Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Kochanka :D
Co do szafek pod tv, to powiem Ci Krzychu, za ja akurat lubie jak na takiej szafce stoja wyeksponowane sprzety, kilku kolegow tu ma tak wystawiony sprzet i bardzo mi sie to podoba. Sam chetnie postawilbym tak sprzet, jeden obok drugiego, ale boje sie powiesic tv na scianie, jakies takie leki mam ze spadnie :)
Mam na mysli cos takiego:
bild
 
Ostatnia edycja:
Smiesznie to wyglada, na pierwszej fotce wyglada to tak, jakby komus pomylila sie kolejnosc w malowaniu proszkowym, kolor obudowy jest w kolorze bocznej czesci panela. Komus chyba sie cos pomylilo. Dla mnie to jest niedopuszczalne, kto na takie cos dal przyzwolenie? Przeciez to jest jedna seria. Patrzac na sam front (druga fotka) juz nie widac roznicy, przynajmnien na zdjeciu. Sprawdzales na innych egzemplarzach, czy wszystkie tak maja?
 
Witam po rozmowach z Dyrektorem d/s Rozwoju Sprzedaży EIC sprawa została przekazana do Departamenu Jakości Onkyo,czekamy za informacją ciekawi mnie co z tego wyniknie.

"Departament Jakosci Onkyo", strach sie bac ;) Jak podejscie beda mieli co najmniej tak profesjonalne, jak nazwa na to wskazuje, to mysle ze nie powinienes sie obawiac pozytywnej reakcji.
Informuj na biezaco.

a takie coś gra u mnie w sypialni

Bardzo fajnie, a dlaczego te Kef'y roznia sie odcieniami?
 
Super, ale tv za wysoko. Dolna czesc tv powinna byc maksymalnie kilka cm. nad pierwszym panelem dekoracyjnym od podlogi, czyli tam gdzie dolna polka wiszacej szafki. Moje prywatne zdanie.
 
tak to jest zjecie zrobione w salonie dopóki nie kupiłem Klipsch-ów , wcześniej stał tam właśnie Denon 1611 z kolumnami Rubicona .
jak sprzedałem stare kino to Kefu poszłu do salonu robiły za kino
 
Skad ja to znam. Licytowac trzeba umiec, ja to robie tak. Zakladam maksymalną kwote jaka moge dac, nie licytuje, czekam na ostatnie minuty, wrzucam jakas srednia kwote w ostatnich 2 minutach, tak aby zobaczyc czy ktos z amatorow sie rzuci aby przebjiac (a zazwyczaj tak jest, bo daje niska kwote), ci juz sa "uspieni", bo przebili, mysla ze jak jest koncowka, to maja towar, a ja uderzam z grubej rury w ostatnich sekundach, tylko na tyle wysoka kwota, ze juz sie gubią. Trzeba tylko ustalic maks budzet przed zabawa w licytacje, czyli to co racjonalnie jest warte + 20% (szalenstwa), czesto okazuje sie (jak przegramy) ze te 20% (wiecej) bylo warte i zalujemy, dlatego tez taka technika. Stosuje ja od poczatku (zagranicznego) ebaya i alledrogo, zazwyczaj dziala, gorzej jak trafimy na podobnych do nas ;) Jest tez sposob na kilka otwartych okien, tak aby nie wpisywac kwoty (kazda sekunda sie liczy) ale to moze innym razem.
 
Pieknie, taka szafka nowa na Ostoja to koszt kilkakrotnie wyższy.
Kef XQ - dziś już trudno dostępne :eek:k:
Ta fotka z Klipschami ładna, ale oprócz, ze TV za wysoko to spojrzcie na staly element tego typu fotek, mniemam, że w wiekszoci zlecanych przez producenta; kolumny przeważnie dosuniete do sciany, rownolegle, gole betonowe sciany i parkiet. Czy ktoś pomyslal o akustyce? Rozumiem, że ma być ładnie i się sprzedać, bo to tylko fotka reklamowa a na fotkach nie slychac jak to gra (nie gra), ale nlezaloby wg mnnie zachować podstawy ;)
 
Niezły, ale był juz taki wątek i te zdjęcia, a nawet film + sporo innych aranżacji o których możemy pomarzyć.
Proponuje zejść na ziemie i wklejac własne zestawy ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry