Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Witam kolegów wróciłem do tematu zerknijcie na fotki ewidentnie widać dwa odcienie czerni a obudowy to już nie mówię.
Pozdrawiam.

No nie zle,ale musze przyznac ze Marantz tez nie jest idealny.Jak kupowalem swoj sprzet to bylo podobnie moze nie tak ewidentnie bylo widac ale zawsze cos,moim zdaniem powinno byc idealnie jak na sprzet za okolo 4000euro.Amplituner jest ladny czarniutki,a blurei juz wpada w ciemne bordo,odtwarzacz sieciowy przycisk power ma w kolorze szarym a nie czarnym jak pozostale klocki.Tak ze jak widzisz nic nie jest idealne:eek:Pozdrawiam
 
Tak, prosze bardzo. W sumie ciekawa dyskusja, w temacie tego watku i ew. przyszlych aranzacji:
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/100450-arcam-wprowadza-nowe-modele-amplitunerow-av.html

Kolego Zawi01, ciekawe co piszesz, zwracam na takie rzeczy uwage i nie zauwazylem roznic, mam na mysli czarny, byc moze ze nie dopatrzylem. Chyba ze ktos faktycznie ma na mysli ultra minimalne roznice, to byc moze takie znajdzie, ale sa nie do wypatrzenia dla przecietnego "Kowalskiego".
Tak czy inaczej, to co kolega pokazal w Onkyo jest bynajmniej ciekawe, zobaczymy co na to "Departament Kontroli Jakosci Onkyo" ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Minhembio , zawaliste forum , zagladam codziennie i polecam szukajacym inspiracji .Zawaliste sprzeciki , ciekawe rozwiazania , pare wariatow :grin: , a pozatym jeden minus po szwedzku czy jakiemu tam sie porozumiewaja :eek:k:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O kurczątko, minhebio nie znałem :(
I znowu godziny spędzone przed monitorem ;)
Ale fakt, jakiś skandynawski by się przydal...
Heh, widziałem tę stronę już jakiś czas temu, można się zawstydzić oglądając nie które galerie ;)
A co do języka - wystarczy znać jedno słowo - Galleriet - a dalej już uniwersalny język fotografii działa :D
Poza tym zawsze zostaje tłumacz wujka google ;)
 
Ja mysle ze nie ma czego sie wstydzic, mnie cieszy widok wszystkich zestawow, moga byc tansze, moga byc drozsze, liczy sie pasja ;)
Prosze wklejac fotki i nie dyskutowac :D
 
witam, nie mam jeszcze własnego kina, (zbieram fundusze) ale,
kurcze zaszczepiliście mnie tym minhembio.com, już od paru dni oglądam, jest na co popatrzeć, i wziąć przykład.

ciekawy sub
SVS PC12-NSD DSP

fajny sklep dot. kabli
Audiophonics - DIY Cables, Amplifiers and Accessories

czyszczenie płyt winylowych
Audiodesksysteme - Glss Vinyltvtt - vrigt - Hitta lgsta pris, test och specs

tematyczny zegar do kina
Digital Alarm Clock with Directors Edition-in Alarm Clocks from Home & Garden on Aliexpress.com

jeszcze jedna stronka z sub'ami
VELODYNE - subwoofery z korekcją częsctotliwości

nie chcę niczego reklamować, po prostu znalazłem, może ktoś skorzysta...;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry