Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

barbas25

New member
Ale co masz na myśli ?

Chodzi mi o to, że aby to dobrze usłyszeć, muszę ustawić głośność powyżej 45 na pasku głośności, a gdy odbiorę nieco mniej odbiornika satelitarnego, biorąc system Android jako system operacyjny, w telefonach komórkowych, jeśli można go zwiększyć, dotykając w trybie inżynierskim lub w wymiarze dolby atmosfer
 

Kaczor99

New member
Kiki,jeśli mnie pytasz, to mam na myśli to:


Z chęcią kupię tego TCL-a w wersji 50 , powstrzymują mnie tylko wyżej opisane problemy.
Pytanie do użytkowników UPC Czy te problemy występują z Horizonem?

Oczywiście ze nie, Horizon z TV robi monitor , a ten wyświetla co mu dadzą. Ale o wiele lepiej zasadzić CI i używać jednego pilota , a poza tym w domu może być tylko jeden Horizon reszta to karty CI
 

klop11

New member
Kiki,jeśli mnie pytasz, to mam na myśli to:


Z chęcią kupię tego TCL-a w wersji 50 , powstrzymują mnie tylko wyżej opisane problemy.
Pytanie do użytkowników UPC Czy te problemy występują z Horizonem?
Ja mam sygnał od UPC na module CI+ i jedyne z czym mam problem to krzaczki w opisach kanałów. Cała reszta działa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wysyłamy udate - Androida 8,0 .
W pierwszej kolejności dla niebieskich członków forum.

Za tydzień wejdzie wersja poprawiona - jeszcze dwie poprawki ( z których np. ja nie korzystam w ogóle).
Jeśli ktoś się nie śpieszy może jeszcze poczekać.

Proszę podawać maila na PW - będziemy wysyłać!

Ci którzy już dostali i przetestowali napisali :
Jestem bardzo zadowolony z tej wersji Androida 8. Nareszcie mogłem skalibrować mój telewizor i nie tracić już dźwięku, gdy używam szybkiego startu. Przetestowałem kilka aplikacji iptv i żadnych problemów, również moja mini klawiatura Bluetooth z touchpadem łączy się bez żadnych problemów. !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysłane do wszystkich który napisali.
Jeśli koś nie dostał a napisał i został pominięty - to przepraszamy , bo było tego bardzo dużo.
Jutro wysyłamy kolejną turę.
Proszę jeszcze raz podać maila.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
UWAGA !!!
Jak będzie nowa , poprawiona wersja Androida 8,0 - podamy oficjalnie na forum i dopiero proszę podawać kontakt do siebie do wysyłki na maila.
Ja korzystam z obecnej wersji i dla mnie extra.
 
Do góry