Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Co tam pudła. Rozpakuj i fotkę prosimy! :)

rozpakowane ale jeszcze nie ustawione. fotki calego zestawu już ustawionego docelowo będą po weekendzie. muszę jeszcze zawiesić tv na szafce i wszystko wpasować do pokoju.

mam tylko jedno zdjęcie poglądowe
k33r.jpg
 
No to jeszcze tylko TV na srebrny i będzie ładny wizualnie komplecik :)
Przy okazji pare cali bym dorzucił, żeby TV zbliżył się szerokością do szafeczki :)
 
A oto mój skromny zestawik! :smile:
W planach jest całkowita reorganizacja całej ściany! Zostanie tylko TV! Reszta do wymiany!:smile:
Obecny zestaw to:Tv LG 47LA640S ; BluRay LG BD660 ; Audio TECHNICS SC-EH 770 5.0
 
Ostatnia edycja:
Najbardziej podoba mi się autko ;)
Reorganizacja chyba konieczna ;)
Ten głosnik centralny na BD poki co upchnij gdzieś przy telewizorze, jest niewielki, dasz rade.
Te duze kolumny koniecznie podnieś wyzej, a tylne efektowa wiadomo gdzie, ale na pewno nie na frontach ;)
Będzie znacznie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
A oto mój skromny zestawik! :smile:
W planach jest całkowita reorganizacja całej ściany! Zostanie tylko TV! Reszta do wymiany!:smile:
Obecny zestaw to:Tv LG 47LA640S ; BluRay LG BD660 ; Audio TECHNICS SC-EH 770 5.0

Mialem kiedys podobny model Technicsa, bylem bardzo zadowolony. Potem ja sprzedalem koledze i u niego teraz to gra w sypilani. Ja ja kupilem w 1999 roku, jeszcze od tamtej pory do dnia dzisiejszego nie byla ani razu w serwisie . ;-) W tym samym roku kupielm pierwsze dvd panasonica, jak dobrze pamietam za 3 tys zl, czyli tyle co cala wieza technicsa w tamtym czasie. Teraz za 3 tys bardzo dobry bluray sie kupuje takze czasy sie zmieniaja i generalnie na lepsze idzie... I to bylo pierwsze moje kino domowe.. Jak zobaczylem u kolego ten zestawik to tak jakos milo sie zrobilo na sercu :), ale czas biegnie niesamowicie szybko.
 
Ostatnia edycja:
Wiem że nie jest to profesjonalne ustawienie dlatego więc planuję reorganizację całej ściany.W grudniu mam zamiar wymienić meblościankę no i cały czas poszukuję jakiegoś niedrogiego zestawu kina domowego(dałem już zapytanie w tym temacie).A pro po autka...to skarbonka mojego synka ;)

Ostatnie zdjęcia były robione ze 3 miesiące temu,aktualnie jest tak :-o
 
Ostatnia edycja:
Na twoim miejscu zostawilbym tylko wzmacniacz i korektor ,cd i kaseciak do szafy skoro masz już blueray. Centralny na górę sprzętu blue z boku. Też mam taka wierzę w sypialni pracowałem na nią całe wakacje kilka dobrych lat temu jak na swoje czasy grała wybornie do tego było dvd pioneer , pc i monitor 17" to było moje pierwsze kino : )

Wysłano z Lg G_Pad v500
 
Ja ja kupilem w 1999 roku, jeszcze od tamtej pory do dnia dzisiejszego nie byla ani razu w serwisie .
Jakoś wtedy były inne czasy i nie musiało się psuć tak szybko jak dzis ;)
Też do dziś mam kilka sprzetów nawet z wcześniejszych lat i śmigają.
Ostatnie zdjęcia były robione ze 3 miesiące temu,aktualnie jest tak :-o
Pomyśl na prawde nad odpowiednią lokalizacją głośników. Tak jak napisał mateo85, Obojetnie czy z teraz obecnym zstawem czy z przyszłym; central jest juz duzo lepiej, ale masz teraz tv powieszony, więc masz sporo miejsca pod nim by central spelnial lepiej swoją funkcje, no i te tyły nie powinne być z przodu. Nie do tego zostały stworzone.
Jaki planujesz zakup?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Założyłem temat pt"Opinia o zestawie kina domowego" ale narazie nikt nie pisze :(
Upatrzyłem sobie zestaw:pioneer vsx828+bdp160+taga606. Nie jest to jakiś hiendowy zestaw ale na tyle mogę sobie pozwolić(i tak startowalem od 2k),chcę kupić coś nowego ale żeby nie grało gorzej niż obecny sprzęt!
 
Na twoim miejscu zostawilbym tylko wzmacniacz i korektor ,cd i kaseciak do szafy skoro masz już blueray. Centralny na górę sprzętu blue z boku. Też mam taka wierzę w sypialni pracowałem na nią całe wakacje kilka dobrych lat temu jak na swoje czasy grała wybornie do tego było dvd pioneer , pc i monitor 17" to było moje pierwsze kino : )

Wysłano z Lg G_Pad v500[/QUOTE


Próbowałem tak zrobić ale drażnił mnie komunikat na ampli odnośnie odłączonych komponentów(U70 czy coś w tym stylu)
To jest również moje pierwsze kino domowe które współpracowało do nie dawna z dvd lg dvx9700 ale wylądowało u syna w pokoju razem z panasem 32cale(ogląda treraz bajki he he)
Sprzęt mimo upływu lat potrafi jeszcze narobić bałaganu w mieszkaniu:-o ale niestety standardy gonią(chociaż by podłączeń cyfrowych) stąd też zamiar wymiany.
 
D
Jak już tak musi być, to TV powinien być całkowicie na skraju ściany.
Powinieneś dążyć do tego, żeby TV był w miarę możlwiości centralnie pomiędzy kolumnami frontowymi. No i fronty pół metra do przodu.
Duży plus za estetykę wykonania i brak walających się kabli.
Rozmieszczenie sprzętu jednak nie za dobre.
 
Kolumny były 20cm od ściany, teraz są 50cm i albo mi się wydaje albo poprawił się bas, a co do tv na skraju ściany póki co musi tak narazie zostać conajmniej do następnego remontu bo za tv mam wykute zagłębienie na uchwyt trzymający tv ale póki co w moim odczuciu nie ma tragedii. Dzięki za konstruktywną krytykę.
 
To i ja wrzucę co mam...za ok. 3-4 miesiące planowany początek wymiany więc wrzucam to m.in. tak poglądowo, i chciałbym porady ( założę to w innym wątku ) dot. czy zmienić na kolumny podłogowe czy podstawkowe. ( Problem z odsunięciem kolumn od ścian praktycznie to co widać to tak zostanie ). W tej chwili to co na zdjęciu to:
TV - Panasonic TX-L47ET5E
Amplituner- Technics SA-GX 470
Głośniki - Fronty od KD Sony model głośnika SS-MF-450H ( bassreflex z przodu )
Chcę przejść na stereo. Nie będę tu się rozpisywał na co, żeby nie zaśmiecać wątku- temat rozwinę w nowym temacie w dziale STEREO. Pozdrawiam i proszę o sugestie co do możliwości jakiś zmian co dałby lepszy efekt w słuchaniu.
 
Ostatnia edycja:
Próbowałem tak ale siedząc na środku kanapy miałbym te kolumnę na wprost siebie, a pozatym odsuwajac ją 50cm od ściany nie za ciekawie to wyglada, mozna by na nią wpaść ( 2 małych dzieci) dlatego tak moim zdaniem jest lepiej, w takim rozmieszczeniu ten zestaw gra swietnie jeszcze tylko sub i bedzie malina.
 
Próbowałem tak ale siedząc na środku kanapy miałbym te kolumnę na wprost siebie, a pozatym odsuwajac ją 50cm od ściany nie za ciekawie to wyglada, mozna by na nią wpaść ( 2 małych dzieci) dlatego tak moim zdaniem jest lepiej, w takim rozmieszczeniu ten zestaw gra swietnie jeszcze tylko sub i bedzie malina ;)
 
Do góry