Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
To mieszkanie w bloku czy domek jednorodzinny bo jak to pierwsze to na miejscu sąsiada już bym szukał nowego lokum albo zakupił dobre stopery do uszu :)
 
Niestety blok,już żona cały czas mówi żeby sciszyć :) bo sąsiedzi nas wygonią
Najgorsze jest to,że filmy ogląda sie wieczorem,a film bez efektów dzwiekowych to nie film :)

Dodatkowo na podłodze przed ekranem mam dywan 2mx1m ale chciał bym cośjeszcze zrobić żeby wygłuszyć pokój,mam teraz taki pogłos,ktorego wczesniej nie miałem z racji tego,że na scianie naprzeciwko ekranu miałem te scianki styropianowe ktore mam po bokach ekranu,tylko inaczej zrobione,i wtedy tego pogłosu nie miałem.
 
Ostatnia edycja:
Mój pokój

Małymi kroczkami do celu, odebrałem Silver centre, robi się całkiem przyjemnie jak z nowo poznaną dziewczyną,zestaw cały czas pozytywnie mnie zaskakuje. Na suba muszę jeszcze poczekać, więc baza jeszcze nie zaliczona.

ba2537e4490eee6322a90dacd375bc94_1.jpg
 
Marcing3, Remipl
Super. Cieszy mnie to, że co raz więcej jest gustownych i eleganckich tego typu wykończeń. Widać jak to ewoluuje w dobrą stronę. Co raz mniej fotek z bezsensownym ustawieniem, bałaganem i porozrzucanymi majtkami (bo i takie się zdarzały w ciągu tych 6-ciu lat od złożenia tego tematu), co raz raz więcej eleganckich, przemyślanych, urządzonych ze smakiem instalacji,
Gratuluję
Marcin - jeśli to DIY to całkiem wizualnie - pozdrowienia dla modelki ;)
Remipl - fronty i central już zaliczone :D
 
Ostatnia edycja:
Rempil i marcing3 pokoje prezentują się bardzo fajnie. Mamy przykład kontrastu po między pomieszczeniem zrobionym tylko pod KD a pokojem użytkowanym w kilku aspektach tj.KD, pokój dzienny itd.... Koledzy jak możecie dajcie fotki z projekcji przy całkowicie zaciemnionym pokoju bez żadnego oświetlenia...... czekam z niecierpliwością... ;-)
 
Dziękuje wszystkim za tak pozytywne opinie.
Krzysztofradio-Tak ekran jak i kolumny to DIY-modelka pozdrowiona :)
Wstawię jeszcze zdjęcia wieczorem z zapalonymi ledami oraz podświetlonym stolikiem na sprzęt.
 
20140329_224335.jpg

20140329_224355.jpg

20140329_224426.jpg

20140329_224419.jpg

20140329_224346.jpg

Jakosc nie za dobra,ale widac mniej wiecej jak to wyglada,oczywiscie wszystkie filmy pokazuje w formacie 2,39:1 czyli bordery mam zsuniete do srodka,jesli je rozsune to wtedy powierchnia robocza zwieksza sie o 40 cm na wysokosc.
 
Ostatnia edycja:
Krzysztofradio-całkowicie sie z tobą zgodzę,te ledy przy sprzęcie urzywałem jak miałem tv w tym pokoju,wtedy to miałem włączone,teraz to tylko przeszkadza podczas oglądania,dlatego są wyłączone.
Nawet tych ledów po bokach nie urzywam podczas oglądania,sa bardziej jako oświetlenie poza seansem.
Chciałem tylko pokazać tak to wygląda,ale jak wiadomo przy oglądaniu im ciemniej tym lepiej.
 
I o to chodziło...;-) seans we własnym lokum przy wielkim ekranie to jest to....;-). Pozazdrościć...
Mam pytanie odnośnie tych borderów, bo mam w planach również zakup ekranu elektrycznego i projektora a z tego co czytałem najlepiej kupić ekran 16/9. Czy mógłbyś mi wyjaśnić o co chodzi z tymi borderami. Przy elektrycznym ekranie chyba się nie zastosuję tych borderów?
Odnośnie fotek z projekcji czy ostrość filmu na żywo jest dużo lepsza niż na zdjęciach?
 
Ostatnia edycja:
Do góry