Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

Euros_

New member
Witam Panowie. Stałem sie posiadaczem ów TCL'a DP660 i chciał bym zapytać osoby które go także mają o taka rzecz a mianowicie ...czy tez Wam sie grzeje po kilkunastu,kilkudziecięciu minutach dosc odczuwalnie pod ramka TV , najmocniej na lewo od tego wlacznika na ramce.
Ten model tak ma czy trafilem na jakis grzejnik?
Byc moze ktos posiada jakaś kalibracje ktorą moglbym sobie sprawdzic.
Z gory dzieki za odpowidz.
 

Euros_

New member
Ze sie grzeje to normalne ale czy normalne to jest ,ze ramka jest wiecej niz ciepla ...powiedzial bym goraca na pewno ma wiecej niz 40 stopni.
W drugim pokoju mam THOMSONA UC6406 w plastiku i takie grzanie nie jest odczuwalne bynajmniej nie budzace jakiegokolwiek niepokoju.
Fajnie gdyby ktos posiadajacy interesujacy mnie model sie wypowiedział.
 

Kaczor99

New member
Mam problem z HBO GO nie mogę oglądać filmów cały czas zgłasza błąd 51.
Jest jakieś rozwiązanie ? Czy darować sobie te połączanie TCL i HBO ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mam problem z HBO GO nie mogę oglądać filmów cały czas zgłasza błąd 51.
Jest jakieś rozwiązanie ? Czy darować sobie te połączanie TCL i HBO ?
U mnie i dość dużej grupy użytkowników zaczęło działać na wersji 528. Jest co najmniej 1 osoba, której nie działa. Jaka wersje używasz?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Kaczor99

New member
Okazało się że w serwisie gdy był na wymianie uszkodzonej płyty wymieniono na z innego modelu tzn. U49C70*6 w której jest uwalony port USB 2.0 , więc i tak nic nie zrobię , ale dzięki znalazłem wersję 5,28
 

Attachments

  • IMG_20190510_164942.jpg
    IMG_20190510_164942.jpg
    118,6 KB · Wyś: 427

Euros_

New member
A ja napotkałem na kolejny problem z dźwiękiem DD ,DTS .
Poprzedni tv był połączony z amplitunerem
przewodem optycznym/spdif . W tedy jeśli miałem ochotę na kino domowe to je włączyłem i Ampli wykrywał czy na oglądanym kanale jest dostępny sygnał DD.
Teraz mam podłączone identycznie do DP660 , w opcjach dźwięku SPDIF mam ustawione na PCM. Dźwięk leci przez kino ale bez żadnego DD ,DTS itp nic nie wykrywa .
Ustawienie SPDIF na auto objawia się echem/ opóźnieniem dzwieku.
Czy są gdzieś jeszcze jakieś opcje dzwieku w tym m tv ? Na poprzednim leciwym Sony było więcej opcji, choćby wybór DD i coś tam jeszcze tu wygląda to słabo .
Telewizje mam z neti. Nie chciałbym połączyć dekodera neti z Ampli po HDMI bo ciagle musiał bym mieć włączone kino domowe.
 

Euros_

New member
Spdif ustawiłem na Auto . Dźwięk na Ampli jest , świeci się ciągle DD na każdym kanale . Opóźnienie dzwieku względem tv nadal występuje .
W Ampli znalazłem opcje A/V Sync ale zmiana opóźnień nic nie daje . Poza tym po aktualizacji do androida 8 z oficjalnej strony nie działa szybkie uruchamianie .
Pomysły mi się skończyły . Jak zjadę taniego kuriera zwracam ten szrot na sklep.
 

viscaelbarca

New member
Witam, czy na dzień dzisiejszy w okolicach do max 2k kupię coś lepszego głównie pod konsole ps4/xobx one czasem netflix i hbo go. Zastanawiam się jeszcze nad LG 50UK6300.
 

Adam0101

New member
Trudno o coś lepszego,TCL króluje w tej cenie bo ma na prawdę jedną świetną zaletę jakim jest Wide Color Gamut przez co masz kolory bardziej nasycone.Może gdzieś znajdziesz Samsunga nu7442 też dobry ale przepaści w obrazie nie ma.Bierz najtańszy z tych dwóch
 

viscaelbarca

New member
Trudno o coś lepszego,TCL króluje w tej cenie bo ma na prawdę jedną świetną zaletę jakim jest Wide Color Gamut przez co masz kolory bardziej nasycone.Może gdzieś znajdziesz Samsunga nu7442 też dobry ale przepaści w obrazie nie ma.Bierz najtańszy z tych dwóch

Samsung trochę za drogi, więc pewnie będę polował na jakąś promocje na tego TCL.
 

viscaelbarca

New member
A jak bardzo duża jest różnica w jakości obrazu między DP660 a TCL U50DP600 ? Ten drugi mam w sypialni tylko 49 cali, aktualnie widzę że jest w cenie ~1350zł i nie wiem czy sens jest dopłacać do seri p66 ?
 
Do góry