[Nasze Zestawy AV] Moja ewolucja AV od 2015r

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ataszek jak sytuacja ? Nadal uważasz że dobrze zrobiłeś
zamieniając jakość na rozmiar.

Oczywiście :eek:k: - oglądanie 82" vs. 65" to inna bajka :D nawet kosztem trochę gorszej jakości.
Wszystko zależy od oczekiwań.
Kupiłem go jako TV przejściowy na 2-3 lata i będzie zmiana później na duży OLED jak będą w rozsądnych cenach :p

Oto przykładowa fotka już z tylnym podświetleniem (sorry za jakość zdjęcia) :

 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Gratki super tv i super pokój bardzo fajnie te kwadraciki na tapecie za tv wygląda super. A obraz w tv jak na ten model moim zdaniem extra.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Gratki super tv i super pokój bardzo fajnie te kwadraciki na tapecie za tv wygląda super. A obraz w tv jak na ten model moim zdaniem extra.

Tvmania to nie tapeta :p - to panele 3D

W tej samej cenie widzę tez rozmiar 86 czy 82 jest na va? Ze wybór padł akurat na ten rozmiar

Tak dokładnie jak mówisz 82" jest na VA a 86" jest na IPS więc wybór dla mnie był prosty.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Wczoraj i dzisiaj parę h posłuchane....
Pinokio zmiażdżył Node dźwiękiem tak mogę jednym słowem to określić : dynamika, rozdzielczość , stereofonia , bas , wokal ...wszystko na duży + dla N-70AE.
Co na plus dla Noda ? Apka i obsługa ... oj uczcie się inżynierowie z Pioneera jak to robić !
Ale co tu dużo gadać - obydwa urządzenia dzieli spora różnica w cenie więc zdziwilbym się gdyby było inaczej po odsłuchu.
Zwracam Noda do przyjaciela i słucham Pionka choć myślę już o czymś z wyższej półki ....:D
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
No tylko ile tych klocków trza by mieć Henio ? Dążę do minimalizmu coś ala Borixon .... Zobaczymy co z tego wyjdzie ....
Zresztą porządny DAC też nie jest tani....
 
Do góry