Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

Grundo

New member
Działa :)
Do wyboru dźwięk zdekodowany do PCM albo bitstream.

Próbowałeś? bo nie chce kupić i znowu zwaracać bo miałem poprzednią generacje tcla to mi przyszedł z jakimiś zaciekami i rysami na ekranie, oczywiście nie miał optyka.... miałem zamiar kupić co innego ale jak przeczytałem że wersja 2018 jest cacy i optyk to muszę wypytać na okoliczność czy mój razer leviathan 5.1 będzie grał ideolo
 

Vredny

New member
Próbowałeś? bo nie chce kupić i znowu zwaracać bo miałem poprzednią generacje tcla to mi przyszedł z jakimiś zaciekami i rysami na ekranie, oczywiście nie miał optyka....
Tak, mam w ten sposób podłączony amplituner.



miałem zamiar kupić co innego ale jak przeczytałem że wersja 2018 jest cacy i optyk to muszę wypytać na okoliczność czy mój razer leviathan 5.1 będzie grał ideolo
A to jeszcze zależy, co Twój soundbar jest w stanie odtworzyć.
Przy ustawieniu "PCM" musi zagrać.
Przy "Auto" na optyku wychodzi sygnał Dolby Digital, chyba, że TV dostaje dźwięk w DTS, wtedy wypuszcza go bez zmian.
 

Grundo

New member
Tak, mam w ten sposób podłączony amplituner.




A to jeszcze zależy, co Twój soundbar jest w stanie odtworzyć.
Przy ustawieniu "PCM" musi zagrać.
Przy "Auto" na optyku wychodzi sygnał Dolby Digital, chyba, że TV dostaje dźwięk w DTS, wtedy wypuszcza go bez zmian.


przekonałeś mnie, sprawdzam gdzie jest w najlepszej cenie i kupuje :D
 

barbas25

New member
Dobrze, widziałem to forum i jako nowy właściciel DP660 55 chciałbym wiedzieć, czy jest kalibracja i konfiguracja tego modelu.
Pozdrowienia z Hiszpanii
 
Ostatnia edycja:

bomber2

Member
Witam mam ten sam problem od dzisiaj mam ten tv i przy ciemnych scenach podświetlenie się wyłącza... Komuś się udało coś z tym zrobić?
 
Do góry