MGM HD dyskusja o...

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Gabat i Smartek dzieki.Smartek rozumiem ze na N obraz jest lepszy. To jakieś pocieszenie. Ja równez mam na tym kanale kilka fajnych seriali.Pozdrawiam i Wesołych świąt!!! I oczywiscie obrazu jak z MGM :)
 

Smartek

New member
Ogolnie na N jest bardzo dobrze - np. TVN w programach "ze studia" ma idealny obraz (np. rozmowy w toku), mimo, ze to tylko SD.

Widzialem dzisiaj kilka reklamowek na LuxeHD, ktorych nigdy wczesniej nie widzialem - byl pokazany mecz koszykowi, do teraz szukam szczeki na podlodze o_O.
Bylo tez kilka ujec a'la Discovery - i ten obraz z DiscoveryHD nie moze sie rownac z HD z Luksa :-(.
Do tego kilka reklamowek dosc nowych, francuskich produkcji filmowych - tez to bajecznie wygladalo..

Pzdr.
 

LordKszyh

New member
Witam!
Moje zdanie na temat MGM: Wszystko było by fajnie gdyby nie porażająca ilość powtórek. Ileż razy można wyświetlać Restauracje Alicji ?!!! Od 6 grudnia leci już chyba 20-ty raz :x Miałem nadzieję że MGM uratuje pakiet filmowy, bo AXN i Cinemax to dno totalne w jakości VHS. Teraz widzę że to 16 zł. wyrzucone w błoto. HD na MGM bardzo dyskusyjne i zawartość mierna. I niech mi nikt nie mówi że taka ilość powtórek to norma w kanałach tematycznych, bo dla mnie nie jest normą robienie z widzów wała. Nawet na HBO nie ma takiej ilości powtórek. Ale to tylko moje zdanie...
Pozdrawiam
 
czemu w mgm ciągle to samo

tak przejżałem tą ramówkę MGM i się zastanawiam, czemu jest aż tyle powtórek, podobno MGM ma ok 1000 filmów w Hd, skoro to są ich filmy to za emisję chyba nic nie muszą nikomu płacic a w kółko dają to samo, dziwi mnie też czemu do tej pory nie puścili ani jednego Bonda, terminatora czy Rockiego, Rocky to stary film, leciał wiele razy w tv ale w hd na pewno każdy by chętnie obejżał, a poza tym mogło by być obok starszych filmów też trochę nowszych
 

Robert71

New member
grzesiek654 napisał:
tak przejżałem tą ramówkę MGM i się zastanawiam, czemu jest aż tyle powtórek, podobno MGM ma ok 1000 filmów w Hd, skoro to są ich filmy to za emisję chyba nic nie muszą nikomu płacic a w kółko dają to samo, dziwi mnie też czemu do tej pory nie puścili ani jednego Bonda, terminatora czy Rockiego, Rocky to stary film, leciał wiele razy w tv ale w hd na pewno każdy by chętnie obejżał, a poza tym mogło by być obok starszych filmów też trochę nowszych

Też sie nad tym zastanawiam :-(, Może stopniują napięcie ? choć przyznam że oferta filmowa jest bogata w DOBRE kino, to drugi miesiąc puszczania tego samego (np "Wsciekły byk") to przegięcie

Może Stargate jakiś (SG-1, Atlantis) ? - myślę, że po ogłoszeniu jego emisji wzrosła by liczba abonentów N o fanatyków tego serialu :)



Robert
 

iqpablo

New member
Robert71 napisał:
Też sie nad tym zastanawiam :-(, Może stopniują napięcie ? choć przyznam że oferta filmowa jest bogata w DOBRE kino, to drugi miesiąc puszczania tego samego (np "Wsciekły byk") to przegięcie

Może Stargate jakiś (SG-1, Atlantis) ? - myślę, że po ogłoszeniu jego emisji wzrosła by liczba abonentów N o fanatyków tego serialu :)



Robert

no w morde ja to już się zastanawiam jaki jest sens płacić 16 zł za powtórki. i jak nie puszczą sg1 albo sga to się chyba przesiądę na niższy abo. Ratuje ich jeszcze tylko comedy central, ale tam też same starocie lecą wiec nie wiem....
 

arsenal

Moderator
VIP
Poczekaj aż na Comedy Central pojawi sie serial Scubs. Będzie fajnie:)
Ale to dopiero w marcu.
Telewizje skierowane do Polaków doszły do jakiegoś chorego wniosku, że od stycznia do marca nikt telewizji nie oglądai można walić powtórki. A USA? W Stanach własnie rozpoczął się 6 sezon "24". Co prawda kazdy torrent user już widział pierwsze 4 odcinki o napięciu, że tak powiem "Nuklearnym";) ale jednak. Nowy rok powinien oznaczać nowości w tv.Przynajmniej AXN się wyłamał z LOST3.
 

iqpablo

New member
arsenal napisał:
Poczekaj aż na Comedy Central pojawi sie serial Scubs. Będzie fajnie:)
Ale to dopiero w marcu.
Telewizje skierowane do Polaków doszły do jakiegoś chorego wniosku, że od stycznia do marca nikt telewizji nie oglądai można walić powtórki. A USA? W Stanach własnie rozpoczął się 6 sezon "24". Co prawda kazdy torrent user już widział pierwsze 4 odcinki o napięciu, że tak powiem "Nuklearnym";) ale jednak. Nowy rok powinien oznaczać nowości w tv.Przynajmniej AXN się wyłamał z LOST3.

a kiedy axn daje lost3???
 
Do góry