Plazmy serii D8000 Samsunga

jtd

New member
Bez reklam
Czas zaczac temat o plazmach z serii D8000. Zapowiadaja sie wyjatkowo ciekawie, zagraniczni uzytkownicy pisza o prawie nieslyszalnym bzyczeniu, lepszej jasnosci i lepszej czerni w stosunku do serii C8000. Nie bez znaczenia jest rowniez bardzo ladny design plazm, cieniutkie ramki robia wrazenie. Kazdy kto rozwazal plazmy Panasonika VT30 bedzie mial alternatywe :)

CES-2011-3DTV,3-N-276179-22.jpg
 

damian820927

New member
Bez reklam
Patrząc z grubsza na różnice na papierze nie ma ich za wiele w stosunku do C7000 1' cal więcej na korzyść D8000, dźwięk 3D sound, wireless LAN wbudowany, procesor ten sam co w C7000 jestem bardzo ciekawy tej plazmy 51' patrz nowa matryca ??? Cena też jest niezła na tą chwilę jako nowość od 5999zł ciekawy jestem wypowiedzi pierwszych nabywców i może jakiegoś porównania do C7000.
 

bzyq

Member
Design tych TV to bije inne na głowę.:krol: Ciekawe jak wypadną w testach :niewiem: i co ze znanym problemem Samów czyli buczeniem:hmm:
 
Ostatnia edycja:

SULIx

Member
No nie jestem pewny czy bez zasadniczych ulepszeń w samej konstrukcji matrycy można walczyć z Panasem VT30. Sam filterek na ekranie nie wystarczy. Samsung miał do tej pory większy kłopocik z efektem judder niż Pan-as.Bucenie to je pikuś ... Fakt, że wzornictwo ciekawe.
 

lgawron

New member
Juz pedzimy wydac prawie 13k w sklepie z fatalna obsluga klienta ... :)

A tak serio, czy ten telewizor oficjalnie wszedl juz do obrotu? Jedyny rozpoznawalny sklep internetowy na ceneo sprzedajacy ten tv to wlasnie Euro.

Ja czekam az pojawi sie u Kikiego ...
 

Fella

New member
jaka wielkość bardziej Wam pasuje 51" czy 64 " ?


Najlepiej 51" i 64" :-D bo są duże różnice w poziomie czerni.

Jeżeli tylko jedna to 64", żeby wiedzieć jak wygląda poziom referencyjny wg Samsunga

Fella

p.s.

Kiki, czy to prawda że na Europejskim rynku nie będzie wymiaru 59" w serii D8000? To byłoby niemiłe zaskoczenie bo w US jest ten rozmiar. Myślę, że byłaby to najbardziej chodliwa rozmiarówka serii D8000.
 

tomekb19

Member
Pozostaje się tylko zgodzić z poprzednikami, sam chętnie bym zobaczył polski test 64". Ostatni fajny test plazmy Samsunga to było chyba B850 czy coś takiego?

Ale jeśli będziecie musieli się ograniczyć tylko do 1 rozmiaru to wybrałbym 51". W Polsce pewnie więcej ludzi bierze pod uwagę zakup mniejszej plazmy więc chyba lepiej testować z pożytkiem dla większości :)
 

lgawron

New member
64" z "testem" bzyczenia w tunelu ekranu.

Bzyczenie w tych TV jest bardzo kierunkowe. PS63C7000 w tunelu ekranu bzyczalo nie do zniesienia, poza byla totalna cisza.

Na AVSForum na razie informacje sa mieszane. Co ciekawe, niektorzy zglaszaja, ze TV po zakupie byl cichy i zaczal mocno bzyczec dopiero po pierwszym przelaczeniu telewizora w tryb 3D (powrot do 2D bzyczenie pozostawil na stale).

Kiki - od kiedy bedziesz miec 64" w ofercie?
 
Do góry