[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
Mi się podobają tego typu stoliki.
Jeszcze jedno foto:
8a5a9600a6294f4515c23d3b9e917cdd.jpg


Kable zostaną ostatecznie uporządkowane gdy kupię nową listwe.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystko jest kwestią gustu.
Mialem tak kiedyś z podobnym stolikiem.
Zrobiło się chaotycznie, mniej dizajnersko.
Owszem, jest ładny stolik, ale on nie sprzyja takim nowoczesnym często prostym rozwiązaniom.
Klocki postawione na sobie, jeden na drugim bez odstępow wyglądają lepiej IMO.
Mi osobiście podobają się jeszcze klocki rozstawione na komodzie, coś podobnego do Twoich ostatnich fotek.
Fajnie, przysadziście i nowocześnie.
 

Rafal7

Banned
Może i na fotkach wyglądało to w miarę ale na żywo była to tragedia. Komoda jest długa zaledwie 160 cm, może jakby miała 2,5 metra długości a tv trochę podniósł do góry to może by to ciekawiej wyglądało.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Fajnie to wyglada. Mnie sie podoba.

Tez szukalem cos podobnego do salonu aby w rogu ustawic. Ale musialbym miec na wymiar.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bo to jest dobre do salek kinowych, sprzęt gdzieś z boku na profi szafce. Taka serwerownia, avki, końcówki, bd itp.
Sporo takich rozwiazan. Mi tak to się kojarzy.
Ew. pod typowe stereo.
Jeżeli chodzi o mnie, jak już to tylko w takim wydaniu:

CIMG2651.JPG
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A ja się zastanawiam czy całego sprzętu nie wpakować w taki stolik, już od jakiegoś czasu myślę o tym ale nie wiem czy to dobry pomysł
Norstone Bergen 2 Stolik audio | Sklep Best Audio

Co to jest? Za to cóż chcą tysiąc? Serio? Opanuj się Kapusta. Lepiej zamów u stolarza jakiś swój projekt. Naprzyklad stolik w stylu Denona. Drewno, szkło, okrągłe rączki, pokreto zamiast szuflady i to. ;-). Zamówię Ci jak chcesz. Jedyny i niepowtarzalny. ;-) made in Kapusta.
Armani, to twoje?
 
Ostatnia edycja:

Adam75

New member
Z taboretem gość przesadził, ale faktycznie gdy stolik jest węższy od Tv to ujowo to wygląda i kojarzy się z wspomnianym stołkiem.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Fajny kacik. Choc osobiscie nie lubie stolikow z 3 nogami. 2 moje skrzynki juz by sie nie zmiescily.
Na dużą liczbę klocków napewno by się nie sprawdził, najchętniej wyrzuciłbym blu-ray i dekoder a wstawił jakiś CD, problem jest ze niestety telewizję się ogląda i dekoder musi być...

Jak tylko będzie trochę czasu zdejme cały sprzęt i zamocuje kolce pod stolik.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja swoj stolik mam na kolcach i Boze chron Ameryke... jak mam odsunac go zeby dostac sie do kabli to samemu nie da rady....

Jedyny plus mojego stoliczka co raczej audiofilskie nie jest mam regulowane polki. Wiec jaki klocek by wysoki nie byl to zawsze zrobie sobie odpowiednia wysokosc.
Dlatego poki co nie kupuje innego.
 
Do góry