Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

Richiee

New member
TCL nie ma takiego pilota.
Masz aplikację na smartfona.

Wiem, że tlc nie ma ale są piloty uniwersalne. Wiem, że jest apka ale nie o to pytam i nie tego potrzebuje. Coś ktoś pomoże?

Chodzi mi o coś takiego:
 

Attachments

  • Screenshot_2019-08-20-14-39-55-947_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2019-08-20-14-39-55-947_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    6,8 KB · Wyś: 76

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Odpowiedzi TCLa na pytania:
1.Czy będziemy mieć aplikację Amazon Prime Video na naszych TV - TAK PAZDZIERNIK/LISTOPAD

2.Czy EP680 odtwarza na Youtube - HDR - BEDZIE ODTWARZAŁ PO IFA w Berlinie

3.Czy będzie wsparcie do Android 9 - dla serii C7006/ DP600/DP660 - NIE

4. Jaki RAM w EP640 jest na pokładzie - 2 GB RAM
 

Vredny

New member
Czy w Androidzie 8 istnieje jakaś metoda, by wyłączyć dynamiczne podświetlenie? Pomimo wyłączenia stosownej opcji w ustawieniach obrazu jasność podświetlenia zmienia się w zależności od jasności sceny (ilości czerni).
W Androidzie 7 po ustawieniu presetu "Naturalny" dynamiczne podświetlenie można było wyłączyć, niestety, po aktualizacji tego presetu już nie ma.
 

gorbi13

Member
A czy warto instalować v544 czy lepiej pozostać na v543 z polskiej strony TCL? Cos nowego jest w v544 czego nie ma w v543?

Wysłane z mojego TA-1033 przy użyciu Tapatalka
 

Vredny

New member
Ma wyższy numer... tylko tyle ujawnia producent.

Na australijskim forum jest informacja, że 544 ma likwidować przyciemnianie obrazu w trybie HDR.
Natomiast w opisie na stronie TCL Australia przy tym firmware znajdował się taki oto tekst:
"V544 – posted 07/24/2019 – beta version for HDR resolution do not distribute with out Level 3 permission".

Szybki start działa, wyjście słuchawkowe też, niestety dynamicznego podświetlenia - przynajmniej w trybie nie HDR - nadal nie da się wyłączyć i jasność pływa.


 
Ostatnia edycja:
Do góry