Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Czy mógłbyś mi wyjaśnić o co chodzi z tymi borderami. Przy elektrycznym ekranie chyba się nie zastosuję tych borderów?

Oczywiscie ze w ekranie elektrycznie rozwijanym, mozesz takze zmieniac proporcje. Bo rozumiem ze o to Ci chodzi. Wszystko to za pomoca pilota, trwa to 2s. Swietna sprawa. Wiec tym sie nie martw, ale taki ekran nie kosztuje 300zl ;)
Sa tez takie ekrany, ale z reczna zmiana. To tez nie jest problem.
 
Proszę nie wrzucać tych zdjęć z projektorów, ponieważ Sikorka już się wypytuje po co ja tak latam z tym metrem po pokoju i co ja tam znowu mierzę :)
Bardzo ładnie to wygląda.
 
Yogobela:
Szczere gratulacje za projektor i obraz 120". Widziałem tą optomę w akcji i byłem nią mile zaskoczony w salonie AV a Ty swoimi zdjęciami tylko potwierdzasz to co widziałem. Obraz ostry kolory żywe tak właśnie lubię....;-) Porównywałem ją do Sony 30. Pod względem obrazu tak na szybko to zbytnio nie widziałem różnicy....
 
Proszę nie wrzucać tych zdjęć z projektorów, ponieważ Sikorka już się wypytuje po co ja tak latam z tym metrem po pokoju i co ja tam znowu mierzę :)
Bardzo ładnie to wygląda.


A mi się wydaje ze Sikorka się martwi że znów coś wymyśliłeś, że będziesz coś musiał kupić bo CI potrzebne.
 
D
Panowie, jak ja Wam tych projektorów zazdroszczę.
Yogobela mam gorącą prośbę. W innym temacie prosze o radę właśnie z zakupem projektora do siebie. Widze że też masz Panasa VT jak ja. Jak byś porównał wrażenia z oglądania na Twojej Optomie i Panasie. Jak z jakością?
 
Potwierdzam ją czytam dużo a pisze mało. Forum to dla mnie kopalnia wiedzy.
Pozdrawiam wszystkich piszących :)

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
 
Ja mam to samo, kopalnia wiedzy - bardzo dużo się nauczyłem właśnie dzięki piszącym (no może nie wszystkim - ale... ;) ) , zresztą milczenie jest złotem, dziękuję ludziom dzielącym się więdzą
 
Ale ładny wysyp projektorów! :) I do tego ze smakiem urządzone. Ba, mało tego, nie osobny pokój kinowy ale połączony z dziennym salonem - podwójne brawa.

marcing3 - ja mam takie pytanka ;)
1. Jak Ci się udało odchować córę, i sprzęty nie zleciały i przetrwały ten okres? Bo mój młody zaczyna chodzić no i niestety(albo i stety) sprzęt go baaaardzo interesuje, a ostatnio główkuje co jest z tyłu tego sprzętu i dlaczego tam jest tyle kabelków ;)
2. Masz tylko ekran i projektor? TV brak? Chodzi mi oglądanie telewizji, czy na tym zestawie czy masz ukryty gdzieś TV. Jeśli na tym zestawie to jak się sprawuje on do codziennego użytku?
 
He, :)
Mój młody chyba już z tego wyrósł (4 lata), choć przesadnie go to nie interesowało. Na czytałem się wcześniej, o garżach dla resoraków w otworach bass reflexu, powciskanych gwizdkach, itp. Mimo to zestaw kupiłem w pełni świadomy zagrożen i na razie bez uszczerbku ;)
 
Mój młody bardzo zainteresował się przyciskami ON/OFF w ampli/wzmak/CD. Raz że jak kliknie to kolor diody się zmienia, dwa coś się pojawia lub znika na TV.. :D No i weź tu małemu człowiekowi wytłumacz by nacisnął i zostawił, a klik/klik/klik... ;)
 
WiTT - sprzęty nie zlecialy bo cala szafka ze sprzetem waży ok50 kg:)
Jakoś sie udalo bez wiekszych szkód ,choć mała ma dopiero 3 lata, z tym że nadwyraz rowninięta :) ,wiadomo do bass reflexu też wkładała różne rzeczy.
Ale sprzęt to jest moje oczko w głowie wiec starałm sie pilnować,choći tak nie zawsze się da.

TV mam w sypialni 47" który był w salonie przed projektorem.
Tak naprawde mało oglądam tv,żona troche więcej wieczorem
Jak sobie to wyobrażasz tv i projektor w jednym pokoju :)
Ja chcę patrzeć na film, a żona na serial, i co wojna by wiecznie była.
A tak każdy patrzy na co chce.
 
Mój młody ma 22 miesiące ;P Póki co nic nie zepsuł, ale od małego uczony, że sprzęty nie są do zabawy. Czasem się zapomina, ale generalnie ma w głowie, że nie wolno ;P Pytanie czy się kiedyś nie zapomni i nie rzuci czymś ciężkim w ekran ;P to by mnie bolało ;P
 
Do góry