[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

rabit

Active member
Bez reklam
Lolek, bardzo lubię Twoje wywody (zazwyczaj za długie :) ), lecz wydaje mi się, że jeżeli kolega kupuje kolumny za cztery dychy, to dwie stówy nie będzie dla niego problemem zapłacić kamieniarzowi? Ewentualnie mam pod gramofonem płytę granitową o wymiarach 45x38x30, to mogę udostępnić. :) Mam nadzieję że podejdziesz do mojej wypowiedzi z przymrużeniem oka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rabit jakbym mógł się na Ciebie gniewać w awatarze masz jedną z moich ulubionych Misiek a do tego masz gramofon :) to już jesteś Gość dla mnie :) Kolega używane kupił ale wyglądają ładniutko nie widać żeby były gdzieś coś zjechane ..

A Ty dałbyś taki granit jakbyś miał takie kolumny? Jest sens ? czy przy takich ładnych kolumnach i jednak dość dużych to szkoda zachodu nad zastanawianiem się czy warto czy nie warto tam umieścić granit...?
 

rabit

Active member
Bez reklam
Ale są gusta i guściki. Ja bym chyba nie dał, bo te kolumny są ciekawe zrobione (nóżki) i wydaje mi się, że granit mógłby za bardzo przykuwać spojrzenie. Choć może i źle kombinuje? No nie wiem... :)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Może trzeba by pogrzebać w sieci, może ktoś postawił je na granicie? Podejrzeć i ocenić jak to wygląda
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dziwi mnie tylko fakt ze nikt nie zapytal, na czym te kolumny stoja.

Na panelach luzno ukladanych, na desce czy gresie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Patrzyliśmy na YT jakieś filmiki z SF ale nikt nie miał tych kolumn na granicie :) wg mnie pewnych kolumn się nie stawia na granitach :) To tak jakby B&W 803, 802 ,800 postawić na granicie..
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Lolo2 dobrze pisze. Nie widzę tego granitu na gresie. Ale ważne żeby właściciel był zadowolony, a nie my. To tak jak z doborem sprzętu. Możemy coś doradzić, ale wybór i tak powinien być dla naszego ucha.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W tej chwili są u niego panele ale we wrześniu ma niby robić remont i podłoga ma być już lepsza :) deska barlinecka ....
Ale prawda jest taka że można tylko coś doradzać, a to jemu ma się spodobać..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szukałem i znalazłem co prawda nie SF ale B&W 803 d3 i jednak są ludzie, którzy stawiają granity pod tak duże kolumny.. jednak źle nie wygląda przy tych kolumnach, choć ja jednak musiałbym na żywo to zobaczyć.. .. (porównywalny rozmiar do SF olympijki III) i sam pokoik tez nie jest jakoś zbytnio duży..

Taki zestawik i mogę z nim umierać.. :) Krzysztofradio oczy się smieją :)



https://www.youtube.com/watch?v=d2UrHSl5xl0
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czyli coś jak Twój wymarzony zestaw ;)
Wczoraj byłem w jednym sklepie, na półce stały Accu, jeden obok drugiego, różne klocki. Ładnie to wyglądało.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeden z tych kilku o których sobie marzę :) - jesli chodzi o kolumny .. natomiast jeśli chodzi o elektronikę to ten zestaw jest marzeniem tylko z cd 430 -ką ,,która już praktycznie weszła czekają tylko na dostawę, a która została poprawiona względem 410-tki. A odnośnie wyglądu i wykonania to wiesz :) szkoda pisania..

Krzychu, a dla Ciebie jak widzisz ten granit na filmie pasuje Ci przy tych kolumnach ?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nawet mi nie przeszkadza. Myślałem, że będzie dużo gorzej.
Zawsze można zamówić takie o odpowiedniej krzywiźnie. Przecież kamieniarz wytnie Ci dowolny kształt. Narysujesz mu szablon, wybierzesz kolor, grubość i będzie wyglądać jak fabryczne ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Szukałem i znalazłem co prawda nie SF ale B&W 803 d3 i jednak są ludzie, którzy stawiają granity pod tak duże kolumny.. jednak źle nie wygląda przy tych kolumnach, choć ja jednak musiałbym na żywo to zobaczyć.. .. (porównywalny rozmiar do SF olympijki III) i sam pokoik tez nie jest jakoś zbytnio duży..

Taki zestawik i mogę z nim umierać.. :) Krzysztofradio oczy się smieją :)



https://www.youtube.com/watch?v=d2UrHSl5xl0

LOLEK, nie wiesz co to za kawałek leci na tym filmu?? Please!
KR, Ty może wiesz co to za melodia leci? Daj cie znać jeżeli znacie wykonawce. :twisted:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu też myślałem że będzie gorzej .. :) ale SF troszkę inną mają podstawę tj ładniejsza że tak powiem.. Kumpel ma podjąć decyzję przeslalem mu filmik..


Savron nie wiem co to jest - niestety :-( Mi też się podoba, a szczególnie w pewnych momentach - rewelka.. B&W do takich numerów są idealne..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żaden, już wczoraj sprawdzałem. SoundHound najtrafniejszy, ale nie znajduje. Shazam podobnie. Za mało dźwięków i tak jak Lolek napisał, te B&W stworzone pod taką muzyke... niestety. Gdyby miały więcej rockowego pazura, to bym się przeprosił z tą serią.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig mają pazura uwierz na słowo, a słucham również takie zespoły jak np. Nightwish i wiem co mówię..:) a przecież to rok w czystej postaci.. oczywiście to nie jest dźwięk jak w kolumnach "klipiszach" porównując ich drogie kolumny - dlatego każdy kupuje co jemu pasuje :) Dobre mamy czasy bo kiedyś były altusy i altony i było po zawodach :) a dzisiaj mamy Amerykę :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Znam brzmienie, to były moje wymarzone kolumny, ale już nie są. Po za wyglądem, bo ten mi bardzo odpowiada.
Ja się głównie koncentruje na rocku, muzyce elektronicznej, metal, ambient czy szeroko-pojęta muzyka filmowa, a tu się dzieje. Oczywiście cenię sobie ponad wszystko wokal, ale pokroju Freddiego M. Pianinka, skrzypce czy Jazz nie są dla mnie istotne przy wyborze.
 
Do góry