nic szczególnego ale na razie starcza.

TV LCD 46SHARP
KINO LOGITECH Z-5500 + kolumny "Master Audio" <--totalne dno ale dobra...

Do tego jeszcze jest PS3 ale tymczasowo w serwisie :|
 

Attachments

  • 201109151227.jpg
    201109151227.jpg
    115,3 KB · Wyś: 145
  • 201109151228.jpg
    201109151228.jpg
    112,2 KB · Wyś: 4885
Ostatnia edycja:
Przydałoby się ciut szerzej frontowe kolumny rozstawić.
Stolik z TV lekko w prawo i będzie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
KOlega dobrze prawi. Kolumny w Twoim przypadku najszerzej jak sie da, prawa prawie maksymalnie do rogu. Sprobuj tez odsunac je od sciany, bo bass reflex z tylu. Sprobuj je też troszecze nakierowć na słuchacza. Potem wysrodkuj wzgledem nich tv, a dopiero potem stojaki z plytami i sub gdziekolwiek. Bedzie jeszcze lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Witam Wszytskich

Witam serdecznie,jestem nowa osoba na tym forum ,nie jestem fanatykiem lecz lubie dobry dzwiek . Juz dawno powinienem byc na tym forum ale no lepiej pozno niz wcale .

Oto moj zestaw

TV Sony Bravia KDL 40z5500 200Hz
Amplituner H/K avr 255
DVD H/K 39
Play Station 3 Slim
Philips PVR HD Cyfra+
Zestaw kolumn Jamo s606 + satelity,center + sub 200

Wszytskie polaczenia kable QED

Troche biednie w porownaniu do kolegow ale ten zestaw mam juz ponad 2 lata

pozdarwiam wszytskich fanow dobrej fonii i wizji

audiov.jpg
 
Ostatnia edycja:
Na moje oko to jest zwykły uchwyt a te dwie nóżki pod tv które biegną do stolika pod tv to wyglądają na maskownice na kable. Ale niech się wypowie właściciel zestawu.
 
Ok. Po paru latach przyszła pora na zmiany i u mnie. Porzuciłem małe pudełka zwane telewizorami. Od teraz rządzi projekcja. Zdjęcia przedstawiają pokój w fazie "beta". Chyba już tak zostanie, bo nagle zaczęło mi się chcieć nadrabiać zaległości filmowo-dokumentalno-growe i jednocześnie, nie chcieć cudować z ozdobnictwem. Z góry uprzedzam, że mój aparat robi zdjęcia tak paskudne jak tylko się da. Dodajmy do tego mój brak umiejętności fotograficznych i mamy takie oto rezultaty:
0e77406f9ac0e926gen.jpg

Na zdjęciu powyżej widać niewielki 100 calowy ekran DIY na bazie płyty MDF i koloru H499. Oświetla go Epson EH-TW3200 i wychodzi mu to całkiem przyjemnie. Sygnał dostaje i do projektora przesyła dość sprawnie Onkyo TX-NR609. Po HDMI podłączone są do niego nBox Turbo, PS3 i X360S. Po componencie Gamecube a N64 czeka na sporej długości kabelek Svideo.
Telewizję SD da się oglądać bez zgrzytania zębów, jak choćby nieśmiertelne The Goonies z TCM:
c1ec4eeeaea7d0dcgen.jpg

Telewizję HD da się lubić. Przepięknie kolorowy film z MGM:
7ca3a30dc628cf06gen.jpg

Filmy na BR się po prostu przeżywa:
f0e228deb00547d5gen.jpg

39eb42345d0f730bgen.jpg

c3e86d79308744ecgen.jpg

W gry się po prostu wczuwa:
cf885ed357a9b28bgen.jpg

fb8f9450fba30bdbgen.jpg


No i tyle mi wystarczy. Wystarczy też tego chwalipięctwa więc się odmeldowuję. :oops:
 
Kino domowe

Witam serdecznie oto moje kino domowe:
TV-Panasonic 46" /plazma/
AMPLITUNER -Denon AVR 1611
BLUE RAY - LG BD560
TUNER TV-SAT -Opticum prima 9600
TUNET TV /n/
NAGŁOŚNIENIE- tylne firmy /JAMO/ centralny /MAGNAT/ SUB./KODA/ przód do wymiany firmy/POLARIS
 

Attachments

  • DSCN1534.jpg
    DSCN1534.jpg
    972,2 KB · Wyś: 730
arsenal - Ja bym napewno nie ryzykował z tą farbą H499, ile cali posiada twój ekran?

P.S.Widzę za posiadasz 2 konsole, powiedz jak wrażenia z giercowania - też odkrywałeś stare gry na nowo ? ;)
 
Witam serdecznie oto moje kino domowe:
TV-Panasonic 46" /plazma/
AMPLITUNER -Denon AVR 1611
BLUE RAY - LG BD560
TUNER TV-SAT -Opticum prima 9600
TUNET TV /n/
NAGŁOŚNIENIE- tylne firmy /JAMO/ centralny /MAGNAT/ SUB./KODA/ przód do wymiany firmy/POLARIS


Nie jestem żadnym specjalistą, ale moim skromnym zdaniem fronty zdecydowanie zbyt blisko siebie, a tv zbyt wysoko... Pozdrawiam :wink:
 
z pierwszym masz racje, ale z drugim już niekoniecznie. Takie ustawienie jest calkiem dobre i pomaga odpocząć kręgom szyjnym, wbrew powszechnemu przekonaniu. Wysokie ustawienie centrala pozwala umiejcowic go na wysokości wysokotonówek frontów.
 
Przedstawiam mój sprzęt:
TV PLASMA SAMSUNG 42 (zmiana na wiosnę na LED 3D 47-55 cali)
Amplituner PIONEER VSX-921k
DVD SONY (zmiana na wiosnę na PS3)
Dekoder sat SAMSUNG HD
Nagłośnienie TONSIL 5.1
Po zmianie w/w sprzętu oczywiście wstawię nowe zdjęcia
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    474,2 KB · Wyś: 217
Po obniżeniu telewizora. Przed zmianami - post 309
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    519 KB · Wyś: 161
  • 2.JPG
    2.JPG
    508,7 KB · Wyś: 162
  • 3.JPG
    3.JPG
    518 KB · Wyś: 171
  • 4.JPG
    4.JPG
    522,9 KB · Wyś: 161
Back to the future :)

Przeglądając "Nasze zestawy" trafiłem na swój wpis, sprzed około 2 lat i trochę mi się śmiać chciało :oops: Poniższe 2 pierwsze zdjęcia przedstawiają moje "kino" na chwilę obecną, kolejne 2 - coś o czym chcę zapomnieć :sad: Myślę że teraz jest zdecydowanie lepiej :bober: Dodam tylko tyle że jest to dokładnie ten sam pokój, szafkę na której poprzednio wisiał telewizor połączyłem z nową w ten sposób że wygląda jak jedna całość, dodałem półki wiszące no i pozbyłem się foteli :smile: Wiem że nie jest to wątek dotyczący nowych mebli, ale chciałem żebyście ocenili różnicę :blagam: A tak z drugiej strony patrząc - meble w "kinach domowych" to przecież ich nieodzowna część ;) Pozdrawiam gorąco wszystkich forumowiczów !!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry