Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
oho, kolega ket23 twardziel, z trzylatkiem w domu bez maskownic :D Ja swoje odnalazłem i założyłem jak tylko zaczął raczkować mój, teraz to wolę nawet nie myśleć co by inwencja twórcza młodego zrobiła.. :D widzę jak tylko oczka mu latają i dotyka maskownic, czemu tu słychać a tam na ścianie obraz widać, hmm... ;)
 
Odnośnie zestawów... to nie zaponę jak byłem u znajomego, jeszcze za czasów magnetowidów VHS, i po naciśnięciu Eject wyjechało kilka spleśniałych kanapek, a zaraz za nimi kaseta. Nie będę opisywał co było w środku. A dzieciaki niby tak ładnie wszystko zjadały... :)
 
oho, kolega ket23 twardziel, z trzylatkiem w domu bez maskownic :D Ja swoje odnalazłem i założyłem jak tylko zaczął raczkować mój, teraz to wolę nawet nie myśleć co by inwencja twórcza młodego zrobiła.. :D widzę jak tylko oczka mu latają i dotyka maskownic, czemu tu słychać a tam na ścianie obraz widać, hmm... ;)

U mnie to już maskownica do wymiany, ale to przez kota:) Pozaciągał w paru miejscach. Aż strach pomysleć jak młody będzie dorastał. Ja jestem pedantyczny i już mnie to denerwuje. Dzwoniłem do Rafko, i komplet maskownic ( 2 szt) do Oli 30 za 139zł i 20zł przesyłka. Jak będę się pozbywał kolumn to pewnie kupię:) Z zewnątrz śladów nie widać bo kobieta pomogła, ale ta świadomośc niedoskonałości...

Odnośnie zestawów... to nie zaponę jak byłem u znajomego, jeszcze za czasów magnetowidów VHS, i po naciśnięciu Eject wyjechało kilka spleśniałych kanapek, a zaraz za nimi kaseta. Nie będę opisywał co było w środku. A dzieciaki niby tak ładnie wszystko zjadały... :)

W tamtych czasach, u mnie te kanapki by nie miały prawa spleśnieć:) Po kilka kaset dziennie się oglądało.
 
Ja mam 4 koty i jak na razie spokój, ale obawy mam większe po Twojej wypowiedzi.
Wczoraj dotarły do mnie zdjęcia mojego salonu robione przez kolegę na lepszym aparacie.
Postaram się jeszcze dziś wrzucić.
Ostatnio tu nie zaglądałem z braku czasu. Muszę przyznać, że sporo ciekawych zestawów zawitało na tą stronkę. Gratulacje dla wszystkich.
 
U mnie na szczęście dzieciaki ( 6 i 2 latka ) głośnikami nie są zainteresowane. Za to tańczą jak oszalałe przy koncercie Metallicy. :grin: Elektronika natomiast jest zabezpieczona w szafce. Kot o dziwo nie ma zapędów do drapania maskownic. W sumie to nie drapie niczego oprócz swojego drapaka. W innym wypadku poleciałby daleko za sprawą solidnego kopniaka :p
 
U mnie na szczęście dzieciaki ( 6 i 2 latka ) głośnikami nie są zainteresowane. Za to tańczą jak oszalałe przy koncercie Metallicy. :grin: Elektronika natomiast jest zabezpieczona w szafce. Kot o dziwo nie ma zapędów do drapania maskownic. W sumie to nie drapie niczego oprócz swojego drapaka. W innym wypadku poleciałby daleko za sprawą solidnego kopniaka :p

Barbarzyńca :p
 
Parę fotek lepszym sprzętem kolegi ;)
Maskownice akurat białe ale zmieniłem z powrotem na czarne, lepszy kontrast :)
 

Attachments

  • DSC_9871.jpg
    DSC_9871.jpg
    125,2 KB · Wyś: 239
  • DSC_9874.jpg
    DSC_9874.jpg
    129,6 KB · Wyś: 186
  • DSC_9876.jpg
    DSC_9876.jpg
    144,8 KB · Wyś: 198
  • DSC_9878.jpg
    DSC_9878.jpg
    148,7 KB · Wyś: 181
  • DSC_9881.jpg
    DSC_9881.jpg
    188,4 KB · Wyś: 185
  • DSC_9921.jpg
    DSC_9921.jpg
    60,7 KB · Wyś: 211
  • DSC_9928.jpg
    DSC_9928.jpg
    91,4 KB · Wyś: 161
  • DSC_9933.jpg
    DSC_9933.jpg
    77,3 KB · Wyś: 176
  • DSC_9937.jpg
    DSC_9937.jpg
    71,7 KB · Wyś: 169
  • DSC_9939.jpg
    DSC_9939.jpg
    70,6 KB · Wyś: 156
  • DSC_9940.jpg
    DSC_9940.jpg
    90,5 KB · Wyś: 165
  • DSC_9880.jpg
    DSC_9880.jpg
    187 KB · Wyś: 183
Ostatnia edycja:
Już pisałem ze Ulti ma wypas mieszkanko, ale jak tu się nie powtarzać ;)
Takie rybie oko się sprawdza. Moje gusta jeśli chodzi o wystrój, nowocześnie, elegancko, dużo chłodnych surowych kolorów dużo bieli, szarości,i jeden spory akcent, żywoczerwona kanapa. Bomba :eek:k:
Niestety moja żonka ma gusta tradycyjne, delikatnie mówiąc i dużo mamy sporów na tym tle, bo ja lubię ultranowoczesne wnętrza., co najmniej jak u Ultiego, albo jeszcze dalej. Ciężko pogodzić takie dwa różne style. Grunt, że chociaż do sprzętu się nie wtrąca.
Kolejny użytkownik Marantza plus Dali Ikon to Scrollek. Panowie, jak tak dalej pojdzie to sami stworzymy klub ;)
Podoba mi się białe też pianinko żony. Co to za marka jest?
Ja też ściągnąłem białe maskownice i na co dzień mam czarne lub bez.
 
Ostatnia edycja:
Mozesz sobie zamowic podnosnik za lekko ponad 1000zl i zabudowac go w szafce wlasnego pomyslu, gotową szafke z podnosnikiem mozesz kupic juz za 2tys. z kawalkiem. Naturalnie są tez takie szafki z podnosnikami po kilkanascie tys.
Sam tv tez nie moze byc ogromny, te tansze zazwyczaj do 42"-50", natomiast wiekszy tv potrzebuje powierzchni w ktorej bedzie sie mogl schowac, a taka ogromna komoda nie wyglada atrakcyjnie, mi ta w podanym linku sie nie podoba.
Sa strony gdzie znajdziesz linki do wykonania takiej szafki DIY. Trzeba poszukac.

Wg mnie sprzęt należy eksponować. Chować telewizor za każdym razem? Nie ,to nie dla mnie ;)

Tez tak uwazam, no chyba ze mamy dużą sypialnie i krolewskie łoże, tam pod nogami mozna sobie strzelic taki wysuwany tv ;)
 
Ostatnia edycja:
Zdecydowanie, szczegolnie ze teraz mozna kupic swietne ekrany na pilota + zmiana proporcji. Chociaz nie powiem, bo mi zawsze podobaly sie takie salony z ekranem na sztywno, ale jak masz tv to ciezko pogodzic.
 
Właśnie o to chodzi, że tv to nie jakiś gigant tylko do oglądania wiadomości i różnych pierdół (46 cali), a tak to chowany żeby nie zasłaniał ekranu który jest na stałe. Podoba mi się jak ma zrobione w pokoju kolega marcing3 i w tym przypadku chowany tv byłby idealnym rozwiązaniem.

Dzięki za linki :)
 
Do góry