[Nasze Zestawy AV] mój smart leaving room

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pakolo na co ci listwy led na podbitce... wstaw halogeny punktowe 0.7w max 4 zarowki na sciane i starczy.

Ja u siebie powstawialem 1w zarowki i wali tak mocno ze nie wlaczam.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Widziałem w Szwajcarii domek parterowy z taśmą ledową w podbitce dookoła domu, taśma w rowku na środku podbitki, efekt w nocy był super.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Ktoś widział u nas w pl żarówki xiaomi yeelight philips z gwintem e14 ? Są mleczne i przezroczyste bo zastanawiam sie czy działa z aplikacja philipsa czy yeelight(potrzebuje żarówek z gwintem e14 które działaja z aplikacja yeelight)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Przetestowalem Magic Home i paski led.

Dzialaja poprawnie z google home. Aplikacja na pierwszy rzut oka bardzo przyjemna.




Jedyny minus.
Oczywiscie paski led a sterownik led ma inaczej poukladane kolory. Widc zamiast czarwonego mam zielony i na odwrot. trzeba wtyczke przelutowac.

Bo zrobienie paskow wedlog standardu Czerwony, Green, Blue White jest zbyt skomplikowane.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No, ryzko jest.
Jak ci sie chinczyk zacznie topic i chalupe spali bedzie zdziwko.
Niby gniazdko 10 amper to bardzo duzy prad, raczej nie mamy w domu urzadzen z takim poborem pradu, bo widze tu zastosowanie do lamp stojacych, subwofera w rogu, Malinke bym podlaczyl, uruchamianie komputera mozna by zrobic.
 

werf

Active member
Bez reklam
Orientuje się może ktoś gdzie można kupić stacjonarnie spoty świetlne o malej średnicy 8-12 mm.To co znalazłem dziś w marketach budowlanym to min 30mm.
 

Attachments

  • oprawa-wewnetrzna-mini-led-0-2w.jpg
    oprawa-wewnetrzna-mini-led-0-2w.jpg
    15,9 KB · Wyś: 35

iT!T

Member
Krótki komunikat do użytkowników Sonoff, a bardziej aplikacji eWeLink do ich obsługi. Wiadomość pochodzi z grupy fb Domoticz Polska i nie jestem w stanie powiedzieć czy autor trafnie diagnozuje przyczyny otrzymywania poniższych korespondencji, ale jeśli ktoś z Was otrzymuje podobne maile i używa Sonoff, to warto pomyśleć o zmianie haseł jeśli gdzieś używa takiego samego jak eWeLink.

"... Ostatnimi czasy otrzymuje sporo emaili (pewnie fakeowych) z żądaniem haraczu w bitkojnach bo hakerzy znają moje hasło i włamali mi się na komputer i podają frazę, której użyłem właśnie do rejestracji w eWeLink. Trochę mało przypadkowe, ale możliwe, że ktoś przejął ich bazę klientów i haseł i teraz rozsyła frazy na skojarzone emaile z okupem.

Tak więc, jeśli to samo
hasło z tym samym emailem używacie np. w usługach bankowych, to radzę pozmieniać hasła."
 
Do góry