[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

DrWredman

Active member
No właśnie zbliżają się kolejni piraci. Chyba czas skompletować kolekcję BR. Aż mnie trzęsie, bo pożyczyłem jednych piratów i nikt, ale to nikt ich nie ma. Chyba trzeba brać zastaw 200 to sami przylecą i do rąk własnych oddadzą. Ech...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tez widac takie chropowatosci, powierzchnia nie jest gladka. Myslalem ze moja ceratka jak ma takie chropowatosci to zle, no ale skoro w drozszych tez tak jest, to pewnie z jakiegos powodu byc musi.

Czyli najslabszym ogniwem u mnie nie jest szmatka za 200zl tylko.projektor. :(
 
Kapusta, chiałem ale na Taptalku to nawet nie widać tego tematu(grupy) a z pc to fotek wstawić nie mogę :(
Chciałem chociaż wspomnienie wstawić
3ebf92237389bac2ceb8b58f33122c5f.jpg



Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ostatnio oglądałem dodatki do Terminator Genesis i patrze na jakim to sprzecie reżyser wraz grafikami pracują przy obróbce i montażu filmu... ;-) I co dziwne to nie projektor klasy hiend typu Sim a dobry i poczciwy Epson 9200.. ;-)
Wiec tak bardzo nie odbiegam od obrazu, który widział reżyser w trakcie montażu.. ;-) A nie kiedy możemy mieć nawet lepiej. . ;-) ,,,, how to screen capture
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Do wszystkich potrzebuje kupić TV do 3tyś co byście polecili aby były dobre i nie zawodne? Warunek:
- musi być mniejszy niż 60" bo nie wejdzie we wnękę!
- kwota może być delikatnie naciągnięta jeśli trzeba
Pomóżcie bo w TV od paru lat jestem do tyłu i przestałem się nimi interesować a ktoś potrzebuje na gwałt..;-)

Znalazłem takiego:
Panasonic TX-55CS630

Może ktoś może jakieś opinie?
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Panowie dzisiaj byłem na spotkaniu ze znajomymi w małej knajpce gdzie grała sobie cicho muzyka trochę Dżem, Perfekt, Lady Pan itd. stare kawalki. My sobie rozmawialiśmy a w tle słychać było ta muzykę. Nic by w tym nic dziwnego nie było gdyby tą muzyke było bardzo dobrze słychać. Pomimo że grała cicho to grała czysto bez braku jakiej kolwiek składowej dźwięku której by mi brakowało. Basik był niski, góra nie męcząca, vocal czysty. Podszedłem do kolumn a co się okazało że to bardzo stare monitory Vocal JL studio w sklejce zasilane i tu Uwaga wzmakiem i cd technicsa puszczony przez equalizer technics 70... ;-) Sprzęt pełnoletni a grał naprawdę bardzo przyjemnie... ;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No i tu Cie zaskoczenie bo w pewnym momencie obsługa pomyliła gałki i zamiast podgłosić w sali obok bo ludzie chcieli sobie potańczyć to podgłosić w naszej części.... Kolumny dawały radę. Niebyło charczenia i brumienia ale też jeszcze dało rade głośno rozmawiać. ;-) Chyba że pytasz o poziom dyskotekowy w skali dźwięku gdzie nie da rady stać przy kolumnie bo w głowie bas przestawia poszczególne jej części... ;-)
 
Do góry