[Nasze Zestawy AV] Moja ewolucja AV od 2015r

Henry

Active member
Bez reklam
Oczywista, oczywistość... jednak sensowny dac + player z dobrą obsługą daje większe możliwości i pole manewru.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie przeczę tylko znów wracam do punktu wyjścia - ile klocków trzeba składać ? Ja chcę minimalistycznie ale z dobrą jakością ....
 

Henry

Active member
Bez reklam
Trzeba posłuchać we własnym systememie
Dokładnie, bo np. ja już kilka razy podchodziłem do N70 i zawsze rozczarowywał, a N50 u Borixona grał bardzo fajnie.

@Paweł, pamiętasz Node'a z AS jak był spięty z Nadem i Elacami?
Już wtedy zaskoczył nas dźwiękiem, a grał z DAC' w integrze.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie tak. Pionek nigy mnie nie zachwycał i zawsze na odsłuchach dziwiłem się co tak słabo, a Node nie ten świat.
Całe szczęscie, że rynek jest spory.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Teraz odświeżyli linię CXN i nowy model to Cambridge Audio CXN (v2) 2... choć w tej cenie można już atakować 851, a ten to już inna liga ;)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dokładnie 851 to jest inny poziom i tak sam myślałem czy by na niego nie wymienić N-70AE i zagrać w moim systemie ?
Chodzi mi po głowie jeszcze CA X45 .....
 

Henry

Active member
Bez reklam
Albo X35 i byłby jeden kompletny klocek do wszystkiego (cd, pliki, sieć, integra) ;)
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
I byłby jeden kompletny klocek do wszystkiego (cd, pliki, sieć, integra) ;)

Też do tego tak podchodzę - ciekawe jak sonicznie wypada względem Pionka ? Nie miałem okazji posłuchać ale recenzje zbiera dobre....
Ale jak już to X45 wchodzi w grę - X35 jednak półka niżej - wiem że all in one ale wzmaka mam solidnego :grin:
 
Ostatnia edycja:

MyszatorRR

New member
Też do tego tak podchodzę - ciekawe jak sonicznie wypada względem Pionka ? Nie miałem okazji posłuchać ale recenzje zbiera dobre....
Ale jak już to X45 wchodzi w grę - X35 jednak półka niżej - wiem że all in one ale wzmaka mam solidnego :grin:

Ostatnio dzwoniłem do salonu w sprawie tego sprzętu. A mianowicie modelu X45PRO.
Troszku przespałem temat, bo nie wiedziałem że taki model wylazł. A jest już na rynku sporo czasu.
Na obecną chwilę chyba jeden z ciekawszych odtwarzaczy do plików.
Chociaż na Audio Video Show 2019 widziałem bardzo bardzo ciekawy odtwarzacz do plików.
Sądzę że może nawet lepszy od X45PRO. Pod względem wykonania i wyglądu to na pewno.
Jak rozmawiałem z Panem z salonu :) nikt nie oddał z powrotem odtwarzacza.
Gdybym słuchał tylko muzyki, lub muzyka w moim pokoju gracza byłaby na pierwszym miejscu, pewnie już stałby u mnie ten klocek.

Jak na razie u mnie na pierwszym miejscu ... https://www.ppe.pl/spolecznosc/76697/_piotrek.html

Tak na chwilę wklejam moje zdjęcia.

1 ... Gry
2 ... Filmy
3 ... Muzyka

P.S

Nie wiem czy widziałeś ? ;-)

http://www.avplaza.co.kr/bbs/view.php?idx=17000&code=columns
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Piszesz o wersji PRO która wyjściowo kosztuje ponad 20k plz - tyle za stream nie dam.
Do mnie jutro wjeżdża X45 - zobaczymy jak to zagra ?
Pionka już nie ma :shock:
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
MyszatorRR w cenie 20k plz to już lepiej poczekać do marca za NAD Master M33 - szykuje się niezły kombajn !
 

MyszatorRR

New member
MyszatorRR w cenie 20k plz to już lepiej poczekać do marca za NAD Master M33 - szykuje się niezły kombajn !

Rynek odtwarzaczy plikowych stale rośnie.
Oby pokazali jakiś cud. Ciekawe co do tego czasu jeszcze wylezie :wink:
I co pokaże się na jeszcze na Audio Video Show 2020.
Aktualnie rynek odtwarzaczy tak szybko pędzi, że nie wiadomo w którą stronę iść, bo za chwilę okaże się że wychodzi jeszcze lepszy klocek.
 
Do góry