Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
A skoro przy ramie jesteśmy , pamiętam kiedyś widziałem taki monitor Philipsa też oprawiony w ramę ,może nie aż z takim ornamentem ale ten monitor miał ciekawą funkcję .W dzień można było z niego korzystać jak z lustra ,po włączeniu można było oglądać telewizję
 
A skoro przy ramie jesteśmy , pamiętam kiedyś widziałem taki monitor Philipsa też oprawiony w ramę ,może nie aż z takim ornamentem ale ten monitor miał ciekawą funkcję .W dzień można było z niego korzystać jak z lustra ,po włączeniu można było oglądać telewizję

Masz na mysli NEOD Frame TV, Mirror TV < NEOD Frame TV , jak bylem na targach (nie mylic z AudioShow) jakis msc. temu, to byly wlasnie takie tv w ramach.
Ponizej fotka (tylko taka udalo mi sie zrobic, Pani na zdjeciu nie znam :) )
Koledze Karmelarzowi oczywiscie gratuluje, szczegolnie inwencji tworczej. Ja sobie zawsze cenie takie projekty, szczegolnie DIY.
 

Attachments

  • tv mirror.JPG
    tv mirror.JPG
    56 KB · Wyś: 106
Ostatnia edycja:
Czy się podoba - kwestia indywidualnego gustu. Ale fakt wkładu własnego i pracy DIY, chwali się. Chyba tutaj takiej robótki nie było, obstawiam że z takim pomysłem jesteś pierwszy w galerii :)
Najważniejsze to nie bać się narzędzi, a potem do dzieła ;)

PS: armanig - chyba Candice w swoich programach (u nas na DOMO+) kilka razy takiego rozwiązania użyła, TV w Lustrze. Bardzo fajny efekt :)
 
Moim znajomi projektanci mają podobne rozwiązanie. Raz powiesili tv na grubych linach a innym razem na łańcuchach, zawsze w ramie.

Karmelarz, dopełnieniem efektu obrazu, bo rozumiem, że taki miał być zamiar, jest pozbycie się listwy maskującej, i wkucie kabli, oraz zapodanie na monitor jakiegoś obrazu statycznego w jpg, jakiegoś Rubensa ;)
 
Moim znajomi projektanci mają podobne rozwiązanie. Raz powiesili tv na grubych linach a innym razem na łańcuchach, zawsze w ramie.

Karmelarz, dopełnieniem efektu obrazu, bo rozumiem, że taki miał być zamiar, jest pozbycie się listwy maskującej, i wkucie kabli, oraz zapodanie na monitor jakiegoś obrazu statycznego w jpg, jakiegoś Rubensa ;)


Zgadzam się z tobą w 100%, rzecz w tym że lokal wynajmuję, a w przyszłym roku mam zamiar budować własne gniazdko :wink:. Wtedy mam w planie wkucie wszystkiego (Tv i aktywne głośniki) w ścianę w salonie i innych pomieszczeniach (coś na wzór nagłośnienia wielostrefowego), bo kino przeniosę do dedykowanego pomieszczenia w piwnicy :D o czym zawsze marzyłem :popcorn:
 
Panowie Panowie wreszcie udało się zrobić wieszak pod centera a tu efekt: (postaram się zrobić zdjęcia w świetle dziennym lepiej wyjdą) Wieszaki zrobione z amelinium i pomalowane na czarny mat.
 

Attachments

  • DSC_0303.jpg
    DSC_0303.jpg
    747,1 KB · Wyś: 177
  • DSC_0307.jpg
    DSC_0307.jpg
    481,1 KB · Wyś: 178
Ostatnia edycja:
Panowie Panowie wreszcie udało się zrobić wieszak pod centera a tu efekt: (postaram się zrobić zdjęcia w świetle dziennym lepiej wyjdą) Wieszaki zrobione z amelinium i pomalowane na czarny mat.

A mozna wiedzieć ile Cie to wyniosło? Pytam się bo w necie mozna znaleźć gotowce np. UCHWYT POLKA AV POD GLOSNIK CENTRALNY WIEZE 20 KG (3698621358) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub B-TECH BT15 świetny uchwyt np. do centralnego 15kg (3647302665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Wyniosło mnie to trochę czasu w pracy i załatwienie materiału.. Gotowce są denne jak dla mnie, te zrobiłem takie jakie chciałem mieć i tu małe ogłoszenie jakby ktoś chciał i miał pomysł wg własnego uznania to jestem w stanie zrobić, z ceną się dogadamy :)
Niżej zdjęcia w dziennym świetle.

Dam później zdjęcie jak już center zawiśnie.
 

Attachments

  • DSC_0325.jpg
    DSC_0325.jpg
    660,7 KB · Wyś: 162
  • DSC_0326.jpg
    DSC_0326.jpg
    574,5 KB · Wyś: 103
  • DSC_0327.jpg
    DSC_0327.jpg
    633,3 KB · Wyś: 171
D
Ja mam taki, też samoróbkę, pod amplituner.
Dzięki temu oddycha z dołu i góry. Tylko mam spawany a nie skręcany bo to ciężki kloc. Raz zbladłem jak wszedłem do pokoju a na ampie siedziała córka z koleżanką i machały nóżkami. A na wieszaku był Onkyo 905 na górze i podwieszony na linkach Pioneer Elite M-91. Łącznie coś około 60kg sprzetu i dwie dziewczynki.
 
Dobra Panowie, ostateczna mam nadzieję wersja ustawienia. Jeszcze tylko kolce do centera i przód skończony. Puste miejsce po starym centerze (ta półka za płytami) przeznaczone na chowanie laptopa. Z maskami czy bez jak wam się bardziej podoba ??
 

Attachments

  • DSC_0328.jpg
    DSC_0328.jpg
    966,8 KB · Wyś: 243
  • DSC_0329.jpg
    DSC_0329.jpg
    964,4 KB · Wyś: 215
Fajnie kolego, tylko powiedz mi co to masz tam za standa pod konsola?
Granit z grawerem? Fajnie to wyglada.
Btw. Z maskami w tych konkretnych kolumnach wyglada subtelniej, mala powierzchnia na sprzet i nie ma przesytu, ale ja zazwyczaj wole bez.
 
Fajnie kolego, tylko powiedz mi co to masz tam za standa pod konsola?
Granit z grawerem? Fajnie to wyglada.
Btw. Z maskami w tych konkretnych kolumnach wyglada subtelniej, mala powierzchnia na sprzet i nie ma przesytu, ale ja zazwyczaj wole bez.

Co do standa pod ps3 to mam znajomego w Sony Centre i jak zmieniali 'wystrój' sklepu to im takie zostały. Nie jest to granit niestety tylko zwykłe tworzywo sztuczne ale fakt wygląda to całkiem przyjemnie, ustawiłem to z powodu małego rozmiaru konsoli w stosunku do ampli. Teraz wygląda lepiej.
 
Do góry