[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
Tak więc Panowie:
Zacznijmy od wykonania, poskladane to wszystko super, porządna robota od gałki głośności po wtyki, masywny wzmacniacz czego na fotkach może nie widać.
Efekt wizualny to już zależy od gustu, mnie się podoba, a gdy jest ciemno świetnie się na niego patrzy, jak na foto wyżej.

No i brzmienie choć nabierze pewnie jeszcze sporo efektu od początku powala mnie na kolana, stereofonia wyśmienita, scena buduje się indywidualnie do każdego utworu i z każdym razem jest odpowiednia, ilość szczegółów przeogromna, moim zdaniem łamie wszystkie mity o lampach, jest dynamika, duża, Focale hulają aż miło. Bas schodzi nisko i to tak że nie słyszałem tego na moich kolumnach na innym "byłym" wzmacniaczu, sopran delikatny i finezyjny nie narzuca się, nie dostrzega się "sssyt" w górze pasma przy wokalach a brzmią wyśmienicie. Sluchane na CD, flac z PC i oczywiście analogu, ostatni brzmi zupełnie inaczej niż na tranzystorze, może to też zasługa przedwzmacniacza.

Jestem super zadowolony [emoji1]
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cieszę się, że jesteś zadowolony. A jak jest przy cichym odsłuchu? Mnie się w moim Cayin-ie podoba, że od samego dołu volume gra dobrze. Silver Lune odsłuchiwałem na Pylonach Szafirach i brzmiało to razem fajnie. Wcześniej nie zwróciłem uwagi, że masz nowe pre do gramofonu. Na pewno też sporo wnosi do brzmienia.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Mam wrażenia że na każdym poziomie głośności lampa gra tak samo dobrze...
Testowałem pre model S i DS, wybór już znasz poprostu wypadł lepiej...
 

venom200

Member
No to i ja się pochwalę lampą Mingda MC88C Jest moc dźwięk jest wręcz potężny co mnie zdziwiło nawet na końcówce mocy audiolaba nie było aż tak tego czuć 20160824_225510.jpg
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Panowie wszystko ładnie pięknie ale dajcie zdjęcia również za dnia bo nic na nich nie widać poza świecącymi lampami..;-)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Piękne te lampy.
BORIXON, teraz bez żartów, naprawdę Ci gratuluje. :popcorn:
Szacun.
Dziękuję bardzo [emoji6]
Tak naprawdę po podjęciu decyzji o rezygnacji z kina miałem kilka różnych opcji, padło na lampę i nie trwało to długo [emoji1]
Jestem zadowolony.

Planuję kupić jak będzie kasa listwe i sieciowy kabel chociaż do wzmacniacza i cieszyć się uważam fajnym stereo, wiadomo że nie jest to wysoka półka ale na tyle mogłem sobie pozwolić.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Teraz znalazłem, piękna ta lampa wczarnym lakierze. Ważne aby dźwięk Ci odpowiadał a nie to ile kosztował. Ja będąc na Audio show słuchałem zestawów za 20-30 tyś i mnie się nie podobało a były zestawy które kosztowały tyle samo, niekiedy dużo mniej *ok.5tys.) a graly przepięknie ze sprzetestować . Tak samo miałem jak zmieniałem kllumny, przesłucham kolumny z przedziału 2tys do 15 tys i nie zawsze te drogie graly pięknie a wręcz bardzo lipnie. Dlatego odsłuch i jeszcze raz odsłuch czy dany zestaw czy kolumny zagrają dla ciebie akceptowalne z reszta sytemu który kompletujesz. Jeszcze raz gratuluję analogu.. ;-)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A wygląda jak do żelazka ;) :p
Ciekaw jestem czy faktycznie taki kabel cokolwiek zmieni....czekam na opis wrażeń ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Nie słyszę jakiś wyraźnych różnic dlatego nie kupuje też kabli za kilka bądź więcej setek.
Jakiś tam zestaw mam i chce go dopieścić 😄
 
Do góry