[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

abdul0412

New member
Bez reklam
Tak tylko biorac na 10 lat musisz sie liczyc z odsetkami rocznymi pewnie na poziomie 5%, plus jakies "ubezpieczenia" i za amplituner 5000 zl trzeba zaplacic 8000zl.

Ja uwazam ze raty i kredyty sa dla ludzi bogatych i madrych. Zamiast te 10 lat rat popracuj 2- 3 miesiace dluzej i tez uzbierasz.

Ale bzdury wypisujesz..
Po co ci raty na 10 lat? Wogole nie zrozumiales tematu.

Tak jak Ikar pisze wiele osob korzysta z rat.

BTW wole "10 rat 0%" niz inne. Faktem jest ze koszty sa ukryte ale np jak ja kupowalem ampli to tego nie odczulem ba ! Nawet zeszli mi z ceny wyjsciowej i koszt ampli byl nizszy niz u blackninja..

Pzdr
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A czemu nie 50 rat 0% ?? Ja mam tak aparat i sieciowego denona w sumie koncze splacac bo płace ile chce i zawsze więcej i szybciej spłacam. A jak gorszy miesiąc np prąd, gaz, ubezp auta w jrdnym miesiącu to płace minimalna rate.

Przy 0% jakie masz koszt ukryte?? To bank daje z chęcią że łapią jelenia żeby sie kasa zgadzała. A potem może zostaniesz ich klientem że nie wspome o spamie jaki walą na maila co chwile
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Raty są dobre jak skalkulujemy do naszych potrzeb i możliwości ew. odsetki, a podstawą jest to, że nie mrozimy kasy, pieniądz ma pracować i trzeba nim obracać, a nie mrozić, przy odpowiednim kredycie mamy cały czas możliwość obracania kasą.

Nie bez przyczyny sporo majętnych ludzi finansuje inwestycje kredytem.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja właśnie wróciłem ze sklepu z ratami na... pralkę, która padła dwa dni temu ;) Ledwo człek spłaci jedno, drugie, to trzecie dochodzi i tak bez końca...
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Ile kosztuje kredyt 0% to wie ten kto go sprzedaje :). Nie ma nic za darmo Panowie. Co do ilosci rat i wielkosci kredytu jak kazdemu potrzeba :). Armaning ma racje kasa trzeba obracac i miedzy innymi lokat zakladac sie nie oplaca. Ale to juz dyskusja na inny temat.

Byle zeby nasze Audio ucho i oko cieszylo :).
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Booj zle przeczytalem 10 lat - 10 rat.

Ja to chyba jestem 100 lat za murzynami z tymi ratami.

Jak kiedys chcialem wziasc duzy monitor na raty za 1000zl w MediaE, Niby mialo byc 0% ale obowiazkowe bylo wykupienie ubezpieczenia i sie nagle zrobilo 1200.

Tak samo moja firma sprzedawala produkty na raty (przez jakis bank czy firme) to tez ubezpieczenia + jakies tam oplaty. A jak ktos nie placil rat to potem firma miala problemy, ubezpieczenie tego nie pokrywalo. Wkoncu szef sie wkurzyl i nie ma juz sprzedawania w systemie ratalnym.

Widocznie czasy nadeszly inne skoro cos kosztuje 1000zl i masz do splacenia 1000zl.
 

lobos

New member
Bez reklam
W dużych Marketach RTV czy AGD gdzie dają te raty 0% ceny są odpowiednio wyższe, żeby każdemu się opłacało.
Klient liczy 3000 spłacam 30 rat po stówce.
Myśli.... Super! Nic im nie daję zarobić to co mi zależy spłacać dwa i pół roku?
A to, że za gotówkę mógłby kupić ten sprzęt za 2400 to już inna bajka ;-)
Tak to działa. Z drugiej strony ten kupujący ma możliwość kupić sprzęt droższy mniejszymi wydatkami miesięcznymi, bo rat jest dużo i cena sie rozkłada.
Jednak jak wiadomo im jest ich więcej tym droższy kredyt. Koło się zamyka a każdy jest szczęśliwy i żyje dalej ;-)
 
Ostatnia edycja:

abdul0412

New member
Bez reklam
Booj zle przeczytalem 10 lat - 10 rat.

Ja to chyba jestem 100 lat za murzynami z tymi ratami.

Jak kiedys chcialem wziasc duzy monitor na raty za 1000zl w MediaE, Niby mialo byc 0% ale obowiazkowe bylo wykupienie ubezpieczenia i sie nagle zrobilo 1200.

Tak samo moja firma sprzedawala produkty na raty (przez jakis bank czy firme) to tez ubezpieczenia + jakies tam oplaty. A jak ktos nie placil rat to potem firma miala problemy, ubezpieczenie tego nie pokrywalo. Wkoncu szef sie wkurzyl i nie ma juz sprzedawania w systemie ratalnym.

Widocznie czasy nadeszly inne skoro cos kosztuje 1000zl i masz do splacenia 1000zl.

Tak jak piszesz , kiedys tak to wygladalo teraz jest inaczej..
Wydaje mi sie ze koszty sa poprostu przerzucane na sam sprzet np te 5% i nie kupisz taniej.
ale to tylko domysly.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
8f64162ecd1170f6635fc332176eacba.jpg


Żeby nie było że dawno się nic nie wydarzyło. Norstone Piu.
Cykne lepsze foto za dnia.
 

Rafal7

Banned
Chciałem kolumnę przesunąć do komody tak aby obie były równo po bokach tv i stolik na miejscu kolumny.

Tez się nad tym zastanawiam jakby to wyglądało
 
Do góry