Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja bym troche przemeblowal ta scianke, bo jest potencjal. Tzn. zdjal ta pólke z szafki, tv powiesil, a sprzet ladnie rozlozyl na tej czewonej szafce. Wyczyscil ją tez z zbednych gadzetow i jestem przekonany ze byloby lepiej, co nie znaczy ze jest zle :)
 
Ostatnia edycja:
Ja bym troche przemeblowal ta scianke, bo jest potencjal. Tzn. zdjal ta pólke z szafki, tv powiesil, a sprzet ladnie rozlozyl na tej czewonej szafce. Wyczyscil ją tez z zbednych gadzetow i jestem przekonany ze byloby lepiej, co nie znaczy ze jest zle :)

Dzięki Armanig, również z checią bym to zrobił ale... jest kilka ale: po pierwsze żal mi wiercić dziury w stiuku, bo niestety gdyby trzeba je kiedyś zaślepiać (np. sprzedaz mieszkania) to byłby problem z wyprowadzeniem tej ścianki, aby nie było widać miejsca po dziurach. Drugi chyba ważniejszy problem to kwestia kabli. Z mojego niedoświadczenia podczas robienia remontu 3 lata temu zupełnie nie wziąłem pod uwagę ukrycia kabli w ścianach lub chocby puszczenia peszli na przyszłość. Nie zniosę wiszących kabli pod TV wiszącym na ścianie. Dlatego TV musi stać na standzie natomiast półka została specjalnie zrobiona 2 tyg temu abym mógł wszystko pomieścić. Nie jestem z tego powodu zachwycony, gdyż nie jestem fanem ołtarzyków, który chcąc nie chcąc się zrobił... Powiem Ci jeszcze więcej, zanim zrobiłem tą półkę to wszystko stało na czerwonej szafce a uwierz mi, że tam nie ma zbyt wielu zbędnych gadżetów (wazon i świeczki, które ustawiła narzeczona :)) . Wszystko musi stać blisko bo jest w ciągłym użyciu. Poniżej wstawiam fotkę przed wstawieniem półki (TV chwilowo stał na styropianach po kolumnach aby zmieścić głośnik centralny). Jak dla mnie to wtedy był konkretny pierdolnik :) Komp jak był spięty z klawiaturą to zasłaniał tuner nc+ . Płyty powiedzmy, że znikną bo muszę zakupić jakąś osobną półkę na nie, ale mimo to miejsca nie mam zbyt wiele...
Muszę wspomnieć, że jestem pod mocnym wrażeniem Twojego zestawu. Zastanawiam się co robisz na codzień :) czy masz coś wspólnego z branżą AV w pracy zawodowej? pozdrawiam
 

Attachments

  • forum11.jpg
    forum11.jpg
    235,6 KB · Wyś: 144
Nasze zestawy

yyy... nie bardzo rozumiem gdzie zauwazasz brak symetrii? mozesz rozwinac?


Np. Centralny względem tv. Z drugiej strony dlaczego tv nie wisi na ścianie? Myśle że efekt byłby jeszcze lepszy. Mnie ujmują gitary i ten "obraz" - tak jak pisałem jest ok.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Np. Centralny względem tv. Z drugiej strony dlaczego tv nie wisi na ścianie? Myśle że efekt byłby jeszcze lepszy. Mnie ujmują gitary i ten "obraz" - tak jak pisałem jest ok.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

OK zgodzę się :) TV do przesunięcia 5 cm. Dlacze gonie wisi na scianie w powyzszym poscie odpowiedzialem armanigowi.

W kwestii "obrazu" to nie obraz a kolaż zrobiony przez moją narzeczoną i mnie... te kolorowe wycinki to rozne rodzaje alkoholu w formie skrystalizowanejno np. wódka z prawej od napisu czy pina colada w yle napisu. Był kiedyś taki artykuł w focusie i bardzo nam się spodobał, więc wydarliśmy i wsadziliśmy w tą antyramę. Winyle to mój stary singiel DJ Shadow , pozostałe to singiel Rolling Stones i coś z historii polskiego jazzu... taki ołtarzyk w hołdzie rozrywce co wpisuje sie w charakter całej ściany :D
ponizej fotka kolażu w wiekszej rozdzialce
 

Attachments

  • forum12.jpg
    forum12.jpg
    284,8 KB · Wyś: 119
Dzięki Armanig, również z checią bym to zrobił ale... jest kilka ale: po pierwsze żal mi wiercić dziury w stiuku, bo niestety gdyby trzeba je kiedyś zaślepiać (np. sprzedaz mieszkania) to byłby problem z wyprowadzeniem tej ścianki, aby nie było widać miejsca po dziurach. Drugi chyba ważniejszy problem to kwestia kabli. Z mojego niedoświadczenia podczas robienia remontu 3 lata temu zupełnie nie wziąłem pod uwagę ukrycia kabli w ścianach lub chocby puszczenia peszli na przyszłość. Nie zniosę wiszących kabli pod TV wiszącym na ścianie. Dlatego TV musi stać na standzie natomiast półka została specjalnie zrobiona 2 tyg temu abym mógł wszystko pomieścić. Nie jestem z tego powodu zachwycony, gdyż nie jestem fanem ołtarzyków, który chcąc nie chcąc się zrobił... Powiem Ci jeszcze więcej, zanim zrobiłem tą półkę to wszystko stało na czerwonej szafce a uwierz mi, że tam nie ma zbyt wielu zbędnych gadżetów (wazon i świeczki, które ustawiła narzeczona :)) . Wszystko musi stać blisko bo jest w ciągłym użyciu. Poniżej wstawiam fotkę przed wstawieniem półki (TV chwilowo stał na styropianach po kolumnach aby zmieścić głośnik centralny). Jak dla mnie to wtedy był konkretny pierdolnik :) [...]

Rozumiem Cie doskonale, ale powiem Ci ze mi sie podoba to zdjecie. Dokladnie o tym mowilem.
Lubie takie dlugie szafeczki, ladnie mozna na tym wyeksponowac swoje zabawki. U Ciebie jeszcze czerwona, wiec kolorek mily w skojarzeniach ;)

Muszę wspomnieć, że jestem pod mocnym wrażeniem Twojego zestawu. Zastanawiam się co robisz na codzień :) czy masz coś wspólnego z branżą AV w pracy zawodowej? pozdrawiam

Nie mam nic wspolnego z branza AV, jedynie za nastolatka wynajmowalem miejsce na gieldach, sprowadzalem rozne sprzety (w tym car audio) i bywalo ze marzlem od 6 rano na -15 brrr... zamiast odpoczywac w weekend po upojnych nocach :)
W sumie to dobry pomysl mi podsunoles, kiedys moze sobie otworze taki salon AV, albo lepiej, przeprowadze sie do niego.
Bedziemy robic zloty co weekend, od piatku do niedzieli. To by bylo cos :)
 
W sumie to dobry pomysl mi podsunoles, kiedys moze sobie otworze taki salon AV, albo lepiej, przeprowadze sie do niego.
Bedziemy robic zloty co weekend, od piatku do niedzieli. To by bylo cos :)
U mnie w (nowym) bloku jest na dole jeszcze dwupoziomowy lokal do wynajęcia :) Obok dwa spożywczaki, knajpka, apteka... zaopatrzenie bieżące ;) I pamiętaj że będziesz potrzebował PR'owca ;)
 
U mnie w (nowym) bloku jest na dole jeszcze dwupoziomowy lokal do wynajęcia :) Obok dwa spożywczaki, knajpka, apteka... zaopatrzenie bieżące ;) I pamiętaj że będziesz potrzebował PR'owca ;)

To mialbys rzut beretem, zyc nie umierac. Rozwod tez murowany :)
Trzeba by jeszcze sprawdzic akustyke pomieszczenia, ale juz nie tyle co pod audio, ale bardziej pod glosne spiewy i tance.
Tak czy inaczej, eksmisja bylaby tylko kwestią czasu ;)
 
Wzięlibyśmy chłopaków z forum do pomocy z wygłuszeniem, okna wymieniłoby się na te pancerne z limuzyny Obamy i dałoby radę. Choć nie wiem czy nie wzruszylibyśmy fundamentów "odsłuchami" :D No i rozwiązania rozwodu jeszcze nie znalazłem ;)
 
minimum:D. Wzmaka Ci zazdroszczę nie ma co:)

Wzmaka bym wystawił na szafkę po prawej stronie. Szkoda go tam dusić i by się lepiej prezentował:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry