Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No i dojechał subik i cała ekipa w komplecie...jeszcze tylko wyleczyć wzmacniacz i korzystać z zestawu. Ps. co do ceny za suba to potwierdzam faktycznie u kolegi blackninja było najtaniej. A...ekipa w sumie prawie w komplecie...bo brakuje jeszcze blu raya ale to już nie bawem :)
 
Ostatnia edycja:
Tv

Moje wykonanie, wymyślenie itp, zdjęcie stare, teraz trochę doszło, ale nie mam aparatu, w przyszłości wrzucę nowsze, TV jest podświetlany od tyłu listwą led na biało, z jasnym kamieniem świetnie się prezentuje ale zaburza mi kontrast więc praktycznie używany jedynie jako oświetlenie pomieszczenia jak TV nie pracuje.

t1ly.jpg

Głośniki, wiem że źle ale nie mam gdzie postawić, z prawej drzwi, z lewej kominek teraz doszedł :( Centralny pewnie za wysoko itp :)
 
Moje wykonanie, wymyślenie itp, zdjęcie stare, teraz trochę doszło, ale nie mam aparatu, w przyszłości wrzucę nowsze, TV jest podświetlany od tyłu listwą led na biało, z jasnym kamieniem świetnie się prezentuje ale zaburza mi kontrast więc praktycznie używany jedynie jako oświetlenie pomieszczenia jak TV nie pracuje.

t1ly.jpg

Głośniki, wiem że źle ale nie mam gdzie postawić, z prawej drzwi, z lewej kominek teraz doszedł :( Centralny pewnie za wysoko itp :)

Postanowiłem wrzucić jeszcze kilka zdjęć :)

Tak to wygląda mniej więcej teraz - Głośnik ucieka od ognia :)

moeh.jpg

w4fw.jpg


I w trakcie szału tworzenia (tak naprawdę ściankę pod TV i zakup TV zrealizowałem w 3 dni) :) Taki gupi pomysł na weekend.


rxqv.jpg

5ry3h.jpg


i jeszcze:

npec.jpg

efjc.jpg


I jeszcze ze 2, odbiorę aparat to wrzucę jakieś reprezentacyjne zdjęcia, teraz jeszcze dochodzi projektor przed TV

Głośniki i ampli w najbliższym czasie do wymiany, w szafce jest upchnięty cały PC jako media center.
 
A co to za towarzysz obok Ciebie lezy?
Bo chyba nie ogladacie z kolegą na golasa filmow? ;)
Mina DiCaprio z filmu "Co gryzie Gilberta Grape'a" wymowna do tej sytuacji :)
 
Mnie się nie podoba. Lepiej by wyglądało jak by TV wisiał na samym kamieniu a nie w takiej babcinej ramce obrazowej. Wyszedł ołtarzyk. Nie wiem jak to na żywo wygląda ale czy ta ramka nie przyciąga zbyt wzroku? rozprasza?
 
ja siedzę po lewej, po prawej siedzi moja towarzyszka. Szczerze mówiąc ramka jak dla mnie wyszła bomba. Nie rozprasza a w ogólnym rozrachunku się sprawdza, bo nie chciałem żeby TV wystawał ze ściany nawet na milimetr. Na samym kamieniu TV odstawałby i patrząc na niego z boku cały czas bym go widział.

Może wyszedł trochę (jak to mówi moja narzeczona) ołtarz ku czci szanownego pana telewizora ale TV miał nie odstawać, a bez wewnętrznej (obrazowej) ramki, było jakoś tak pusto i kwadratowato.

A, TV to Samsung PS64D8000, poczciwy już 3 latek. Trzymam się zdania że taka locha głupio by wyglądała wisząc odstająca od kamienia, ale każdy ma swoje upodobania :)
 
Ostatnia edycja:
A ja pochwalam kolegę za własną inicjatywę i pomysł. Osobiście wolę nowoczesne aranżacje, ale ta ma w sobie coś ciekawego. Widzę też, że miejsce na kocią drapakę się znalazło :). Ja to nie wiem jak wy tak z tymi kotami możecie:p. A to ci zaczepi pazurem o sprzet, a to się nie posłucha (koty ogólnie mają swoich właścicieli w tyle) i myszą też się nie podzieli :)
 
Jak najbardziej sama praca włożona osobiście w wykonanie zasługuje na szacunek. Efekt odważny i to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje :)

Taki kamień chciałem u siebie zrobić, ale bałem się że trzeba będzie kurz wycierac z nierówności. Nie ma z tym problemu ?
 
Ostatnia edycja:
Fajnie to wygląda.Choć ramka tv to nie mój klimat.Jest to oryginalne.Niech właściciel się cieszy.A kominkiem bym nie pogardził
 
Ogólnie kamień mam tak jak i TV od 3 lat. Wbrew pozorom nie ma żadnego problemu z kurzem na kamieniu, 2 razy w roku gruntownie odkurzany na święta odkurzaczem ze szczotką i wszystko ładnie schodzi, kwestia dobrego zaimpregnowania kamienia, po tym kurz mniej przywiera i można kamień wycierać jak pomalowaną ścianę, nie rozmazuje się.
 
Do góry