[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw Audio Video

Kamil_89

Member
Jest i central z serii do zestawu.
Oraz dodatkowo kolce z podkladkami :)

Teraz czas na suba, ale najpierw muszę znaleźć miejsce.
667c2ef8ee4e9d94f17bf7858c553150.jpg
c4fbf1c6880a2091fe3ab667b5d762e6.jpg
3c588c9b5566781b0daec1fe36a13b29.jpg
2ddc79fb74660331c6cfcb04100a5708.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Central wysoko, jak należy, na wysokości lub prawie na wysokości gwizdków podłogówek. Nie myślisz o większym tv lub ekranie? Widać kobiecą dłoń w pokoju...
 

Kamil_89

Member
Kobieta oczywiście ma swój głos, ale nie przeszkadzają mi świeczki, pierdółki czy pudrowe poduszki, jak nie ma tego za dużo to jest ok. Central zgywa się dobrze, przód też lekko podniesiony więc jest ok.

TV jest rzeczywiście mały, raptem 40 cali. Na pewno do zmiany, myślałem o projektorze ale prędzej mi do takiego z wyświetlaniem z krótkiej odległości lub większym TV. Odległość mam jakieś 3m więc też wszystko trzeba rozsądnie.

A po za tym wizualnie jeszcze Żona musi zaakceptować, za central i tak był komentarz że grubszy niż Taga, ale zobaczymy za jakiś czas coś zmienimy, jeszcze sporo elementów do systemu jest potrzebne. No i teraz akustyka :)
 

DrWredman

Active member
Sie powoli zbuduje i bedzie piknie :D
Brawo Kamil !!!
Małymi krokami do przodu, a wtedy więcej satysfakcji z każdej najdrobniejszej zmiany ;)
 

Dingo

Member
No i ładna scena na TV:) Metallica Francais Pour Une Nuin - Nothing Else Matters o ile się nie mylę ..duzy pluz dla Pana
 

Kamil_89

Member
U mnie zestaw ma nowego kolegę. CD Player Onkyo C-S5VL :)
Mimo że nie słucham aż tak dużo płyt to do zestawu musiał być, w szczególności że w dobrej cenie :) Narazie spięte optykiem ale do końca tygodnia zamówię interkonekt. I muszę wszystko jakoś poukładać w szafce. Na pierwszy ogień "Ride the Lighting" :)

Dodatkowo wymienione banany na srebrne, aspekt wizualny poprawie brzmienie o 100% :D

9e6881c9bf3ef71c8a424f97816d3cc2.jpg
b69547a05e4eba9aecbb65bea1c551e4.jpg
5c6efcda4be7b095a5c2b79617ba3207.jpg
0a609c79be671e6b1667ed4dd837c19b.jpg
f515b571e028992c06d416b0ea4490a7.jpg
 

Kamil_89

Member
Mam ten sam odtwarzacz, tylko srebrny. Ciekaw jestem co na jego temat powiesz po odsłuchach...
Wiem że go masz :) na CD-ka polowałem z Onkyo. Akurat ten się trafił w dobrej cenie, choć patrzyłem też na nowsze konstrukcje. Zdecydowanie częściej słucham muzyki z plików lub Tidala więc nie wiem czy będę w stanie aż tak porównać, na pewno też muszę kupić RCA, ale tu też nie mam zamiaru szaleć bo kabel nie może być droższy niż odtwarzacz. I wiadomo, posłuchać kilku płyt, najlepiej będąc samemu w domu. Narazie na plus że czyta CD DTS bo nie wiedziałem że śmigają.

A Ty jakie masz zdanie?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Jak mówimy o odtwarzaczu do 1000zl to bardzo dobry cedek, uważam ze gra nawet lepiej niż kilka za 2000zl. Poprawny, dobrze grający odtwarzacz. Wielki plus za SACD
 

Kamil_89

Member
Koledzy może doradzicie jaki interkonekt wybrać do tego CD'ka ma byc budżetowo. Myślałem o nowym
Wireworld Terra, Inakustik Star, Prolink Futura lub używany QED Qunex 1

Co będzie najlepsze?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Koledzy może doradzicie jaki interkonekt wybrać do tego CD'ka ma byc budżetowo. Myślałem o nowym
Wireworld Terra, Inakustik Star, Prolink Futura lub używany QED Qunex 1

Co będzie najlepsze?

Widzę ze wydać nie chcesz wiele także tymbardziej celuj w używkę. Każdy z których wymieniłeś to poprostu kawał drutu nie oczekuj zbyt wiele. Ile chcesz wydać max?
 
Do góry