Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

firefl

Active member
Bez reklam
Kod 6425 i w menu nie ma żadnych informacji, a chętnie bym to sprawdził.
Sprawdzałem ostatnio w podstawowym, głównym menu tam gdzie ustawia się tez np wifi. W części jeśli dobrze pamietam informacje i potem chyba kontakt z nami czy coś podobnego. Tam tez są te dane

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Sprawdzałem ostatnio w podstawowym, głównym menu tam gdzie ustawia się tez np wifi. W części jeśli dobrze pamietam informacje i potem chyba kontakt z nami czy coś podobnego. Tam tez są te dane

Wysłane przy użyciu Tapatalka

już się nie dało edytować.
Te dane są w menu/Informacje/Skontaktuj się z nami
Dziwna nazwa jak dla miejsca informacyjnego :p
 

Silverek

New member
już się nie dało edytować.
Te dane są w menu/Informacje/Skontaktuj się z nami
Dziwna nazwa jak dla miejsca informacyjnego :p


To miejsce nie jest wcale takie głupie. Podczas rozmowy z konsultantem większość tych informacji jest potrzebna. Nie musisz ich dodatkowo nigdzie szukać, tylko masz zebrane w jednym miejscu.
 

firefl

Active member
Bez reklam
To miejsce nie jest wcale takie głupie. Podczas rozmowy z konsultantem większość tych informacji jest potrzebna. Nie musisz ich dodatkowo nigdzie szukać, tylko masz zebrane w jednym miejscu.

Jest głupie bo Deggial do nie znalazł. I nikt na forum go nie wskazał.
Widziałem to daawno temu i też zapomniałem. Przypadkiem zauważyłem zawartość.
Leoue by się nazywał np. informacje szczegółowe czy cokolwiek podobnego.
 

Mokrykk

New member
Witam
Wczoraj telewizor zaktualizował się do Oreo V511 i oczywiście poza wbudowanym playerem nie mam dostępu do dysku 2TB NTFS jest jakieś rozwiązanie? Aktualizacja do V519 czy powrót do Androida 7?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam
Wczoraj telewizor zaktualizował się do Oreo V511 i oczywiście poza wbudowanym playerem nie mam dostępu do dysku 2TB NTFS jest jakieś rozwiązanie? Aktualizacja do V519 czy powrót do Androida 7?
Powrót do 7
Google wyciął ta możliwość z androida

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Mokrykk

New member
Pogodzic to juz sie pogodzilem moze kiedys zadziala a moze nie gorzej, ze juz od 2 godzin walcze z powrotem do androida 7, wszystko idzie normalnie a pozniej kreca sie te kolorowe koleczka i dupa. V373 ponad godzine teraz kolejna wersja 7 juz z dwadziescia min kreci
 

firefl

Active member
Bez reklam
Pogodzic to juz sie pogodzilem moze kiedys zadziala a moze nie gorzej, ze juz od 2 godzin walcze z powrotem do androida 7, wszystko idzie normalnie a pozniej kreca sie te kolorowe koleczka i dupa. V373 ponad godzine teraz kolejna wersja 7 juz z dwadziescia min kreci

jeśli miałeś Androida 8 to należy zrobić downgrage do 369. Potem można dać upgrade do 373
 

Ernst Erpel

New member
station list

Is it somehow possible to export the station list and to play it back after a reset so that not all stations have to be rearranged?
 

tekkno100

New member
Powrót do 7
Google wyciął ta możliwość z androida

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Nie do konca.
Tak samo bylo jak Xiaomi zmusilo ludzi do przesiadki z Androida 6 na 8 w MiBoxie. Tez byly problemy z dyskiem zewnetrznym w NTFS. Fat bodajze dzialal.
Afera sie zrobila. Xiaomi poprawki wypuscilo. Dyski pod 8ka już dzialaja. Nie mniej jednak do tej pory wypuszczaja przerozne porawki bo Android 8 dziala gorzej niz stara 6ka.
Tak wiec naciskac TCLa na naprawe tego bug'u. Co moze byc trudne, bo TCL pewnie oleje sprawe pojedynczych skarg.
 
Ostatnia edycja:

Mokrykk

New member
Tez mnie się wydaję,że to nie kwestia googla z dyskami NTFS zaraz napiszę maila do TCL ciekawe czy coś odpiszą. Panowie i panie piszcie maile może to coś da.
 

Mokrykk

New member
Przepraszam nie napisze do nich bo wygląda,że tylko głupi formularz jest i chcą strasznie dużo rzeczy wiedzieć a jakoś nie lubię podawać np numeru telefonu wszędzie gdzie nie jest to konieczne. Znacie inny sposób niż formularz kontaktu z TCL?
 
Do góry