Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

bernoulli

New member
do FIREFI... Każdy nośnik informacji jest określany dyskiem danych. Nie ważne, czy optyczny, magnetyczny, czy sznurkowy zrobiony przez Indian.. Przywracanie ustawień fabrycznych, tak w smartfonie, jak i TV jest oparte na pamięci stałej, co możemy nazwać dyskiem. Tam jest zapis ustawień fabrycznych. I to jest fakt... Więc kolego.., jak to nazwiesz..???? Odnośnie mojego wcześniejszego pytania..., to Kolega z Forum dał mi link do 369.pkg /update.pkg/i wszystko już działa. Serdecznie tego kolegą pozdrawiam, bo faktycznie mi pomógł.... Wielkie dzięki....
 

bernoulli

New member
Dodam jeszcze .... Zanim zaczniesz gwiazdorzyć, DOS, DR DOS..., podaj mi trzy pliki użytkownika.... Gdzie się "coś robiło, ustawiało, konfigurowało.."... Pewnie "na dzień dobry" to problem.... Ja kompami się zajmuję od lad 90-tych.. Mój pierwszy, to cyrix 166 dx4.. Mówi Ci to coś..? Tym niemniej serdecznie pozdrawiam i życzę zdrówka.. Podziękowania dla Łukasza K. Bez jego plików g..., wno by było.... Masz Łukasz u mnie duże zimne piwko.... Jak będziesz w okolicach Łomży, Nowogrodu, Dobrego Lasu, Piasutna Żelaznego /to tak dokładniej/.., masz u mnie nocleg.. Poważnie.. Zapraszam serdecznie... I to tyle na razie.... Pozdrowienia dla Forowiczów...
 

firefl

Active member
Bez reklam
do FIREFI... Każdy nośnik informacji jest określany dyskiem danych. Nie ważne, czy optyczny, magnetyczny, czy sznurkowy zrobiony przez Indian.. Przywracanie ustawień fabrycznych, tak w smartfonie, jak i TV jest oparte na pamięci stałej, co możemy nazwać dyskiem. Tam jest zapis ustawień fabrycznych. I to jest fakt... Więc kolego.., jak to nazwiesz..???? Odnośnie mojego wcześniejszego pytania..., to Kolega z Forum dał mi link do 369.pkg /update.pkg/i wszystko już działa. Serdecznie tego kolegą pozdrawiam, bo faktycznie mi pomógł.... Wielkie dzięki....

Dodam jeszcze .... Zanim zaczniesz gwiazdorzyć, DOS, DR DOS..., podaj mi trzy pliki użytkownika.... Gdzie się "coś robiło, ustawiało, konfigurowało.."... Pewnie "na dzień dobry" to problem.... Ja kompami się zajmuję od lad 90-tych.. Mój pierwszy, to cyrix 166 dx4.. Mówi Ci to coś..? Tym niemniej serdecznie pozdrawiam i życzę zdrówka.. Podziękowania dla Łukasza K. Bez jego plików g..., wno by było.... Masz Łukasz u mnie duże zimne piwko.... Jak będziesz w okolicach Łomży, Nowogrodu, Dobrego Lasu, Piasutna Żelaznego /to tak dokładniej/.., masz u mnie nocleg.. Poważnie.. Zapraszam serdecznie... I to tyle na razie.... Pozdrowienia dla Forowiczów...

Ja się komputerami zajmuję od lat 80-tych.
To co opisujesz jako "konfigurowało, ustawiało" pierwotnie było w 2 plikach - config.sys, autoexec.bat, dużo później doszedł 3 plik msdos.sys. Ten ostatni chyba nie był używany w DR DOS.
Mój pierwszy PC to był tzw. kompatybilty z IBM XT 8086 - znasz takie? Cyrix to chyba 5 albo 6 generacja rozwojowa tzw. kompatybilnych procesorów.
Źle trafiłeś dzieciaku.
Mam nadzieję, że tym razem Ci pomogłem. Przynajmniej zadałeś pytania.

I dalej uważam, że tu nie ma dysku przywracania. W żadnym sensie. Tylko systemy o dyskach znacznie przekraczających potrzeby użytkownika czasem miały takie opcje...
Ale jest coś nowego. O indiańskich dyskach sznurkowych jeszcze nie słyszałem. Tylko jak to się podłącza do komputera?.
Przywracanie przez zewnętrzny nośnik co już chyba wiesz na flash/pendrive - i tak to nazwę.
Umieszczenie pliku z systemem raczej słabo tworzy dysk przywracania, dla którego w ramach dziwnych teorii wmawiasz, że został nadpisany.

Jak coś potrzebujesz na forum to zadaj pytania. Twoje teksty to skargi rzucane w przestrzeń i bardziej wygląda, że chcesz się wypłakać niż uzyskać pomoc.
Przed pisaniem pytań należy przeczytać czy już nie ma podobnych pytań z odpowiedziami.
Taki "pseudo" pytań jest na tym forum jest kilkadziesiąt z spowiedziami i często bardzo dokładnymi instrukcjami.
Polecam zapoznanie się z netykietą i regulaminem tego forum, np edycja zamiast post pod postem.


Dla mnie EOT, nie podejmę wątku nawet z osobistymi odniesieniami.
 

Spythere1st

New member
Hej. Jak wam się ogląda filmy z Netflix HDR? U mnie strasznie ciemno się robi. W dzień prawie nic nie widać [emoji24]

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
Dokladnie mam takie same wrazenie ze obraz jest bardzo ciemny. Zadna zmiana ustawien nie pomaga

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

gorbi13

Member
Witam. Wczoraj kupiłem 55dp660 i jedna rzecz mnie trochę irytuje. Na ciemnym tle od dołu telewizora widoczne są takie białe nieregularne poświaty. Najbardziej od strony włącznika. Czy to typowe dla tego modelu? Kupiłem w Neonecie i facet powiedział że nówka nie śmigamy. Sprawdzałem w menu serwisowym to przebieg miał zerowy.

Wysłane z mojego TA-1033 przy użyciu Tapatalka
 

gorbi13

Member
Nie wiem co się dzieje z tym tv. Wczoraj żonie w ciagu dnia dwa razy sam sie włączył. A mi trzy razy w nocy sam się włączył. Może trzeba soft zmienić. Teraz ma v543. Jest cos nowszego??
 

gorbi13

Member
Rozumiem że ta funkcja jest wygodna ale niedopracowana.? A jeżeli chodzi o wersję softu to czy v544 z dysku Google pasuje do tego modelu? Bo aktualnie mam v543?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Rozumiem że ta funkcja jest wygodna ale niedopracowana.? A jeżeli chodzi o wersję softu to czy v544 z dysku Google pasuje do tego modelu? Bo aktualnie mam v543?

szybkie uruchamianie jest niedopracowane. Było trochę skarg na forum.

według mojej wiedzy wszystkie modele TCL android używają ten sam soft. v544 powinna być zgodna.
Raczej nie poprawi szybkiego uruchamiania.
Instalacja na własne ryzyko.
 

Richiee

New member
Dzień dobry. Przede wszystkim chialbym się przywitać ponieważ to mój pierwszy post, także Witam Wszystkich. Temat ten przekonał mnie do zakupu telewizora i jestem z niego zadowolony. Zapytać chciałbym jedynie jaki pilot "qwerty" mógłbym dokupić, tzn jaki będzie działał z w.w. telewizorem. Dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry