Mede8er MED800X3D

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Aktualizacja nie zmieni procesora, a Realtek 1186 nie obsługuje x265. Trzeba szukać sprzętu z Realtekiem 1195 lub Androidem na mocnych procesorach w architekturze ARM.
 

piechu

Member
Bez reklam
Czy ktoś z Was wymieniał przyciski boczne (niebieskie) w pilocie do med600/800/1000? W moim dzieciak mi wydłubał jednego i za chiny ludowe nie potrafię umieścić go z powrotem. Także wiecie, rozumiecie - pomoc potrzebna :)
 

jazzy

New member
To nie kwestia aktualizacji tylko mozliwosci obsługi kodeka przez procesor której to niestety nie ma.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Lucky555

New member
Zakupiłem sobie odtwarzacz med800x3d z dyskiem 2 TB. Dodatkowo zakupiłem dongle WiFi USB D-Link (DWA-131). Przyznam, że kupiłem go czytając jeden komentarz na forum mede8era, gdzie ktoś napisał, że chodzi dobrze z odtwarzaczem. Problem mój polega na tym, że nie potrafię go zainstalować. Jak podpinam go do odtwarzacza to nic się nie dzieje, w ustawieniach "Sieć" przy próbie ustawienia sieci bezprzewodowej nie mam możliwości ustawienia Infrastructure (AP).



Czy ktoś wie jak ustawić dongle inny niż oficjalny ? Czy po prostu nie da się i jestem w plecy te 60 zł i muszę zakupić oficjalny od Mede8era ?



Pozdrawiam
 

makafaka1

New member
Witam !

Kupiłem ten odtwarzacz i mam pewien problem, a mianowicie:

Gdy podłączam go przez HDMI do projektora - brak obrazu
Gdy podłączam go przez HDMI do TV (panasonic) - brak obrazu
Gdy podłączam go przez HDMI do TV (samsung) - obraz jest
Po kablu chinch obraz jest wszędzie.

Dodam że projektor działa bez problemu z innym odtwarzaczem (Tvix) więc wina kabla czy ustawień chyba odpada.
 

insanitarium

New member
Cześć wszystkim,
jestem posiadaczem med800. Z użytkowania jestem bardzo zadowolony jednak pojawił się pewien problem. Może ktoś się z tym już spotkał. Zaktualizowałem firmware z 3.0.7 do 4.0.0 oczywiście wszystko zgodnie z procedura. Po aktualizacji zdechł mi upload po usb 3.0. Kiedy wysyłam z komputera pliki na dysk zainstalowany w odtwarzaczu transfer ma prędkość 4 góra 5 MB/s dodam, że przy transferze w drugąstronęczyli z Meda do kompa jest to prędkość rzędu 50-60 MB/s. Przed updatem firmwaru prędkość download jak i upload wynosiła 50-60 MB/s także nie wiem co się stało. Walczę z tym już drugi dzień. Jeżeli ktoś ma jakikolwiek pomysł będę wdzięczny za sugestie.
Dodam jeszcze ,że próbowałem na dwóch kompach (win 7 i win 8.1 ) i jest to samo.
Nie wiem czy ma to znaczenie ale prędkość przesyłania po LAN też jakaś taka niska 4 MB/s to maks - jednak nie mogę stwierdzić czy to po zmianie oprogramowania bo do transferu używałem tylko USB 3.0 więc nie mam porównania.

Pozdrawiam
 

1engineer

New member
Panowie
Kupiłem ten odtwarzacz podpinam załączony kabel USB do laptopa i nic. Laptop nie wykrywa mojego odtwarzacza. Nie wiem co z tym zrobić, formatowałem dysk dwa razy i dalej to samo. Co poradzicie?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Co znaczy laptop nie wykrywa odtwarzacza? Lapotop może wykryć wewnętrzny dysk odtwarzacza, gdy kabel podepniemy do tylnego złącza USB Host i do laptopa.
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niebieskim kablem podłączyłeś? Pamiętaj że odtwarzacz musisz jeszcze podpiąć do prądu i załączyć. I pamętaj że jest całkowicie inny program do usuwania dysku po usb.
 

Qinrod

New member
Witam,
Czy ktoś spotkał się w tym odtwarzaczu z takim problemem: od kilku dni nie ściąga mi on informacji o filmach. Zwykle po skanowaniu dobrze opisanego folderu zawierającego plik z filmem, odtwarzacz szybko przez internet znajdował z imdb informacje o filmie (i często pozwalał wybrać te najbardziej mi odpowiadające). Od kilku dni gdy naciskam "wyszukaj i pobierz" odtwarzacz nie potrafi zidentyfikować/ odnaleźć informacji o filmie. Sprawdzałem połączenie internetowe- działa bez zarzutu. Macie jakieś sugestie jak rozwiązać ten problem ?
 

jazzy

New member
Zmieniałeś coś? Robiłeś update systemu?
Spróbuj
- backup ustawień na usb
- przywróć ustawienia fabryczne
- przywróć ustawienia z usb
Przy pierwszym skanowaniu zaakceptuj warunki użytkowania skanera.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

jazzy

New member
Gdzies kiedys chyba ktos mial podobny problem. I jak pamietam pomoglo wpisanie serwerow dns w opcjach internetowych ale nie pamietam jakie dokladnie trzeba bylo wpisac. I nie jestem pewien czy to faktycznir taki problem byl.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

darekguma

New member
Bez reklam
Panowie, Jakie największe dyski obsługują Medki, tak żeby nie było problemów. Z tego co wiem 2TB a większe?. Chodzi mi o te wbudowane w player.
 
Ostatnia edycja:

slawkor

Member
Bez reklam
A mój med 800 zwariował. Przepiałem dysk zewnętrzny dziś do samsunga tv i med przestał go widzieć. Reset do fabrycznych nie pomógł. Dysk widziany jest we wszystkich urządzeniach w domu, a med go nie widzi. O co kaman? Wykasowałem wpisy z loga po podpięciu sama i dalej go nie widzi.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry