[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Troszkę gram :) ale mam i konsole, a wiadomo kto używa jej do gier ....:) ale myślę że pogram - choć laptop służy tez do normalnego użytkowania.. poprzednik odmówił posłuszeństwa...
A TY dużo grasz?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pamiętasz to podsumowanie Sarge'a (Top 10 gier z 2015r) ?
Połowa tytułów z listy,nie ukazała się na PC (to tylko tak przykładowo) :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
depresji dostaniesz ;)

Spoko,powiedziałem jej,że jak na PS4K będzie pikseloza,to porozmawiam z nią po swojemu :mrgreen::-D:wink:

everybody-hurts.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A nie wiesz jak to jest przy WIN 10 faktycznie system wyłapuje nielegalne gry ? Słyszałeś może coś o tym ?? Wiele osób nie chce instalować ze względu na ten fakt... dla mnie to pikuś bo i tak tylko legalne gry używałem i używać będę ale niektórzy mogą mieć problem.. szczególnie dla tych co chcą od razu mieć nowość..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z ruskich torrenów,mam takie gry na PS4,o jakich na PC nawet nie śniłeś :mrgreen::-D:wink:
Tak na poważnie...gierek na PC podobno nie można wymieniać a te na konsole można...:wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida też coś takiego słyszałem ... świat gier zmienił się jeśli chodzi o PC patrząc powiedzmy 5-10 lat wstecz.. chodzi chyba o to żeby ludzie jak najwięcej kupowali gry a nie wymieniali się między sobą.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj byłem obejrzeć sobie na projektorze 4k jak wyglądają filmy w 4k na większym ekranie.. nie wdając się w szczegóły powiem to co pisałem kiedyś i zdania nie zmieniam że jak ktoś robi sobie w tej chwili KD, a do tego jak to ma być osobny salon dla tego zagadnienia.. a jest to naprawdę hobby ważne dla kogoś to ja uważam że na projektorze i tych 120 calach warto się pokusić o taką zabawkę.. koszt projektora to 46 tys i 15% upustu.. niby dużo ale co się nie robi jeśli ktoś naprawdę lubi filmy i jakość, a do tego jest to najgłówniejsze hobby takiej czy innej osoby. Bo na pewno są tacy co jest to dla nich najważniejsze hobby.. następnym razem idę na testy atmosa również w dedykowanej sali do KD.. w końcu trzeba usłyszeć na 100% to o czym wielu tutaj pisze..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dopiero teraz widze twoj salon Lolek.

Tego swojego Centrala to zes zarypal z Transformersow? Najbardziej ten central mi sie podoba.

Drogi ten projektor jak na te kilka filmow w roku I w sumie dla 120 cali.

Lolek ty masz nadal system 5.1
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
5.1 i tak zostanie bo przy 7.1 za bardzo się na siebie nakładają dźwięki jak testowałem więc szkoda kasy na głośniki... choć czasem podpinam 2 dodatkowe z KD które mam w sypialni.. ale to tak raz na xxx czasu..

Filmów będzie coraz więcej w 4k to kwestia czasu..jak ktoś ma dedykowany salon do tego ma kasę to ja bym brał..na miejscu takiej osoby.. dla mnie kD to jedno z kilku hobby i nie najważniejsze więc zupełnie inne mam podejście i nie mam dedykowanego salonu do KD, a to zmienia postać rzeczy i mój punkt widzenia, a tym samym przez ten fakt też inaczej podchodzę do sprawy.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Uwazasz ze to juz "ten" moment kiedy warto wchodzic w 4k? Brak mi doswiadczenia, ale uwazam ze spokojnie mozna czekac jeszcze z rok lub dwa.

Za waskie pomieszczenie masz, ze ci sie dzwieki zlewaja? Czy w czym tkwi problem, wedlog ciebie?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czy to jest ten moment ??? Tego się nie wie nigdy na 100% :) ale tak jak napisałem jak ktoś mega lubi filmy, a do tego ma specjalne miejsce do tego hobby to ja bym szedł w to na miejscu takiej osoby..

A u mnie to nie jest kwestia wąski pokój tylko rozmieszczenie salonu, a chciałbym mieć takie głośniki jakie mam teraz czyli MA, a one swoje kosztują i kiedy testowałem przy 7.1 to za mało jest miejsca bo wszystko mi psuje kominek i to że jedna strona salonu jest prawie cała w oknach..kominek też zajmuje dużo miejsca (pomimo że firma projektowała wszystko żeby jak najmniej miejsca zajmował to jednak swoje musi zabierać) i nie ma jak rozmieścić żeby to miało sens.. ale już to przeżyłem.. :) tak jak psiałem mam dość lajtowe podejście do KD..
 
Do góry