Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Faktycznie większy będzie lepiej wyglądał :)
ale wazonik z patykami do usunięcia wtedy, albo patyki do skrócenia


x7de711ea.jpg.pagespeed.ic.OBtEaDOiIc.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dolną krawędź tv ma około 60cm od ziemi. Oglądam z kanapy. Kolega adamo pobawił się w przeprojektowanie i wstawił większy tv i dał go do góry. Moja fotka jest kilka postów wcześniej.
 
Widze ze ostatnio modne staly sie zabawy w PS, moze warto po ingerencji w oryginalne zdjecie autora, dopisac wyraznie ze to "symulacja". Wystarczy wkleic taki tekst na zdjeciu. Tez uwazam ze tv za wysoko, u Pawla na oryginalnym zdjeciu jest jest o wiele lepiej.
No i oczywiscie gratuluje, bardzo przyjemnie.
 
D
No, do mnie dojechała końcówka do kina domowego. Nietypowa bo dziesięciokanałowa. Fronty i central mają po dwie końcówki, żeby można było paki w bi-ampingu zasilić, cztery pozostałe końcówki na tyły do systemu 7.1.
Wejścia po RCA i XLR. Czekam na kable i wtyki żeby ją wypróbować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D
Ja dżwiek z tych klocków już znam, bo mam go w stereo. Niesamowita moc, drive, kop, energia. Zero przymulania, przynudzania. Ale głównie u mnie to krok w kierunku zestawu dzielonego w kinie. Jak końcówka zagra pozytywnie to mogę zacząć się za jakimś procesorem rozglądać.
 
o Cie kolka:). Tak na początku zerknąłem na fotkę katem oka i myślałem że to jakiś nowy stolik :D. Oświeć mnie jak to się nazywa i w ogóle, chciał bym poczytać trochę o tej szafce:D
 
D
To DIY. Nic o tym nie przeczytasz. Miałem też czterokanałową taką końcówkę w stereo. Grała z Kappami 8.2i. Wygoniła z zestawu ASR Emittera 1. Porównywałem ją też u siebie z zestawem Nakamichi PA7E+ CA5E. Bardzo podobne brzmienie. Nie chcę jednak za bardzo chwalić tych klocków, bo ich konstruktor mimo ogromnej wiedzy i umiejętności, niestety jest bardzo niesolidny. I to tak delikatnie mówiąc. Ja mam już od niego system aktywny w stereo, DAC-a, wzmak słuchawkowy i teraz ten klocek, ale to zabawa dla bardzo cierpliwych i mających nerwy ze stali. Na tą końcówkę czekałem prawie rok!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D
Ciężko odpowiedzieć na tak skomplikowane pytanie.
Ja tą końcówkę w zasadzie dostałem jako zadośćuczynienie, za karygodne opóźnienie w realizacji zamówienia systemu aktywnego w stereo.
 
No no, HQ150 - zrobiło się poważnie. Faktycznie z armanig przecieracie nowe szlaki. Bardzo zacnie się prezentuje, czekamy na większe relacje :)
 
Do góry