Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

viscaelbarca

New member
Ale pytasz wyłącznie o obraz ?
Żadne aplikacje ?

Tak, chodzi tylko o jakość obrazu, i ewentualnie input lag, HDR pewnie na podobnym poziomie, aplikacje mnie nie interesują, ewentualnie youtube czy netflix ale z tym problemu nie ma ( przynajmniej na moim u49p6006x1 problemów nie mam ,hbo go z poziomu konsoli odpalam). Nie ukrywam że cena ma znaczenie dla mnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla Ciebie masz specjalną ofertę na 55DP660.
I upierałbym się nad taką wielkością.
 

bernoulli

New member
Witam wszystkich. Mam problem, a jakże..., i to nie mały. Jestem posiadaczem TV 50dp660 X1. Kupiłem TV z Androidem 7. Wszystko było OKI. Po update do v8 same kłopoty. Najważniejszy, to brak możliwości podglądu bezpośredniego z kamery IP EasyN poprzez ruter. Na A7 wszystko działało, na A8 programy te same resetują TV. Nie chcę podpowiedzi co i jak mam zrobić. Pytam tylko, czy ktoś z Was Forowiczów posiada firmware versji 7 Androida do tego telewizora. Któryś z kolegów z tego forum podesłał mi update.pkg 379. Niestety, kółka się kręcą, i kręcą i kręcą.... Zależy mi na podglądzie działki na telewizorze....Może wcześniejsza jakaś wersja pójdzie..? Pozdrawiam serdecznie... Roman bernoulli@tlen.pl A tak swoją drogą..., chamstwem jest zmieniać plik przywracania systemu na dysku telewizora przez update z sieci. Tak zrobiono... Zapłaciłem za A7 i powinien na dysku w przywracaniu systemu być..!!! A nie ma.... Jest A8... Czyli siecią wyczyścili mi dysk i wgrali A8 na stałe.
 

firefl

Active member
Bez reklam
... Po update do v8 same kłopoty. .... Nie chcę podpowiedzi co i jak mam zrobić. Pytam tylko, czy ktoś z Was Forowiczów posiada firmware versji 7 Androida do tego telewizora. Któryś z kolegów z tego forum podesłał mi update.pkg 379. ....Może wcześniejsza jakaś wersja pójdzie..? ... Zapłaciłem za A7 i powinien na dysku w przywracaniu systemu być..!!! A nie ma.... Jest A8... Czyli siecią wyczyścili mi dysk i wgrali A8 na stałe.

To nie windows tu nie ma dysku przywracania. Firmware jest jeden dostępny w pamięci - ten, który działa. Zgada na automatyczną aktualizację jest domyślnie włączona - jak nie wyłączyłeś to tv się zaktualizował.
Na forum są linki do plików aktualizacji w łatwym do znalezienia wątku. Z androida 8 należy zrobić downgrade do v369 i potem możesz zrobić upgrade do wybranej przez siebie. Tylko pamiętaj by po wgraniu wyłączyć domyślną zgodę - całość danych przywraca wartości domyślne.
Powodzenia.
 

Mokrykk

New member
Cześć. Musisz wejść w ustawienia androida, następnie wygaszacz ekranu, automatyczne uśpienie i tam wybrać czas do wyłączenia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak masz specjalną ofertę :
TCL 65C7026 za 3299 zł
TCL 55DP660 za 1999 zł
TCL 55C7026 za 2299 zł
Dla niebieskich wszystkie z kalibracją , wtyczkami i dostawą.
Dziś zamawiasz - jutro masz u siebie.
 

nutsik

New member
Tak masz specjalną ofertę :
TCL 65C7026 za 3299 zł
TCL 55DP660 za 1999 zł
TCL 55C7026 za 2299 zł
Dla niebieskich wszystkie z kalibracją , wtyczkami i dostawą.
Dziś zamawiasz - jutro masz u siebie.

Ok. Powiedz mi czy warto dopłacić 300 zł do 55C7026? Telewizor głównie do PS4 Pro i Netflixa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym dopłacił !
Masz głośniki JBLa, fazowane aluminium, dźwięk stereo z przednich głośników.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest podwyżka, to jedna z największych firm dystrybucyjnych zrobiła błąd i pojawiła się inna cena.
Ale i tak 55C7026 to inna półka.
Przypominam jedynie, że to najlepszy telewizor w Europie w klasie cena do jakości.
 

nutsik

New member
Ostatnie pytanko kiki. Kojarzysz model Hisense H55M7000. Ma bardzo dobre parametry i mam okazję kupic nowy za niecałe 2k zł. Warty zachodu?
 
Do góry