Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Witam wszystkich.Chce przedstawic moj zestawik,do ktorego sam zaprojektowalem ,wykonalem mebelki, i oswietlenie.Choc na innym forum pojechano po mnie za te zdjecia ,to nie wstydze sie mojej pracy.Napewno nie sa to zestawy z gornek polki cenowej ,ale nie kazdy ma tak wyrozumiala rodzinke:lol:.SAMSUNG UE46C6500,i poczciwa wieza TECHNICS SC EH 760.
 

Attachments

  • z 065.jpg
    z 065.jpg
    695,8 KB · Wyś: 329
  • 20110508144 [1600x1200] [1600x1200].jpg
    20110508144 [1600x1200] [1600x1200].jpg
    39 KB · Wyś: 3983
  • z 069.jpg
    z 069.jpg
    756,6 KB · Wyś: 161
  • 20110508148 [1600x1200].jpg
    20110508148 [1600x1200].jpg
    387,4 KB · Wyś: 153
Witam wszystkich.Chce przedstawic moj zestawik,do ktorego sam zaprojektowalem ,wykonalem mebelki, i oswietlenie.Choc na innym forum pojechano po mnie za te zdjecia ,to nie wstydze sie mojej pracy.Napewno nie sa to zestawy z gornek polki cenowej ,ale nie kazdy ma tak wyrozumiala rodzinke:lol:.SAMSUNG UE46C6500,i poczciwa wieza TECHNICS SC EH 760.

Full shacun, jak zrobiłeś wszystko sam :)
 
Witam wszystkich.Chce przedstawic moj zestawik,do ktorego sam zaprojektowalem ,wykonalem mebelki, i oswietlenie.Choc na innym forum pojechano po mnie za te zdjecia ,to nie wstydze sie mojej pracy.Napewno nie sa to zestawy z gornek polki cenowej ,ale nie kazdy ma tak wyrozumiala rodzinke:lol:.SAMSUNG UE46C6500,i poczciwa wieza TECHNICS SC EH 760.

Akurat dobrze trafiłeś, tak się składa że od paru dni chodzi mi po głowie wykonanie półki pod sprzęcik ;), tzn. znalazłem firmę, która tanio składa meble (komody, szafy) ale nie ma jak samemu.

Jak byś mógł opisać dokładnie co, gdzie i jak: czyli użyłeś płyty wiórowej, mdf-u?, na czym podparłeś półki?, rozumie że wykonane są że szkła hartowanego, czy inny wynalazek z rodziny plastic is fantastic?. No i czy dostanę to wszystko w nomi/castoramie (widziałem tam fajne grube półki już w całości wykończone).

EDIT:
Chciałem wykonać zwykłą wiszącą szafkę, jednak twój pomysł daje lepszy efekt wizualny, jedynie kolor podświetlenia mi nie pasuję - a właśnie co to za Led-y, listwa smd z allegro?
 
Ostatnia edycja:
Cala szafka zrobiona jest na emdefie 23mn,na to przyklejony jest czarny laminat w połysku.Fronty,profile i uchwyty ktore trzymaja polke pod kolumny (szklo hartowane o grubosci 1cm),byly zamowione w firmie ZOBAL(maja dobrze rozbudowana strone internetowa).A co do dostepnosci takich polek, w duzych marketach budowlanych ,to nie wiem,osobiscie pracuje w hurtowni meblarskiej ,gdzie sa dostepne takie wynalazki ,a po godzinach krece mebelki.:DJezeli masz jeszcze pytania ,to pisz,chetnie odpowiem.Na koniec wkleje zdj ,gdzie widac inne rozwiazanie ,ale zrobilem to do wuja.
 

Attachments

  • z 059.jpg
    z 059.jpg
    737,1 KB · Wyś: 176
Oki, dzięki za info - w końcu jakiś pożytek z tego internetu ;)

Chcę stworzyć cuś na kształt tego z drugiego zdjęcia, czyli jedną wąską półkę na której będą zainstalowane półki (tylko zobaczę ile u mnie kosztuje szkło hartowane z docinką)
 
Naprawdę nieźle to zrobiłeś ale niestety trzeba mieć dwie prawe rączki w takich robótkach, ja jestem zbyt dokładni i pewnie jak bym się zdecydował na ręczne wykonanie takiego mebelka to z rok lub dwa by mi zeszło. Ja ostatnio pomalowałem, na nowy kolorek bo ta czerwień już mnie męczyła. Więc niedługo wstawie nowe fotki mojego zestawu.
 
Mój zestawik

Witam wszystkich... i "ośmielam się z pewną nieśmiałością, jednak" pochwalić moim obecnym zestawikiem (obecnym... bo jeszcze co nieco przy nim sobie dłubię) :)

Mamy tu TV Samsung 46B7000 + LED "ambilight" z tyłu + uchwyt scienny do TV na pilota Vogel's + ampli Yamaha RX-V2067 + BD Yamaha BD-V1067 + kolumny Magnat Quantum 607 / 603 / 613 + sub Velodyne CHT-10Q + PS3 slim ("ukryte" w szafie pod TV - nie ma tam tylnej ścianki więc nic się nie gotuje) + tuner SAT AZBox HD Premium + słuchawki Sennheiser RX-180 (podłączone do Zone3 więc słucham tego co wszyscy albo swojej muzyki niezależnie od tego, co na TV) + pilot Xsight Touch + router TP-Link 1043 (ten biały, widoczny) + switch 8x 1GB TP-Link + serwer HP StorageWorks X510 (schowany) + okablowanie... duuuużo kabli za szafką :grin:
Obecnie "pracuję" nad udoskonaleniem obsługi stref. W tej chwili praktycznie już jestem zadowolony ze słuchawek podłączonych do Zone3... jeszcze może jakieś dopieszczenie. Niedługo dalsze prace nad Zone2 do przesyłania obrazu i audio na drugie piętro (kombinuje, aby można było grać na PS3 niezależnie... zasięg joy'a wystarcza... zobaczymy co będzie potrzebne do av - czekam na kable i zobaczymy, co z tego wyjdzie). Aha, główny pilot to Xsight... ale iPhone 4 coraz lepiej się sprawuje w obsłudze ampli, a szczególnie zarządzania strefami.
Hmmm... co jeszcze... w tej chwili cały ten "media-room" to część "salonowa" parteru = otwarta przestrzeń z "jadalnią" i kuchnią - wszystko w kształcie literki L.

...docelowo, coś takiego: http://www.electronichouse.com/slideshow/category/10985/1463 :)

A teraz zapraszam do nabijania się, wytykania błędów (chętnie coś poprawię) i wszelkich innych uwag i opinii. Z góry dziękuję.
 

Attachments

  • mojeAV-01.jpg
    mojeAV-01.jpg
    33,4 KB · Wyś: 4401
  • mojeAV-02.jpg
    mojeAV-02.jpg
    29 KB · Wyś: 4435
Ostatnia edycja:
Tv 40, przejsciowy, planuje 50 lub wiekszy, zobaczymy ...............
sprzet tez bedzie niebawem ale jeszcze nie wiem co .........

nadal nie wiem co tu wlozyc do grania, waham sie miedzy ampli z duzymi dlosnikami ( boje sie ze beda za duze) a zestawem plastikowym, tylko wybor tez jest wielki i czy znowu nie beda za male ?
Jak drewno to zestaw 2.1 ( chyba ) a jak plastiki to moze 5.1 ??
Ulozenie mojego naroznika nie jest najlepsze wiec nie wiem czy bedzie tu sens bawic sie w 5.1 ?
TV palnuje 50/55VT30 lub sama ue55d7000, tez nie wiem czy led nie bedzie za duzy 55?
Tyle do wybierania ze glowa boli, na prezentacje sie napewno zdecyduje ale przed tym nie wiem co chche zeby mi zaprezentowano!

Doradzcie, please - budzet wiadomo im taniej tym lepiej ale na KD mysle jakies 3 tys albo troche wiecej jak bedzie warto doplacic

TV bedzie bardziej po lewej stronie i na wysiegniku obracanym bo wiekszosc czasu bedzie skierowany w prawa w strone w kierunku naroznika.

Dziki za pomoc.
xxx
 

Attachments

  • IMG_6624.jpg
    IMG_6624.jpg
    979,7 KB · Wyś: 292
Fajnie to wygląda. Jeśli chodzi o telewizor to chyba 55" najmniejszy. A co do kina to :
Harman AVR 255 + Jamo 606
Onkyo 578 + QQ 5000
 
Ja brałbym zdecydowanie DBS 800.
Słuchałem - świetnie gra. Zapytaj Blackninja o ceny.
Ale AVR 255 + Jamo 606 do Twojego pokoju przy większej ilości muzyki chyba lepiej zagra.
 
Mój zestaw:

Samsung PS64D8000 z podświetleniem taśmą RGB LED, Denon AVR - 1611, Harman Kardon HKTS 16BQ, PS3, NBox.









Podświetlenie ma na zdjęciach kolor różowy ale w rzeczywistości świeci ciepłym białym, zwykły biały jest dla mnie za zimny. Ogólnie koszt takiego podświetlenia w zestawie z pilotem i całą potrzebna resztą to około 200 zł i są to moim zdaniem świetnie wydane pieniądze - po miesiącu używania tego zestawu nie wyobrażam sobie oglądania TV bez podświetlenia - czerń staje się czarniejsza, kolory bardziej żywe a i oczy się tak nie męczą :)
 
Mój zestaw:
...
Podświetlenie ma na zdjęciach kolor różowy ale w rzeczywistości świeci ciepłym białym, zwykły biały jest dla mnie za zimny. Ogólnie koszt takiego podświetlenia w zestawie z pilotem i całą potrzebna resztą to około 200 zł i są to moim zdaniem świetnie wydane pieniądze - po miesiącu używania tego zestawu nie wyobrażam sobie oglądania TV bez podświetlenia - czerń staje się czarniejsza, kolory bardziej żywe a i oczy się tak nie męczą :)

Zgadzam się absolutnie - też mam u siebie dwie listwy białych LED za telewizorem. Włączane wyłącznikiem czasowym więc świecą tylko w nocy :)
Efekt super :eek:k:
 
Mój zestaw:

Samsung PS64D8000 z podświetleniem taśmą RGB LED, Denon AVR - 1611, Harman Kardon HKTS 16BQ, PS3, NBox.









Podświetlenie ma na zdjęciach kolor różowy ale w rzeczywistości świeci ciepłym białym, zwykły biały jest dla mnie za zimny. Ogólnie koszt takiego podświetlenia w zestawie z pilotem i całą potrzebna resztą to około 200 zł i są to moim zdaniem świetnie wydane pieniądze - po miesiącu używania tego zestawu nie wyobrażam sobie oglądania TV bez podświetlenia - czerń staje się czarniejsza, kolory bardziej żywe a i oczy się tak nie męczą :)
Tomek a gdzie można kupić taki zestaw podświetlania ? cały z pilotem. I co masz za zestaw nagłaśniający ?
 
Do góry