Mede8er MED800X3D

schamann

New member
Podpinam się do pytania bo w starym LG DP1 filmy wrzucałem na dysk przez sieć z laptopa i drugie pytanie czy ustawienia napisów są zapamiętywane i nie trzeba na nowo ustawiać wielkości po ponownym odpaleniu.
 

muzyk219

New member
Na zewnętrzny dysk podpięty pod 600-tkę owszem można przesyłać pliki po sieci ale tylko gdy urządzenie jet włączone pilotem. W takim układzie dysk jest widoczny w sieci. Niestety po wyłączeniu pilotem jest to już niemożliwe .
 
Ostatnia edycja:

schamann

New member
Odtwarzacz pamięta każde ustawienie dla każdego pliku z osobna, dotyczy to i napisów i sposobu wyświetlania filmu, zdjęć itd.
Rozumiem że dla każdego typu pliku(czyli np dla wszystkich divx). No bo dla każdego pliku z osobna to wychodzi na to że za każdym razem trzeba ustawiać od nowa :)
 

muzyk219

New member
Rozumiem że dla każdego typu pliku(czyli np dla wszystkich divx). No bo dla każdego pliku z osobna to wychodzi na to że za każdym razem trzeba ustawiać od nowa :)
żle mnei zrozumiałeś. Oznacza to że ustawienai np. napisów pozostaną zapisane przez odtwarzacz w postaci osobnego pliku z danym rozszerzeniem i z niego odczyta dane ustawienia przy ponownej próbie otwarcia tego samego pliku. Analogicznie jest z rodzajem widoku w danym folderze. Jeśli miałeś ustawiony dany folder z widokiem szczegółowym to tak pozostanie a inny folder może mieć widok np. tylko listy i też tenże folder zostanie widoczny jako lista. Tak samo jak w w komputerze
 

muzyk219

New member
Dodam może tylko że warunkiem spełnienia w/w możliwości jest konieczność zapisania każdego pliku w osobnym folderze tzn. że nie mogą być np. wszystkie filmy w jednym folderze
 

schamann

New member
To może inaczej bo się potraciłem . Mam katalog powiedzmy seriale.I do tego katalogu wrzucam nowe i kasuje te które obejrzałem -nie ma tam podziału na podkatalogi wszystkie są wymieszane ze sobą.Czy raz ustawione napisy będą zapamiętanie czy dla każdego dogranego odcinka będę musiał ustawiać napisy na nowo.
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chodzi o wejście w menu napisuw i ustawienie polskich? Jak tak to da się to zrobic z menu odtwarzacza, jest tam opcja załańczania napisów z automatu. Jak dobrze pamiętam.
 

schamann

New member
Chodzi mi o parametry czcionki - bo w starym LG ustawiłem w ustawieniach raz i przez 3 lata zawsze była ta sama czcionka obojętnie co robiłem na playerze.Zaś u znajomego przy każdym odpaleniu filmu czy to starego czy świeżo wrzuconego na dysk za każdym razem trzeba ustawiać wielkość czcionki co jest wkurzające.
 
D

Deleted member 121090

Guest
U siebie raz ustawiam i już każdy plik z filmem z tymi właśnie ustawieniami mi napisy odtwarza.
 

schamann

New member
Jakie osiągacie pręskości przesyłu

Witam
Na starym 5 letnim lg DP1 przesyłając filmy po sieci osiągałem 4,8mb teraz z 600tką ledwo 2mb/s w czym problem?
 

schamann

New member
Mam router z vectry 600tka podłączona kablem do routera tylko komputer łączy się z routerem po wifi na starym lg predkości dochodziły do 5bm/s tutaj 2mb/s jakieś pomysły?
 

harywi83

New member
Ok juz sobie poradzilem z tym problemem.
Jesli ktos ma rownierz taki sam problem ze znikajacymi plikami z dysku po ich uprzednim skopiowaniu z Kompa na Dysk Made8er to zalecam stosowanie aplikacji "USB Disk Eject" w celu bezpiecznego odlanczania masowej pamieci gdzie przechowywujemy nasze filmy .
 

krystiano8

New member
Ok juz sobie poradzilem z tym problemem.
Jesli ktos ma rownierz taki sam problem ze znikajacymi plikami z dysku po ich uprzednim skopiowaniu z Kompa na Dysk Made8er to zalecam stosowanie aplikacji "USB Disk Eject" w celu bezpiecznego odlanczania masowej pamieci gdzie przechowywujemy nasze filmy .

...jeśli masz windows 8 to tak, przy starszych systemach nie musisz uzywac USB Disk Eject.
 
Do góry