nagrywarka Sony RDR-HX950

mrmrooz

New member
slimor napisał:
Czy któras z nagrywarek DVD z HDD do 1500zł ma możliwość podłączenia zew dysku na USB i oglądania z niniego DIVX? oglądania divx z pendrive?
...
> SONY RDR HX 950
discover99 napisał:
...
W sony miałem pasek postepu a tu w panasie nie ma...

Zaraz, zaraz, czy checie powiedzieć, że w Sony RDR-HX950 można odtwarzać divx-y z zewnętrznego USB? RDR-HX750 u mnie widzi tylko jpg-i i mp3. Jak tak - to czy można je również przegrywać na dysk nagrywarki?

Pozdrawiam
Michał M
 

slimor

New member
kupiłem soniaka 980 to to samo co 950 tylko niema nagrywania synchronicznego-coto i poco? i ma inny pilot ale bedzie dzialał z TV
za tydzień przetestuje i napisze co chcecie.
 

jakjac

New member
Pomocy

CZytalem caly ten temat nie znalazlem odpowiedzi na swoj problem... Mam 950 i wkladam plyte z filmem w formacie Divix i plikiem z napisami .txt
odtwarza mi film a napisow nie...pomozcie....jakie czeeba miec ustawienia czy co tam zeby mi odtworzylo te napisy do filmu...
 

andrep

Member
jakjac napisał:
CZytalem caly ten temat nie znalazlem odpowiedzi na swoj problem... Mam 950 i wkladam plyte z filmem w formacie Divix i plikiem z napisami .txt
odtwarza mi film a napisow nie...pomozcie....jakie czeeba miec ustawienia czy co tam zeby mi odtworzylo te napisy do filmu...
Witam ja miałem podobnie ,wystarczyło wcisnąć guzik na pilocie "subtitle" i podziałało.Ja mam HX750
Daj znać czy pomogło
Pozdrawiam
 

jakjac

New member
i mam jeszcze taki problem ze nagrywam wilm na plyte znaczy normalnie go wrzucam na plytke tak jak jest na kompie bez cudow zadnych...i po wlozeniu plyty wyskakuje ze ni mozna jej odtworzyc to jest kolejny problem jaki mam z tym uzadzonkiem...
 

tomas26

New member
Ja tez jestem posiadaczem Sony RDR HX 750 i dzis zmienilem firmware na nowszy 1.65 dziala bez problemu

a tak sprawdzamy jakie mamy soft
System Menu / ustawienia poczatkowe / wyjscie Audio / Dolby Digital Output / Dolby Digital / naciskamy przycisk ‘9’
 

tomas26

New member
Firmware pasuje do Sony 650/750/870/950/970/1070 a to link
ttp://odsiebie.com/pokaz/996008---4106.html
w srodku jest firmware 1.63 iso gotowe i potem firmware 1.65 ktory trzeba nagrac w standardzie ISO 9660 a pozatym w sroku jest instrukcja co robic po angielsku

milej zabawy
mam jakies problemy z wstawieniem linku sorry prosze dopisac h i bedzie git
 
Ostatnia edycja:

woma

New member
tomas26 napisał:
Firmware pasuje do Sony 650/750/870/950/970/1070 a to link
ttp://odsiebie.com/pokaz/996008---4106.html
w srodku jest firmware 1.63 iso gotowe i potem firmware 1.65 ktory trzeba nagrac w standardzie ISO 9660 a pozatym w sroku jest instrukcja co robic po angielsku

milej zabawy
mam jakies problemy z wstawieniem linku sorry prosze dopisac h i bedzie git
Hi.

Mam RDR-HX750
Wypaliłem płytkę CD-RW korzystając z obrazu ISO zamieszczonego w linku powyżej. Wykonałem procedurę opisaną w pliku PDF. Niestety, do aktualizacji firmware nie doszło. Po naciśnięciu i puszczeniu (razem) REC STOP+EJECT tacka się zamyka, na ekranie pojawia się info o wczytywaniu, a potem zwykła informacja o całkowitej zajętości dysku. Co zrobiłem źle? Oczywiście płytka (jak zawsze przy zgrywaniu z obrazu ISO) jest zfinalizowana. Proszę o pomoc.

DUDUS

PS. A tak na marginesie, czy wydaje mi sie że na stronie Pioneer pojawiła się wersja 1.68 softu. Czy ktoś ją testował? Działa na 750?
I jeszcze jedno pytanie. Czy 1.63/1.65 są w języku polskim również?
 
Ostatnia edycja:

tomas26

New member
Wszytko jest po Polsku ,a co do aktualizacji
to trzeba trzymac dlugo (razem) REC STOP+EJECT [ 45 sekund ] az pojawi sie Load na wyswietlaczu a potem pojawi DOWNLOAD-2
 

woma

New member
tomas26 napisał:
Wszytko jest po Polsku ,a co do aktualizacji
to trzeba trzymac dlugo (razem) REC STOP+EJECT [ 45 sekund ] az pojawi sie Load na wyswietlaczu a potem pojawi DOWNLOAD-2

Hi.

A jakie są istotne różnice między softem 1.58 który mam aktualnie a 1.65. Pytam żeby się zorientować czy warto aktualizować.

Dla mnie najistotniejszym problemem w tej chwili jest fakt, że jakbym nie nagrał filmu z HD na DVD (czy to + czy -, sprawdzałem wszystkie dostępne tryby)nie odtwarza się (jako płytka) w Windows Media Player ani Media Player Classic. Trzeba otworzyć konkretny plik na płytce, i wtedy dopiero się odtwarza. MPC co prawda wyświetla grafikę startową płytki, al wskazanie filmu nie powoduje jego odtworzenia. Masz jakiś pomysł co z tym zrobić?

DUDUS
 

woma

New member
I kiszka

tomas26 napisał:
Wszytko jest po Polsku ,a co do aktualizacji
to trzeba trzymac dlugo (razem) REC STOP+EJECT [ 45 sekund ] az pojawi sie Load na wyswietlaczu a potem pojawi DOWNLOAD-2
I kiszka. Trzymam tak wciśnięte nawet i 3 min, i nic. A jak puszczę, to wczytuje CD, pokazuje info o zajętości i nic. Nadmieniam, że mam RDR HX 750. Co jest nie ta?

dudus

Mógł ktoś kurdeszki napisać, że EJECT+REC STOP należy nacisnąć na urządzeniu, a nie pilocie! I teraz wszystko jest Ok. Aktualizacja się powiodła, urządzenie działa.

dudus
 
Ostatnia edycja:

tomas26

New member
trzeba polozyc CD na tace nacisnac play i rec stop i trzymac az pojawi sie napis DOWNLAD-2 i w tedy puscic klawisze na panelu przednim nagraywarki i obecnie ukazal sie nowy frimware 1.69
Kod:
http://odsiebie.com/pokaz/1503687---5281.html 
lub 
http://123upload.pl/pl/file/841/Nowy-Fireware-1-69-rar.html
jest to gotowy obraz ISO wiec wypalac nero , alcochol 120% i testowac

mam go w swojej nagrywarce SONY RDR HX 750 i dziala bez problemu :D:cool:
a to wczesniejsze wersje firmware 1.63 i 1.65
Kod:
http://share-now.net/files/151043-Aktualizacja_Sony_RDR_HX_750.rar.html
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
tomas26 napisał:
... obecnie ukazal sie nowy frimware 1.69

Tylko jakie zmiany wprowadza nowy firmware? Czy ktoś to wie? W swojej 950 miałem 1.58 zmieniłem na 1.65 ale nie zauważyłem żadnych zmian. Udało się komuś coś zauważyć? Może nie warto zmieniać firmware'u bo wprowadza on tylko np jakieś dodatkowe ograniczenia (np związane z prawem autorskim).

kola01
 

Marek Widurek

New member
Czy mogę prosić jeszcze raz po kolei?

Mam RDR HX950.

W instrukcji wyraźnie jest napisane, że:
This update is only for use with the RDR-HXD770,870,970 and 1070 U.K. models.

Czy oznacza to, że nie mogę dokonać zmiany oprogramowania na 950?
Koledzy na forum pisali, że do serii x50 też można - ale czy ktoś próbował?
[FONT=&quot]
[/FONT]Dalej:
Jak sprawdzić którą wersję [FONT=&quot]firmware[/FONT] mam u siebie?
Czy wersję 1.69 można włożyć jedynie wtedy, gdy moje aktualne oprogramowanie jest niższe niż 1.65?

If the version number is 1.65 or higher, your DVD Recorder does not need to be updated.

Czy trzeba nagrywać po kolei 1.63, 1.65, 1.69?

Wybaczcie pytania laika :)
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Też mam 950 -tkę i softy wgrywałem po kolei od 1,58 do 1,65 w dwóch etapach. Wolałem nie ryzykować. Wszystko jest załączone i opisane we wcześniejszych postach. 1,69 jeszcze nie testowałem bo zacząłem się zastanawiać czy warto, tzn. jakie zmiany wprowadza nowy firmware.
A jak sprawdzić obecną wersję też było niedawno napisane. W ustawieniach Audio o ile dobrze pamiętam. Sam znajdziesz.
 

Marek Widurek

New member
Czyli mam nie przejmować się informacją z instrukcji, że ten soft jest tylko do serii x70?

Nagrywałeś w dwóch etapach - czyli najpierw 1.63 potem 1.65?
 
Ostatnia edycja:
Do góry